Sport w TV: piątek – 13 stycznia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Puchar Świata,  Zakopane, Polska: KWALIFIKACJE 15:50 Arabian Gulf Cup 2023, Basra, Irak – Grupa A, 3. kolejka: KATAR – ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Puchar Świata,  Zakopane, Polska: KWALIFIKACJE


15:50 Arabian Gulf Cup 2023, Basra, Irak – Grupa A, 3. kolejka: KATAR – ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE 

Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Kobierecki

15:50 Arabian Gulf Cup 2023, Basra, Irak – Grupa A, 3. kolejka: BAHRAJN – KUWEJT 

Komentarz: Robert Zieliński – Adam Błoński

18:00 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 


19:00 Magazyn LALIGA SHOW 


19:30 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW SHOW 


19:30 Magazyn INSIDE SERIE A 


20:00 Serie A TIM – 18.kolejka: STUDIO 
*(również o 22:00)

Studio: Mikołaj Kruk – Mateusz Janiak, Marcin Nowomiejski

20:40 Serie A TIM – 18.kolejka: NAPOLI – JUVENTUS

Komentarz:  Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 20.kolejka: FULHAM – CHELSEA

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Michał Gutka

20:55 LaLiga Santander – 17.kolejka: CELTA VIGO  – VILLARREAL CF

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

20:55 LaLiga Smartbank – 23.kolejka: REAL OVIEDO  – DEPORTIVO ALAVES


13:55 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Agnieszka Cyl, Kinga Goraj
Reporter: Jakub Pobożniak

14:25 Puchar Świata, Ruhpolding, Niemcy: SZTAFETA MĘŻCZYZN

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska (z Ruhpolding)


14:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SPRINT DRUŻYN MIESZANYCH


14:00 Gala Dazn Boxing Show, Londyn, Wielka Brytania: KONFERENCJA PRASOWA


17:00 Bahrain Darts Masters, Sakhir, Bahrajn: DZIEŃ 2. – ĆWIERĆFINAŁY, PÓŁFINAŁY I FINAŁ

Komentarz: Kuba Łokietek


01:00 PGA Tour – Sony Open in Hawaii, Honolulu, USA: I RUNDA

Komentarz: Paweł Ulbrych – Jacek Person

08:00 World  Tour – Hero Cup, Honolulu, USA: I RUNDA

Komentarz: Krzysztof Rawa – Kasia Nieciak

15:00 Amatorskie Mistrzostwa Ameryki Łacińskiej, Casa Del Campo, Dominikana: II RUNDA


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – SEATTLE KRAKEN 


01:05 NHL: BUFFALO SABRES – WINNIPEG JETS 


01:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – CAROLINA HURRICANES 


01:05 NHL: DETROIT RED WINGS – TORONTO MAPLE LEAFS 


01:05 NHL: MONTREAL CANADIENS – NASHVILLE PREDATORS 


01:05 NHL: NEW YORK RANGERS – DALLAS STARS 


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – VANCOUVER CANUCKS 


01:35 NHL: NEW YORK ISLANDERS – MINNESOTA WILD 


02:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – CALGARY FLAMES 


02:35 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – COLORADO AVALANCHE 


03:05 NHL: ARIZONA COYOTES – OTTAWA SENATORS 


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – FLORIDA PANTHERS 


13:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


18:55 Svenska Hockeyligan: LULEÅ HF – FÄRJESTAD BK


19:55
Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: KONKURS SKOKÓW KOBIET I MĘŻCZYZN


09:30 National Basketball League: CAIRNS TAIPANS – ILLAWARRA HAWKS

Komentarz: Krzysztof Sendecki


13:00  Liga CBA- 24. kolejka: NINGBO – SHANDONG 

Komentarz: Jakub Ryś


17:00 Liga BSL- 15. kolejka: ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOLBEŞİKTAŞ 

Komentarz: Jakub Lipczik


17:20  Energa Basket Liga– 16. kolejka: TREFL SOPOT – ARRIVA TWARDE PIERNIKI TORUŃ 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 


20:00 EuroLiga – 19. kolejka: PANATHINAIKOS ATENY – MACCABI PLAYTIKA TEL AVIV 

Komentarz: Tomasz Jankowski – Rafał Juć


20:30 EuroLiga – 19. kolejka: BARCA – ANADOLU EFES STAMBUŁ 

Komentarz: Adam Romański – Łukasz Koszarek


18:55
Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: TANIEC RYTMICZNY


22
:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: PROGRAM KRÓTKI SOLISTÓW


12:15 Puchar Świata, Wengen, Szwajcaria: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN

Komentarz: Rafał Głowacki

15:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SUPERGIGANT KOBIET


18:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN


17:40 Mistrzostwa Świata 2023, Katowice – Grupa E, 1. kolejka: NIEMCY – KATAR na żywo

Komentarz w Viaplay: Piotr Dębowski
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

17:55 Mistrzostwa Świata 2023, Jönköping, Szwecja – Grupa G, 1. kolejka: MAROKO – STANY ZJEDNOCZONE na żywo


17:55 Mistrzostwa Świata 2023, Malmö, Szwecja – Grupa H, 1. kolejka: BAHRAJN – TUNEZJA na żywo


17:55 Mistrzostwa Świata 2023, Kraków, Polska – Grupa F, 1. kolejka: ARGENTYNA  – HOLANDIA na żywo

Komentarz: Tomasz Górski

20:25 Mistrzostwa Świata 2023, Jönköping, Szwecja – Grupa G, 1. kolejka: EGIPT – CHORWACJA na żywo

Komentarz w Viaplay: Kamil Gapiński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

20:25 Mistrzostwa Świata 2023, Kraków, Polska – Grupa F, 1. kolejka: NORWEGIA  – MACEDONIA PÓŁNOCNA na żywo

Komentarz: Piotr Chłystek – Jan Korczak-Mleczko

20:25 Mistrzostwa Świata 2023, Katowice – Grupa E, 1. kolejka: SERBIA – ALGIERIA na żywo


20:25 Mistrzostwa Świata 2023, Malmö, Szwecja – Grupa H, 1. kolejka: DANIA – BELGIA na żywo

Komentarz: Mateusz Juza


17:30 Magazyn RADIO DAKAR na żywo

Prowadzenie: Artur Różański


20:05 Magazyn RAPORT DAKAR na żywo

Studio: Rafał Sak – Grzegorz Gac

22:00 Rajd Dakar, Arabia Saudyjska: ETAP 12 

Komentarz: Grzegorz Gac – Grzegorz Jędrzejewski


20:55 European Rugby Champions Cup – 3.kolejka: ASM CLERMONT AUVERGNE – LEICESTER TIGERS na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt


10:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: DZIEŃ 1.

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Patrycja Maliszewska (z Gdańska)
Reporter: Tomasz Lach


17:00 Mistrzostwa Europy, Gdańsk: STUDIO

Studio: Marcin Lepa – Zbigniew Bródka (z Gdańska)


16:00 Magazyn 7. STREFA na żywo

Studio: Marek Magiera, Jakub Bednaruk – Dorota Świeniewicz, Maciej Jarosz, Andrzej Gołaszewski


17:30 TauronLiga – 11. kolejka: ONLYBIO PAŁAC BYDGOSZCZ – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Świeniewicz

19:00 TauronLiga – 11. kolejka: ROLESKI GRUPA AZOTY TARNÓW – #VOLLEYWROCŁAW 

Komentarz: Milena Sadurek


20:30 PlusLiga – 20. kolejka: GKS KATOWICE – LUK LUBLIN

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


11:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

13:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

15:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

17:15 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


08:50 Puchar Świata, Zao, Japonia: KONKURS KOBIET

Komentarz: Jakub Pieczatowski

15:50 Puchar Świata, Zakopane, Polska: SERIA PRÓBNA
*(od 16:10 również w TVP Sport)

Komentarz: Stanisław Snopek –  Przemysław Babiarz (z Zakopanego)

17:15 Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO
*(również o 19:10)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot, Sebastian Szczęsny, Magdalena Pałasz, Wojciech Topór (z Zakopanego)
Reporterzy: Kacper Merk – Dominik Formela

17:35 Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO
*(od 17:50 również w TVP 1)

Studio: Maciej Kurzajewski –  Wiktor Pękala (z Zakopanego)
Reporterzy: Michał Chmielewski, Patryk Pancewicz, Mateusz Leleń

17:55 Puchar Świata, Zakopane, Polska: KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN
(od 18:00 również w Eurosport 1)

Komentarz w TVP: Stanisław Snopek –  Przemysław Babiarz (z Zakopanego)
Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1:  Jakub Lipiec – Wojciech Nowakowski


11:00 Welsh Open, Barnsley, Anglia: KWALIFIKACJE
*(do 22:00)


13:45 Cazoo Masters, Londyn, Anglia. 1/4 finału: BARRY HAWKINS – JUDD TRUMP

Komentarz: Rafał Jewtuch – Michał Ebert

19:45 Cazoo Masters, Londyn, Anglia: SHAUN MURPHY – STUART BINGHAM

Komentarz: Przemysław Kruk – Jarosław Kowalski


15:55
Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SNOWBOARDCROSS MĘŻCZYZN I KOBIET – ELIMINACJE


18:45 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SNOWBOARDCROSS MĘŻCZYZN I KOBIET – FINAŁY

Komentarz: Adam Probosz


04:30 WTA Tour 250 – Hobart International , Hobart, Australia, 1/2 finału: ELISABETTA COCCIARETTO – SOFIA KENIN 


04:30 WTA Tour 500 – Adelaide International 2, Adelajda, Australia –  1/2 finału: PAULA BADOSA – DARIA KASATKINA

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Dawid Celt


06:00 WTA Tour 250 – Hobart International , Hobart, Australia, 1/2 finału: ANNA BLINKOWA – LAUREN DAVIS 


06:30 ATP Tour 250 – Adelaide International 2, Adelajda, Australia –  1/2 finału: JACK DRAPER– SOONWOO KWON 

Komentarz: Witold Domański

09:00 WTA Tour 500 – Adelaide International 2, Adelajda, Australia –  1/2 finału: BELINDA BENCIC – WERONIKA KUDIERMIETOWA

Komentarz: Maciej Zaręba – Klaudia Jans-Ignacik

10:30 ATP Tour 250 – Adelaide International 2, Adelajda, Australia –  1/2 finału: THANASI KOKKINAKIS – ROBERTO BAUTISTA AGUT 

Komentarz: Lech Sidor


23:25
Formuła E, Mexico City, Meksyk: I SESJA TRENINGOWA


00:55 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: CEREMONIA OTWARCIA


09:30 Magazyn POLSKIE RADIO RDC na żywo

Studio: Arkadiusz Błaszczyk, Tomasz Sokołowski – Jacek Bednarz, Piotr Masłowski


19:30 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmian