Sport w TV: piątek – 16 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŁKS ŁÓDŹ


17:15 Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Opola)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

17:30
Fortuna 1. Liga – 4. kolejka: OKS ODRA OPOLE – OKS STOMIL OLSZTYN na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Opola)

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski – Michał Kornacki

18:25
2. Bundesliga – 3. kolejka: HAMBURGER SV – VFL BOCHUM na żywo

Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:00
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk, Marcin Gazda (z Monachium)

20:00 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny

20:20
Bundesliga – 1. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – HERTHA BSC na żywo

Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak (z Monachium)

20:25 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŁKS ŁÓDŹ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Kamil Kosowski (z Krakowa)

20:40
Championship – 3. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński 

20:55 LaLiga – 1. kolejka: ATHLETIC BILBAO – FC BARCELONA na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Łukasz Wiśniowski

22:30 PKO Ekstraklasa – 5. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Piotr Bugajny

22:30 
Bundesliga – 1. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Mateusz Majak – Tomasz Urban, Maciej Kruk, Marcin Gazda (z Monachium)


20:20 Magazyn RING TVP SPORT 
sport.tvp.pl


11:00 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: II RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:00
 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: II RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:30 
Mistrzostwa Świata Long Drive – ROC City Rumble, Rochester, USA: ZAWODY 
Ipla

21:00 
PGA Tour – BMW Championships, Medinah, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:00 BinckBank Tour, Belgia: ETAP 5

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

17:00 
Arctic Race of Norway, Norwegia: ETAP 2 

Komentarz: Stanisław Brzósko – Mariusz Czykier


17:20 VTG Supercup, Hamburg, Niemcy: CZECHY – POLSKA
sport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Piotr Sobczyński


16:30
Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: BIAŁORUŚ – FRANCJA

Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak

17:45 Euro Beach Soccer League, Catania, Włochy: NIEMCY – WŁOCHY

Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak


10:30 World Series of Darts – Melbourne Darts Masters, Australia: DZIEŃ 1 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


15:45
Letnie Grand Prix, Zakopane: STUDIO
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner, Adam Małysz (z Zakopanego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams, Mateusz Leleń

16:25
Letnie Grand Prix, Zakopane: KWALIFIKACJE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)



11:00
China Championship, Kanton, Chiny: KWALIFIKACJE



12:00 
One Championship, Bangkok, Tajlandia: DREAMS OF GOLD
*(od 15:30 na sport.tvp.pl)
sport.tvp.pl
Komentarz w Fightklub: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski
Komentarz na sport.tvp.pl: Bogusław Solecki

20:00 Babilon MMA 9, Międzyzdroje: MICHAŁ KITA – EDNALDO OLIVEIRA
Polsat Sport HD


01:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – PABLO CARRENO BUSTA 
Polsat Sport HD

01:15 WTA Tour, Cincinnati, USA – 3. runda: MADISON KEYS – SIMONA HALEP na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Łuczak – Tomasz Wiktorowski

03:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 3. runda: ELINA SVITOLINA – SOFIA KENIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Synówka

17:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ASHLEIGH BARTY – MARIA SAKKARI na żywo
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – RICHARD GASQUET 


19:00
WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: KAROLINA PLISKOVA – SVETLANA KUZNETSOVA na żywo
sport.tvp.pl

21:00 ATP World Tour 1000, Cincinnati, USA – 1/4 finału: YOSHIHITO NISHIOKA – DAVID GOFFIN 


21:00 WTA Tour, Cincinnati, USA – 1/4 finału: SOFIA KENIN – NAOMI OSAKA na żywo
*(od 22:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Dawid Celt


00:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich 2020: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


16:20 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Caldwell Park: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player


18:45 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Skandynawii, Malilla, Szwecja: TRENING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Gabriel Waliszko – Tomasz Dryła, Dawid Stachyra (z Malilli)


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:25 
Magazyn: SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


23:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie