Sport w TV: piątek – 16 września 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
17:40 LOTTO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:45 I Liga – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Bielska-Białej)
Reporter: Grzegorz Michalewski

17:55
I Liga – 9. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Wojciech Kowalczyk (z Bielska-Białej)
Reporter: Grzegorz Michalewski

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 9. kolejka: RUCH CHORZÓW – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki, Piotr Glamowski

20:00
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)

20:05 
Bundesliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25 
Bundesliga – 3. kolejka: FC KÖLN – SC FREIBURG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:25
LOTTO Ekstraklasa – 9.kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Daria Ka
bała-Malarz, Mariusz Wróblewski

20:40
La Liga Santander – 4. kolejka: REAL BETIS – GRANADA CF na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Michał Mitrut  – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 4. kolejka: UC SAMPDORIA – AC MILAN na żywo
Jedenaście
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

20:40
Ligue 1 – 5. kolejka: SM CAEN – PARIS SAINT GERMAIN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

20:55
Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

22:30
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)

23:00
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA  premiera.200
CANAL + Sport HD
Lektor: Adam Marchliński

badminton
20:30
Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200
Sportklub

boks
15:10 Polsat Boxing Night: STUDIO  na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsPolsatSport.plIpla

15:30
Polsat Boxing Night: CEREMONIA WAŻENIA  na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsPolsatSport.plIpla

16:10
Polsat Boxing Night: STUDIO  na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsPolsatSport.plIpla

futbol amerykański
02:25 NFL – 2. kolejka: BUFFALO BILLS – NEW YORK JETS na żywo
Eleven Sports

futsal
08:30 Mistrzostwa Świata – grupa F: AZERBEJDŻAN – HISZPANIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

golf
11:30 PGA European Tour – Italian Open, Monza, Włochy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30
PGA European Tour – Italian Open, Monza, Włochy: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

lekkoatletyka
15:00 Igrzyska Paraolimpijskie 2016: SESJA PORANNA  na żywo
sport.tvp.pl

22:25
 Igrzyska Paraolimpijskie 2016: SESJA POPOŁUDNIOWA  na żywo
*(fragmenty od 23:50 w TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP Sport HD

piłka ręczna mężczyzn
19:30 Magazyn PGNIG SUPERLIGA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Karpiński, Piotr Bugajny

pływanie
22:25 Igrzyska Paraolimpijskie 2016: ELIMINACJE I FINAŁY na żywo
*(fragmenty od 23:50 w TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP Sport HD

poker
23:00
 Magazyn WPT ALPHA 8 premiera.200
Sportklub

Snooker
17:00 Magazyn CHAMPION OF CHAMPIONS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty ekstremalne
20:00  Magazyn GILLETTE WORLD SPORT 2016 premiera.200
Sportklub

Sportowy Walki
22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT premiera.200
Fightklub

tenis
11:00 Davis Cup – baraż o grupę światową: POLSKA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski (z Berlina)

14:00 Davis Cup – baraż o grupę światową: POLSKA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Regulski (z Berlina)

14:00 Davis Cup – 1/2 Finału: WIELKA BRYTANIA – ARGENTYNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wolfke

17:00
Davis Cup – 1/2 Finału: WIELKA BRYTANIA – ARGENTYNA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wolfke

19:00
ATP Pekao Open, Szczecin: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Marendziak (ze Szczecina)

tenis stołowy
15:00 Igrzyska Paraolimpijskie 2016: ELIMINACJE  na żywo
sport.tvp.pl

22:25 
Igrzyska Paraolimpijskie 2016: ELIMINACJE  na żywo
*(fragmenty od 23:50 w TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP Sport HD

wyścigi samochodowe
11:55 Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports

15:25 
Formuła 1 – Grand Prix Singapuru: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports

inne
17:45
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:30
 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie