Sport w TV: piątek – 18 czerwca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro 2020, Londyn, Wielka Brytania – grupa D: ANGLIA – SZKOCJA


01:55 Copa America, Rio de Janeiro, Brazylia – grupa B: PERU – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij

08:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Hubert Bugaj – Jakub Polkowski, Łukasz Gikiewicz

08:00 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Tomasz Lach – Tomasz Hajto, Maciej Żurawski

09:00 Magazyn EURODEBATA na żywo

Studio: Sebastian Szczęsny – Sławomir Kwiatkowski, Michał Okoński, Rafał Nahorny, Jarosław Koliński

1
0:00 Magazyn STUDIO EURO na żywo

Studio: Hubert Bugaj – Tomasz Iwan, Tomasz Kuszczak, Adam Kotleszka, Leszek Jarosz, Piotr Żelazny

11:00 Magazyn TIFOSI na żywo

Studio: Jakub Pobożniak – Maciej Łuczak, Michał Hardek

12:00 Magazyn MECZ DNIA na żywo

Studio: Tomasz Smokowski – Piotr Nowak, Wojciech Piela, Michał Gutka

13:00 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo

Studio: Jacek Kurowski – Tomasz Kłos, Sławomir Peszko (z Sopotu)
Studio: Sylwia Dekiert – Rafał Gikiewicz (z Sewilli)

14:00 UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa E: STUDIO 
*(od 14:40 również w TVP 1 HD)

Studio: Piotr Sobczyński – Jan Mucha, Marcin Borzęcki, Arkadiusz Onyszko
Analiza: 
Rafał Ulatowski

14:50 UEFA Euro 2020, St. Petersburg, Rosja – grupa E: SZWECJA – SŁOWACJA 

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak (z Sankt Petersburgu)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, 
Mateusz Stóf

17:35 UEFA Euro 2020, Glasgow, Szkocja – grupa D: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski – Łukasz Gikiewicz, Ivica Vrdoljak, Maciej Szczęsny
Analiza: Rafał Ulatowski

17:50 UEFA Euro 2020, Glasgow, Szkocja – grupa D: CHORWACJA – CZECHY 

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Jacek Zieliński
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Górski, Bartłomiej Płonka

18:00 Magazyn LALIGA TOP SCORER 

Redakcja: Michał Kornacki

20:25 UEFA Euro 2020, Londyn, Wielka Brytania – grupa D: STUDIO 
*(od 20:35 również w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Tomasz Kuszczak, Michał Gutka, Janusz Michallik
Analiza: Rafał Ulatowski

20:50 UEFA Euro 2020, Londyn, Wielka Brytania – grupa D: ANGLIA – SZKOCJA 

Komentarz w TVP: Mateusz Borek – Kazimierz Węgrzyn (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 1:
Patryk Banaszkiewicz, Kamil Aleksandrowicz

22:45 Magazyn CAFE EURO na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Piotr Urban

22:55 Copa America, Cuiabá, Brazylia – grupa A: CHILE – BOLIWIA na żywo
*(od 23:55 w TVP Sport HD)

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartłomiej Rabij


23:30 Round Zero Fight Night, Monterrey, Meksyk: GALA 

Komentarz: Piotr Momot


20:00 
U.S. Open, San Diego, USA: II RUNDA 

Komentarz: Jacek Person – Krzysztof Rawa


02:05 NHL – play-off, 1/2 finału: NEW YORK ISLANDERS – TAMPA BAY LIGHTNING 


17:00
Longines FEI Jumping Nations Cup, Sopot: GRAND PRIX na żywo
*(od 19:00 również w Polsat Sport News HD)

Studio: Aleksandra Szutenberg – Kaja Koczurowska-Wawrzkiewicz; Aleksandra Lusina-Gołaś (z Sopotu)
Komentarz: Hubert Szaszkiewicz – Agnieszka Olszewska (z Sopotu)
Reporter: Piotr Ziętkowski


02:30 NBA – play-off, 1/4 finału: MILWAUKEE BUCKS – BROOKLYN NETS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Remigiusz Kula

20:30 Mecz Towarzyski: POLSKA – ŁOTWA 
Polsat Sport HD
Studio: Marcin Muras – Łukasz Wiśniewski (z Gliwic)
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć (z Gliwic)


14:55 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – grupa B: WŁOCHY – POLSKA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

16:25 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – grupa C: HISZPANIA – TURCJA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

19:10 Euro Beach Soccer League, Nazaré, Portugalia – grupa B: SZWAJCARIA – FRANCJA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak


17:00
 
Mistrzostwa Finlandii, Kuopio, Finlandia: DZIEŃ 2 na żywo


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: NIEMCY – SERBIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Milena Sadurek

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: JAPONIA – DOMINIKANA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Damian Dacewicz – Joanna Mirek

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TAJLANDIA – BELGIA na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KOREA POŁUDNIOWA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Krzysztof Wanio

17:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 20:00)
Polsat Sport HD
Studio: Paulina Chylewska – Joanna Mirek, Joanna Kaczor-Bednarska, Ireneusz Mazur; Marta Ćwiertniewicz; Marcin Lepa
Analiza: Damian Dacewicz – Joanna Kaczor-Bednarska

17:35 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams – Magdalena Śliwa, Piotr Makowski

17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: POLSKA – USA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w TVP Sport: Hubert Malinowski – Katarzyna Skowrońska
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek

20:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: CHINY – ROSJA

Komentarz: Krzysztof Wanio

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TURCJA – HOLANDIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Dorota Świeniewicz

23:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: KANADA – WŁOCHY 

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek 


00:00 Professional Fighters League #5, Atlantic City, USA: RORY MACDONALD – GLEISON TIBAU na żywo
*(od 01:05 do 01:55 i od 03:55 na TVP Sport HD)

Komentarz: Patryk Prokulski, Maciej Turski


11:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: PHILIPP KOHLSCHREIBER – ANDREY RUBLEV na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

11:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1/4 finału: BELINDA BENCIC – EKATERINA ALEXANDROVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wiktorowski

13:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: LLOYD HARRIS – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

13:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1/4 finału: GARBINE MUGURUZA – ALIZE CORNET na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Klaudia Jans-Ignacik

13:30 WTA Tour 250, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: COCO VANDEWEGHE – MARIE BOUZKOVA na żywo


15:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: MARCOS GIRON – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

15:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1/4 finału: MADISON KEYS – LIUDMILA SAMSONOVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

15:00 WTA Tour 250, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: DARIA KASATKINA – TEREZA MARTINCOVA na żywo


16:30 WTA Tour 250, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: ANASTAZJA POTAPOWA – ONS JABEUR na żywo


17:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1/4 finału: UGO HUMBERT – SEBASTIAN KORDA na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

17:00 WTA Tour 500, Berlin, Niemcy – 1/4 finału: JESSICA PEGULA – VICTORIA AZARENKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

17:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: MATTEO BERRETTINI – DANIEL EVANSna żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

18:00 WTA Tour 250, Birmingham, Wielka Brytania – 1/4 finału: HEATHER WATSON – DONNA VEKIC na żywo


19:30 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1/4 finału: CAMERON NORRIE – JACK DRAPERna żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek


14:30 Royal Ascot, Ascot, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(do 19:00)

Komentarz: Robert Zieliński – Annamaria Sobierajska


09:00 Moto3 – Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Niemiec: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Niemiec: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Niemiec: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Niemiec: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


11:00 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
*(również o 12:35)
Ipla
Studio: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Francji)


11:25 Formuła 1 – Grand Prix Francji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Francji: STUDIO na żywo
*(również o 16:10)
Ipla
Studio: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Francji)


14:55 Formuła 1 – Grand Prix Francji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica


19:00 PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Toruń: STUDIO na żywo

Studio: Michał Łopaciński – Tomasz Gollob (z Torunia)
Reporterzy: 
Mateusz Kędzierski, Łukasz Benz

19:30 PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi, Toruń: ZAWODY na żywo

Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Noskowicz (z Torunia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:25 
Magazyn EUROWIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie