Sport w TV: piątek – 2 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Toruń: ZAWODY


13:00 Liga Europy UEFA: LOSOWANIE FAZY GRUPOWEJ
Ipla

16:00 Magazyn LA LIGA HIGHLITHTS SHOW 

Redakcja: Leszek Orłowski

17:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski


17:40 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny


17:55 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – WISŁA PŁOCK
*(o 18:30 w nSport+ HD)
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Tomasz Górski – Bartłomiej Płonka

18:25 2. Bundesliga – 3. kolejka: VFL BOCHUM – VFL OSNABRUCK
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut


20:00 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Maciej Klimek

20:25 PKO Ekstraklasa – 6. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – CRACOVIA
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Franciszek Zalewski


20:25 Bundesliga – 3. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – 1. FSV MAINZ 05
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Mateusz Majak


20:40 Serie A – 3. kolejka: ACF FIORENTINA – UC SAMPDORIA
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak, Mikołaj Kruk


19:00 Gala Boksu Zawodowego, Wielki Klincz: NIKODEM JEŻEWSKI – MAREK PROCHAZKA
*(od 20:00 również w Super Polsat HD i Polsat Sport Extra HD)
Ipla

21:05 Magazyn RING TVP SPORT

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Jan Błachowicz, Robert Złotkowski


20:00 PGA European Tour – Aberdeen Standard Investments Scottish Open, North Berwick, Szkocja: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

22:00 PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:00 BinckBank Tour, Beneluks: ETAP 4
Eurosport Player
Komentarz: Igor Błachut – Dariusz Baranowski


17:30 Magazyn BASKET+ 


17:30
Tauron Liga – 3. kolejka: DPD LEGINOVIA LEGIONOWO – BUDOWLANI ŁÓDŹ
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek

20:30 Tauron Liga – 3. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – ENRGA MKS KALISZ
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski (z Łodzi)


12:00 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 13 na żywo
*(również o 17:00)


18:00 FEN 30, Wrocław: WAŻENIE na żywo
Ipla


18:30 PSA World Tour Finals, Kair, Egipt: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport Player


10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: EUGENIE BOUCHARD – IGA ŚWIĄTEK 
Eurosport Player

10:55 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ELINA SVITOLINA – EKATERINA ALEXANDROVA
Eurosport Player

11:00 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 6
Eurosport Player

13:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: CASPER RUUD – DOMINIC THIEM 
Eurosport Player

13:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: STAN WAWRINKA – HUGO GASTON 
Eurosport Player

13:30 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: SIMONA HALEP – AMANDA ANISIMOVA 
Eurosport Player

15:30 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: CAROLINE GARCIA – ELISE MERTENS 
Eurosport Player

16:45 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: ALEXANDER ZVEREV – MARCO CECCHINATO 
Eurosport Player

19:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: KATERINA SINIAKOVA – KIKI BERTENS
Eurosport Player

20:00 French Open, Paryż, Francja – 3. runda: STEFANO TRAVAGLIA – RAFAEL NADAL 
Eurosport Player

21:15 Magazyn EUROSPORT CUBE 
Eurosport Player


18:00 LOTTO Superliga – 7. kolejka: AZS AWFIS BALTA GDAŃSK – UCZELNIA PAŃSTWOWA ZAMOŚĆ

Komentarz: Radosław Gielo


10:25 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: I SESJA TRENINGOWA 


14:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Magny-Cours, Francja: II SESJA TRENINGOWA 



15:45 2. liga żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 


16:00 2. liga żużlowa – 9. kolejka: SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ – METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ 


16:30 eWinner 1. Liga żużlowa – 13. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata Juniorów, Pardubice, Czechy: ZAWODY
Eurosport Player
Komentarz: Edward Durda – Jakub Pieczatowski

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Toruń: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Marek Cieślak, Mirosław Jabłoński (z Torunia)

19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, Toruń: ZAWODY na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Tomasz Gollob (z Torunia)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie