Sport w TV: piątek – 22 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE 17:30 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Filip Surma – Marcin Baszczyński […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE


17:30 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Marcin Baszczyński (z Zabrza)
Reporterzy: Bartek Ignacik, Piotr Bugajny

17:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Filip Surma – Marcin Baszczyński (z Zabrza)

18:25 2. Bundesliga – 14. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – FC ST. PAULI na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:00 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski

20:20 Bundesliga – 12. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – PADERBORN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

20:25 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)

20:40 Sky BET Championship – 17. kolejka: FULHAM – QUEENS PARK RANGERS na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 LaLiga Santander – 14. kolejka: LEVANTE UD – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Kuba Ostrowski

22:30 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Maciej Klimek, Mariusz Wróblewski


18:00 Gala MB Boxing Night 6, Radom: WAŻENIE na żywo



14:00 Mistrzostwa Europy – 1/2 finału, Helsingborg , Szwecja: ??? – ??? 
Eurosport Player

19:00 Mistrzostwa Europy – mecz o 3. miejsce, Helsingborg , Szwecja: ??? – ??? 
Eurosport PlayerIpla


08:00 PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA, RPA: II RUNDA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 PGA Tour – The RSM Classic, Wyspa św. Szymona, USA: II RUNDA 



17:30 Energa Basket Liga – 9. kolejka: PGE SPÓJNIA STARGARD – POLSKI CUKIER TORUŃ 
Ipla

20:45 Euroliga – 10. kolejka: KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo



06:20 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM KRÓTKI PAR 
Polsat Sport HD

08:00 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: OTWARCIE 
Polsat Sport HD

08:55 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM KRÓTKI KOBIET 
Polsat Sport HD

11:05 ISU GP –  NHK Trophy, Saporro, Japonia: PROGRAM KRÓTKI MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HD


16:00 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: SPRINT KOBIET 
Ipla

16:20 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: SPRINT MĘŻCZYZN 
Ipla

16:55 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: 3000M KOBIET 
Ipla

17:55 Puchar Świata, Tomaszów Mazowiecki: 5000M MĘŻCZYZN 
Ipla


00:55 Mistrzostwa Świata – 1. kolejka, grupa A, Luque, Paragwaj: PARAGWAJ – JAPONIA 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Marek Górecki

20:10 Mistrzostwa Świata – 1. kolejka, grupa C, Luque, Paragwaj: SENEGAL – ROSJA 
 sport.tvp.pl

21:50 Mistrzostwa Świata – 1. kolejka, grupa D, Luque, Paragwaj: PORTUGALIA – NIGERIA 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

23:20 Mistrzostwa Świata – 1. kolejka, grupa C, Luque, Paragwaj: BIAŁORUŚ – ZEA 
 sport.tvp.pl


19:40 Turniej Towarzyski: STUDIO 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

19:55 Turniej Towarzyski: POLSKA – LITWA 
TVP Sport HD sport.tvp.pl


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: BANK POCZTOWY PAŁAC BYDGOSZCZ – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HD


20:30 Plusliga – 6. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON VIRTU CMC ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD


12:20 Puchar Świata, Wisła: MELDUNEK 
*(również od 14:40)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:50 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
*(od 17:05 także w TVP Sport HD, od 17:50 również w TVP 1 HD) 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski
Reporterzy w TVP: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Marcin Rams

17:55 Puchar Świata, Wisła: KWALIFIKACJE 
TVP Sport HDEurosport 1 HDEurosport Playersport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny (z Wisły)
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Wisły)

19:15 Puchar Świata, Wisła: STUDIO 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


11:30 ONE Championship – Edge of Greatness, Singapur: NONG-O GAIYANGHADAO – SAEMAPETCH FAIRTEX na żywo
*(od 13:30 na sport.tvp.pl)
sport.tvp.pl
Komentarz na Fightklub: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski

21:55 Cage Warriors 111, Londyn, Anglia: JAMES WEBB – NATHIAS FREDERICK na żywo
Ipla
Komentarz: Daniel Dziubicki – Tomasz Marciniak


08:55 Formuła E – Driyah ePrix, Arabia Saudyjska: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 Formuła E – Driyah ePrix, Arabia Saudyjska: WYŚCIG 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:05
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:45 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie