Sport w TV: piątek – 23 lipca 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: LECH POZNAŃ – RADOMIAK RADOM 08:30 Major League Soccer: ORLANDO CITY SC – PHILADELPHIA UNION Komentarz: Tomasz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: LECH POZNAŃ – RADOMIAK RADOM


08:30 Major League Soccer: ORLANDO CITY SC – PHILADELPHIA UNION
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach – Przemysław Pawlak

17:30 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Maciej Klimek

17:55 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – PGE FKS STAL MIELEC 

Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka, Piotr Szymczuk

20:00 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)

Studio: Cezary Olbrycht – Marcin Baszczyński (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski

20:25 PKO Ekstraklasa – 1. kolejka: LECH POZNAŃ – RADOMIAK RADOM 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Wojciech Anyszek

20:30 
2. Bundesliga – 1. kolejka: FC SCHALKE 04 – HAMBURGER SV 

Komentarz: Julian Kamieniecki


18:30 PGA European Tour – Wales Open, Newport, Walia: II RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – 3M Open, Blaine, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:00 Tour de Wallonie, Belgia: ETAP 4 na żywo


07:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: RUNDA KLASYFIKACYJNA KOBIET


11:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: RUNDA KLASYFIKACYJNA MĘŻCZYZN


10:30 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: HUGO GASTON – CRISTIAN GARIN na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

11:00 WTA Tour 250, Gdynia – 1/4 finału: ANNA BONDAR – TAMARA KORPATSCH na żywo

Komentarz: Patryk Rokicki (z Gdyni)

12:00 ATP World Tour 250, Gstaad, Szwajcaria – 1/4 finału: LASLO DJERE – ARTHUR RINDERKNECH na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

13:00 WTA Tour 250, Gdynia – 1/4 finału: EKATERINE GORGODZE – KRISTINA KUCOVA na żywo

Komentarz: Patryk Rokicki (z Gdyni)

16:00 WTA Tour 250, Palermo, Włochy – 1/4 finału: OCEANE DODIN – JAQUELINE CRISTIAN na żywo

Komentarz: Marek Furjan

16:30 ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/4 finału: DAMIR DZUMHUR – RICHARD GASQUET na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras

17:15 WTA Tour 250, Gdynia – 1/4 finału: NURIA PÁRIZZAS DÍAZ – MARYNA ZANEWŚKAna żywo

Komentarz: Maciej Łuczak, Patryk Rokicki (z Gdyni)

18:45 WTA Tour 250, Palermo, Włochy – 1/4 finału: SHUAI ZHANG – OLGA DANILOVIC na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

19:00 WTA Tour 250, Gdynia – 1/4 finału: KATARZYNA KAWA – KATERYNA KOZŁOWA na żywo

Studio: Krzysztof Szczypior (z Gdyni)
Komentarz: Maciej Łuczak – Radosław Szymanik (z Gdyni)

19:00 ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/4 finału: DANIEL ALTMAIER – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:00 ATP World Tour 250, Umag, Chorwacja – 1/4 finału: FILIP KRAJINOVIC – CARLOS ALCARAZ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:45 WTA Tour 250, Palermo, Włochy – 1/4 finału: LUCIA BRONZETTI – ELENA-GABRIELA RUSE na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

23:45 WTA Tour 250, Palermo, Włochy – 1/4 finału: DANIELLE COLLINS – ASTRA SHARMA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski


01:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE na żywo
*(do 05:15, od 03:25 również w TVP 1 HD i TVP Sport HD)

Komentarz w Eurosporcie: Grzegorz Pajda – Julia Michalska-Płotkowiak
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Marek Kolbowicz (z Tokio)

Reporter w TVP: Beata Oryl-Stroińska

02:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski – Anna Wierzbowska, Andrzej Krzepiński


10:20 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: I SESJA TRENINGOWA na żywo


14:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Assen, Holandia: II SESJA TRENINGOWA na żywo


17:55 Formuła E – London ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo



15:45 2. liga żużlowa – 3. kolejka: STUDIO 

Studio: Paweł Prochowski – Łukasz Malaka, Bartosz Rabenda (z Landshut)

16:00 2. liga żużlowa – 3. kolejka: TRANS MF LANDSHUT DEVILS – OPTIBET LOKOMOTIV DAUGAVPILS

Komentarz: Konrad Marzec (z Landshut)

17:30 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Anita Mazur – Grzegorz Walasek (z Leszna)
Reporter: Anita Mazur

18:00 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ 
Ipla
Komentarz: Marcin Kuźbicki – Marcin Musiał (z Leszna)

20:15 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Ryszard Dołomisiewicz (z Gorzowa)
Reporter: Barbara Karczewska

20:30 PGE Ekstraliga – 12. kolejka: MOJE BERMUDY STAL GORZÓW – MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA 
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Maciej Markowski


12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo
*(od 12:35 również w TVP 1 HD, również o 16:05)

Studio: Sylwia Dekiert – Sofia Ennaoui, Szymon Kołecki, Marcin Nowak, Przemysław Babiarz
Reporter: Marcin Rams


12:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO na żywo
*(również o 16:30)

Studio: Michał Korościel – Adam Korol, Robert Korzeniowski
Reporterzy: Kacper Merk
, Paweł Łukasik

12:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: CEREMONIA OTWARCIA na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Andrzej Person, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi, Piotr Sobczyński (z Tokio)

17:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STREFA MEDALOWA na żywo

Studio: Michał Korościel – Adam Korol, Robert Korzeniowski, Julia Michalska-Płotkowiak, Damian Wojtaszek, Tomasz Jaroński, Anna Rogowska, Sylwia Gruchała, Jolanta Kumor, Mirosław Noculak

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn STUDIO TOKIO na żywo
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Adam Kszczot, Andrzej Person, Krzysztof Materna, Ryszard Bosek

21:30 Magazyn OLIMPIJSKI WIECZÓR na żywo

Prowadzenie: Robert El Gendy

23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie