Sport w TV: piątek – 24 lutego 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: BIEG ŁĄCZONY 2X15 KM MĘŻCZYZN



13:00 Liga Europy UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE

Komentarz: Dawid Król

13:55 Liga Mistrzów CAF – 3. kolejka, gr. D: AL MERRIKH SC – CR BELOUIZDAD


14:00 Liga Konferencji Europy UEFA – 1/4 finału: LOSOWANIE

Komentarz: Dawid Król

16:25 Magazyn LALIGA SHOW


16:55 Liga Mistrzów CAF – 3. kolejka, gr. B: COTON SPORT FC – AL HILAL


16:55 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW SHOW


17:40 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Adam Zakrzewski – Mateusz Skrzypczak (z Białegostoku)
Reporter: Remigiusz Kula

17:50 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – GÓRNIK ŁĘCZNA

Komentarz: Przemysław Pawlak – Paweł Gołaszewski

17:55 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)

18:25 2. Bundesliga – 22. kolejka: KARLSRUHER SC – SSV JAHN REGENSBURG


18:25 2. Bundesliga – 22. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – EINTRACHT BRUNSZWIK

Komentarz: Dawid Król

19:55 Liga Mistrzów CAF – 3. kolejka, gr. A: WYDAD AC – ATLETICO PETROLEOS


20:00 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: STUDIO

Studio: Mariusz Jankowski – Jakub Wawrzyniak,  Jarosław Bieniuk , Marek Wasiluk (z Warszawy)
Reporter: Patryk Ganiek

20:00 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
  

Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak, Maciej Szczęsny (z Warszawy)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:00 Magazyn INSIDE SERIE A


20:20 Fortuna 1. Liga – 21. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ODRA OPOLE

Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Żurawski (z Krakowa)
Reporter: Paweł Ślęzak

20:25 PKO BP Ekstraklasa – 22. kolejka: LEGIA WARSZAWA – WIDZEW ŁÓDŹ
 
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski (z Warszawy)
Komentarz alternatywny w Canal+: Edward Durda – Marek Jóźwiak, Tomasz Wieszczycki
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski, Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Menkina

20:25 Bundesliga – 22. kolejka: 1. FSV MAINZ 05 – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH

Komentarz: Rafał Kędzior – Marcin Borzęcki

20:55 LaLiga Santander – 23. kolejka: ELCHE CF – REAL BETIS BALOMPIÉ

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 25. kolejka: LILLE OSC – STADE BRESTOIS 29

Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak
Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Michał Bojanowski

20:55 Premier League – 25. kolejka: FULHAM FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS

Komentarz: Mateusz Juza – Maciej Łuczak

20:55 LaLiga Smartbank– 29. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF B


15:15 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: STUDIO
*(również o 17:00)

Studio: Paweł Kuwik – Justyna Kowalczyk-Tekieli, Kacper Merk (z Planicy)
Reporter: Kacper Merk

15:30 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: BIEG ŁĄCZONY 2X15 KM MĘŻCZYZN

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski


03:00 Gala boksu zawodowego, Indio, USA: JOHN RAMIREZ – LUIS PADILLA


19:00 Babilon Boxing Show, Nowy Dwór Mazowiecki: ŁUKASZ STANIOCH – ROBERT TALAREK
*(od 20:00 również w Super Polsacie)

Komentarz: Andrzej Kostyra – Przemysław Saleta (z Nowego Dworu Mazowieckiego)
Studio: Igor Marczak – Wiktor Materan, Daniel Dziubicki (z Nowego Dworu Mazowieckiego)


13:00 Baltic Sea Darts Open, Kilonia, Niemcy – 1. kolejka: DZIEŃ 1. – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Jakub Łokietek

19:00 Baltic Sea Darts Open, Kilonia, Niemcy – 1. kolejka: DZIEŃ 1. – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Jakub Łokietek


08:30 DP World Tour – Hero Indian Open, New Delhi, Indie: II RUNDA

Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin

20:00 PGA Tour – The Honda Classic, Palm Beach Gardens, USA: II RUNDA

Komentarz: Jacek Person


01:05
NHL: WASHINGTON CAPITALS – ANAHEIM DUCKS


01:05 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – BUFFALO SABRES


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – EDMONTON OILERS


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – LOS ANGELES KINGS


01:05 NHL: DETROIT RED WINGS – NEW YORK RANGERS


01:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – MINNESOTA WILD


02:05 NHL: ST. LOUIS BLUES – VANCOUVER CANUCKS


03:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – CALGARY FLAMES


04:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – BOSTON BRUINS


04:35 NHL: SAN JOSE SHARKS – NASHVILLE PREDATORS


11:50 UCI World Tour – UAE Tour, ZEA: ETAP 5.: AL MARJAN ISLAND – UMM AL-KAJWAJN

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

13:30 UCI Europe Tour – O Gran Camiño, Hiszpania: ETAP 2.: TUI – A GUARDA


11:20 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: KONKURS SKOKÓW DO KOMBINACJI KOBIET

Komentarz w Eurosporcie: Jakub Pieczatowski
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski

14:05 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: BIEG DO KOMBINACJI NA 5 KM KOBIET

Komentarz w Eurosporcie: Jakub Pieczatowski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

17:00 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: STUDIO

Studio: Paweł Kuwik – Sebastian Szczęsny, Jakub Kot (z Planicy)
Reporter: Kacper Merk


02:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – SAN ANTONIO SPURS

Komentarz: Michał Łopaciński – Kamil Chanas

17:25 Magazyn BASKET+


17:50 El. Mistrzostw Świata 2023, Ateny: GRECJA – SERBIA

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

20:45 Euroliga – 25. kolejka: FC BARCELONA – AS MONACO

Komentarz: Radosław Spiak – Krzysztof Szablowski


10:00
LOTTO 3×3 Liga, Lublin: II TURNIEJ KWALIFIKACYJNY

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Lublina)


10:55
Mistrzostwa Świata, Bakuriani, Gruzja: ELIMINACJE SKICROSSU KOBIET I MĘŻCZYZN


07:00 World Padel Tour – Modon Abu Dhabi Master, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału debla kobiet: TRIAY/SALAZAR – SAINZ/OSORO


09:00 World Padel Tour – Modon Abu Dhabi Master, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału debla kobiet: VIRSEDA/LAS HERAS – CASTELLÓ/JENSEN


11:00 World Padel Tour – Modon Abu Dhabi Master, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału debla mężczyzn: RUBIO/RUIZ – RAMÍREZ/CARDONA


14:30 World Padel Tour – Modon Abu Dhabi Master, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału debla mężczyzn: FERNÁNDEZ/GARCÍA DIESTRO – TAPIA/COELLO


16:30 World Padel Tour – Modon Abu Dhabi Master, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału debla mężczyzn: STUPACZUK/DI NENNO – BELASTEGUÍN/GUTIÉRREZ


18:30 World Padel Tour – Modon Abu Dhabi Master, Abu Zabi, ZEA – 1/4 finału debla mężczyzn: GALÁN/LEBRÓN – NIETO/LIMA


15
:55
Premiership Rugby – 18. kolejka: BATH RUGBY – BRISTOL BEARS


20:05 Puchar Sześciu Narodów U20 – 3. kolejka: WALIA – ANGLIA


20:05 Puchar Sześciu Narodów U20 – 3. kolejka: WŁOCHY – IRLANDIA


20:50 Puchar Sześciu Narodów U20 – 3. kolejka: FRANCJA – SZKOCJA


16:00 Magazyn 7. STREFA

Studio: Marek Magiera, Jakub Bednaruk – Tomasz Swędrowski, Oskar Kaczmarczyk, Michał Chadała (z Krakowa)


18:00
Sportklub Prva Odbojkarska Liga – 13. kolejka: NOVA KBM BRANIK – CALCIT VOLLEY

Komentarz: Jakub Lipczik

19:00 Tauron Liga – 17. kolejka: ROLESKI GRUPA AZOTY TARNÓW – MOYA RADOMKA LOTNISKO WARSZAWA

Komentarz: Jarosław Bińczyk


17:30 PlusLiga – 26. kolejka: TREFL GDAŃSK – INDYKPOL AZS OLSZTYN

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz

20:30 PlusLiga – 26. kolejka: PSG STAL NYSA – BARKOM KAŻANY LWÓW

Komentarz: Krzysztof Wanio – Ireneusz Mazur


17:10 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: STUDIO
*(również o 19:00)

Studio: Paweł Kuwik – Sebastian Szczęsny, Jakub Kot (z Planicy)
Reporterzy: Kacper Merk – Dominik Formela

17:45 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: KWALIFIKACJE DO KONKURSU INDYWIDUALNEGO MĘŻCZYZN

Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut (z Planicy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


13:55 Home Nations Series – The Players Championship, Wolverhampton, Wielka Brytania – 1/4 finału: DZIEŃ 5. – SESJA POPOŁUDNIOWA

Komentarz: Michał Ebert – Jarosław Kowalski


19:55 Home Nations Series – The Players Championship, Wolverhampton, Wielka Brytania – 1/2 finału: DZIEŃ 5. – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


06:55 Mistrzostwa Świata, Bakuriani, Gruzja: ELIMINACJE SLOPESTYLE’U MĘŻCZYZN
*(również o 10:55)


13:30 ONE Friday Fights 6, Bangkok, Tajlandia: GINGSANGLEK TOR.LAKSONG – KONGTHORANEE SOR.SOMMAI

Komentarz: Krzysztof Sendecki – Michał Stanisławski

22:00 Magazyn TOTAL COMBAT

Redakcja: Piotr Momot


01:00 ATP Tour 500 – Rio Open, Rio de Janeiro, Brazylia – 2. runda: LASLO DJERE – DUSAN LAJOVIĆ


02:00 WTA 250 – Mérida Open, Mérida, Meksyk – 2. runda: WARWARA GRACZEWA – SLOANE STEPHENS


14:00 WTA 1000 – Dubai Duty Free Tennis Championship, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: IGA ŚWIĄTEK – CORI GAUFF

Komentarz: Michał Lewandowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00 WTA 1000 – Dubai Duty Free Tennis Championship, Dubaj, ZEA – 1/2 finału: JESSICA PEGULA – BARBORA KREJČÍKOVÁ

Komentarz: Maciej Zaręba – Dawid Celt

2
0:40 ATP Tour 500 – Rio Open, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: HUGO DELLIEN – CAMERON NORRIE

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

22:00 ATP Tour 500 – Rio Open, Rio de Janeiro, Brazylia – 1/4 finału: CARLOS ALCARAZ – DUŠAN LAJOVIĆ
*(od 23:00 w Polsacie Sport)

Komentarz: Filip Gawęcki

22:00 WTA 250 – Mérida Open, Mérida, Meksyk – 1/4 finału: CATY MCNALLY – KIMBERLY BIRRELL


08:00 Formuła 1 – testy przedsezonowe, Sakhir, Bahrajn: DZIEŃ 2. – SESJA PORANNA

Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Jan Olejniczak, Robert Smoczyński
Reporterzy: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

13
:00 Formuła 1 – testy przedsezonowe, Sakhir, Bahrajn: DZIEŃ 2. – SESJA POPOŁUDNIOWA

Studio: Aldona Marciniak – Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński
Komentarz: Maciej Jermakow, Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Jan Olejniczak, Robert Smoczyński
Kącik techniczny: Kamila Kotulska – Patryk Sokołowski
Reporterzy: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

15:55 Formuła E – e-Prix Kapsztadu, Kapsztad, RPA: I SESJA TRENINGOWA


12:30 Volvo Ocean Race, Kapsztad, RPA: ETAP PORTOWY


09:10 Magazyn POLSKIE RADIO RDC na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


20:25 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: CEREMONIA MEDALOWA


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom