Sport w TV: piątek – 25 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


18:30
Mecz Towarzyski U21: PORTUGALIA – WŁOCHY na żywo


21:00
Premier League: PODSUMOWANIE SEZONU 2017/2018 premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki


18:05
 Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski – Maciej Sulęcki, Andrzej Wasilewski (z PGE Narodowego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Bogusław Solecki


18:35 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: ALEXA KUBACKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

20:20 Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: RAFAŁ JACKIEWICZ – ROBERT ŚWIERZBIŃSKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

20:45 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: ROBERT TALAREK – NORBERT DĄBROWSKI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

21:25
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: MARCIN NAJMAN – RIHARDS BIGIS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

22:00 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: MARIUSZ WACH – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

22:45 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: IZU UGONOH – FRED KASSI na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

23:35 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: EWA PIĄTKOWSKA – MARIA LINDBERG na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)


18:30 Ekstraklasa – runda zwycięzców, 5. kolejka: REKORD BIELSKO-BIAŁA – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo



11:00 PGA European Tour – BMW PGA CHAMPIONSHIP, Surrey, Anglia: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

22:00
PGA Tour – Fort Worth Invitational, Fort Worth, USA: II RUNDA na żywo



13:00
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:15
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 19 na żywo
*(od 13:15 do 14:55 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla 

14:45 
Baloise Belgium Tour, Belgia: ETAP 3 na żywo
Eurosport Player

17:15
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


03:00
NBA – Finał Konferencji Zachodniej: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:30
 
Lega A – 1/2 Finału: UMANA WENECJA – AQUILA BASKET TRENTO na żywo


21:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1/4 finału: BANVIT BASKETBOL – BESIKTAS SOMPO JAPAN premiera.200

Komentarz: Jacek Łączyński


13:45 World Series of Darts – German Masters, Düsseldorf, Niemcy: 1/8 FINAŁU na żywo


20:00 
World Series of Darts – German Masters, Düsseldorf, Niemcy: 1/8 FINAŁU na żywo


09:50 Liga Narodów – 1. kolejka: ARGENTYNA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:20
Liga Narodów – 1. kolejka: CHINY – BUŁGARIA na żywo
Ipla

15:00
Liga Narodów – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:50
Liga Narodów – 1. kolejka: POLSKA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

16:50
Liga Narodów – 1. kolejka: NIEMCY – WŁOCHY na żywo
Ipla

18:00
Liga Narodów – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:00
Liga Narodów – 1. kolejka: ROSJA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:50
Liga Narodów – 1. kolejka: FRANCJA – IRAN na żywo
Ipla

19:50
Liga Narodów – 1. kolejka: SERBIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

21:00
Liga Narodów – 1. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:30
Liga Narodów – 1. kolejka: AUSTRALIA – JAPONIA  premiera.200
Ipla


18:45 Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: ŁUKASZ JAROSZ – MICHAŁ WLAZŁO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

19:00
FEN 21, Wrocław: THIAGO VIEIRA – ANDRZEJ GRZEBYK na żywo
*(od 21:10 w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

19:10 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: IGOR KOLACIN – WENDELL ROCHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

19:25 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: PIOTR HALLMANN – DAMIEN LAPILUS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)

19:50 
Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym, Warszawa: TOMASZ SARARA – TOMAS MOZNY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Piotr Jagiełło (z PGE Narodowego)


09:30
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

12:00
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/2 finału: PETER GOJOWCZYK – FABIO FOGNINI na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00
WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/2 finału: MIHAELA BUZARNESCU – DOMINIKA CIBULKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30 
ATP World Tour 250, Lyon, Francja – 1/2 finału: GILLES SIMON – CAMERON NORRIE na żywo
Ipla

16:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1/2 finału: STEVE JOHNSON – MARTON FUCSOVICS na żywo
Eurosport PlayerIpla

16:00
WTA Tour, Strasbourg, Francja – 1/2 finału: ASHLEIGH BARTY – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:30 
ATP World Tour 250, Lyon, Francja – 1/2 finału: ??? – DUSAN LAJOVIC na żywo
Ipla

17:30
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:40 World Superbike, Donington, Wielka Brytania: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

13:25 World Superbike, Donington, Wielka Brytania: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

15:55
World Superbike, Donington, Wielka Brytania: SUPERSPORT – II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

17:00 
World Superbike, Donington, Wielka Brytania: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

inne
07:55 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z JURATY na żywo
*(również o 13:10)
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


21:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie