Sport w TV: piątek – 27 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW 01:35 Major League Soccer – play-0ff, I runda: ATLANTA UNITED – COLUMBUS CREW  15:50 La […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW


01:35 Major League Soccer – play-0ff, I runda: ATLANTA UNITED – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:50 La Liga Santander – 9. kolejka: FC BARCELONA – FC MALAGA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – POGOŃ SZCZECIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

18:05 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
2. Bundesliga – 12. kolejka: FC ST. PAULI – FC ERZGENIRGE AUE na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00
Magazyn PUCHAR KRÓLA premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

20:15
1. Liga – 12. kolejka: MFK KARWINA – FC VIKTORIA PILZNO na żywo


20:25
 Lotto Ekstraklasa – 14. kolejka: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Grzegorz Mielcarski (z Poznania)

20:25 
Bundesliga – 10. kolejka: FSV MAINZ 05 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:30
Ligue 1 Conforama – 11. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – OGC NICE na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Dominik Guziak

20:30
NICE 1.Liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)
Reporter: Adam Sławiński

20:40
NICE 1.Liga – 15. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)

22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Cezary Olbrycht, Mariusz Wróblewski

23:55 
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200

Redakcja: Adam Marchliński


17:00 World Championship – Yonex French Open, Paryż, Francja: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

18:45 Magazyn BWF UNLIMITED premiera.200


19:05 Mecz Towarzyski: POLSKA – WĘGRY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


02:25 National Football League – 8. kolejka: BALTIMORE RAVENS – MIAMI DELPHINS na żywo
Ipla


04:45 PGA European Tour – WGC-HSBC Champions, Szanghaj, Chiny: II RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

05:00
Asia-Pacific Amateur Championship, Wellington, Nowa Zelandia: ZAWODY na żywo
Eurosport Player

20:30 
PGA Tour – Sanderson Farms Championship, Jackson, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


17:00 Extraliga – 17. kolejka: HC DYNAMO PARDUBICE – BK MLADA BOLESLAV na żywo


15:00 Grand Slam, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


20:30 Six Day, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00
NBA: MILWAUCKEE BUCKS – BOSTON CELTICS na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

17:45 
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

19:45 Turkish Airlines Euroleague – 4. kolejka: BROSE BAMBERG – BASKONIA VITORIA GASTEIZ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


20:00 ISU Puchar Świata – Skate Canada, Regina, Kanada: SOLISTKI – PROGRAM KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:00
 
ISU Puchar Świata – Skate Canada, Regina, Kanada: TANIEC KRÓTKI na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


23:10 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Wielkiej Brytanii: PODSUMOWANIE DNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Łukasz Siudak


11:00 Rugby League World Cup, Melbourne, Australia – grupa A: ANGLIA – AUSTRALIA na żywo


20:00 Pro D2 – 10. kolejka: AVIRON BAYONNAIS – SOYAUX ANGOULEME XV CHARENTE na żywo
Eurosport Player

20:00
 Pro D2 – 10. kolejka: AS BEZIERS HERAULT – US NARBONNE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 10. kolejka: RC MASSY – RC VANNES na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 10. kolejka: NEVERS RUGBY – US CARCASSONNE na żywo
Eurosport Player

20:00 
Pro D2 – 10. kolejka: US DAX – AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:30
 Pro D2 – 10. kolejka: US COLOMIERS – US MONTAUBAN na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 7. kolejka: CONNACHT RUGBY – MUNSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 7. kolejka: GLASGOW WARRIORS – SOUTHERN KINGS na żywo
Eurosport Player

20:35
Guinness Pro14 – 7. kolejka: OSPREYS RUGBY – NEWPORT GWENT DRAGONS na żywo
Eurosport Player


13:45 Mistrzostwa Europy, Hasselt, Belgia: 1/16 FINAŁU na żywo


20:00 Mistrzostwa Europy, Hasselt, Belgia: 1/16 FINAŁU na żywo


18:00 Plusliga – 7. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW  na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


20:00 DSF Kickboxing Challenge 11: MATEUSZ RAJEWSKI – ALEKSANDER KALICKI na żywo

Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak
Reporter: Paulina Bojarska


07:30 WTA Finals, Singapur, Singapur – turniej deblowy: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl


09:30 WTA Finals, Singapur, Singapur – turniej deblowy: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

10:00 WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: KAROLINA WOŹNIACKA – CAROLINE GARCIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 Finału: JAN-LENNARD STRUFF – KYLE EDMUND na żywo
Ipla


13:30 WTA Finals, Singapur, Singapur – faza grupowa: SIMONA HALEP – ELINA SVITOLINA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 Finału: DIEGO SCHWARTZMAN – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Ipla

15:00 ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – 1/4 finału: ROBERTO BAUTISTA AGUT – JUAN MARTIN DEL POTRO na żywo
Ipla


17:00 
ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – 1/4 finału: MARTON FUCSOVICS – MARIN CILIĆ na żywo
Ipla


17:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 Finału: LUCAS POUILLE – RICHARD GASQUET na żywo
Ipla

19:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1/4 Finału: ALEXANDER ZVEREV – JO-WILFRIED TSONGA na żywo
Ipla


21:40 ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – 1/4 finału: ROGER FEDERER – DENIS SHAPOVALOV/ADRIAN MANNARINO premiera.200
Ipla

23:50 
ATP World Tour 500, Basel, Szwajcaria – 1/4 finału: DAVID GOFFIN – JACK SOCK premiera.200
Ipla


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


03:00 Moto3, Grand Prix Malezji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


03:55 
MotoGP, Grand Prix Malezji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


04:55 
Moto2, Grand Prix Malezji: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


07:10 
Moto3, Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


08:05 
MotoGP, Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


09:05 
Moto2, Grand Prix Malezji: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


16:30 Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO premiera.200
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

Komentarz w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

20:30 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: STUDIO premiera.200
Ipla

20:55 
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven Sports: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie