Sport w TV: piątek – 30 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 34. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LEICESTER CITY FC


15:30 Magazyn FORTUNA PUCHARU POLSKI 
Polsat Sport HD

16:00 Magazyn LALIGA SHOW 


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 


17:30 Fortuna 1. Liga – 28. kolejka: WIDZEW ŁÓDŹ – MIEDŹ LEGNICA
Polsat Sport HD
Komentarz: Szymon Rojek – Maciej Żurawski
Reporter: Paulina Czarnota-Bojarska

17:40 PKO Ekstraklasa – 28. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Mitrut – Maciej Murawski
Reporterzy: Piotr Bugajny, Maja Strzelczyk

17:55 PKO Ekstraklasa – 28. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Michał Mitrut – Maciej Murawski
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

19:55 Liga NOS – 30. kolejka: CD TONDELA – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:00 PKO Ekstraklasa – 28. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Andrzej Juskowiak, Dariusz Sztylka
Reporterzy: Mariusz Wróblewski, Szymon Ratajczak

20:00 Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 


20:25 PKO Ekstraklasa – 28. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski
Komentarz w Radio Gol 1: Jan Micygiewicz (z Wrocławia)


20:25
Puchar Niemiec – 1/2 finału: WERDER BREMA – RB LIPSK na żywo

Komentarz: Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz

20:55 Premier League – 34. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LEICESTER CITY FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:55 Ligue 1 – 35. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – RC STRASBOURG 
Ipla
Komentarz w nSport+: Krzysztof Marciniak – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

20:55 LaLiga Santander – 34. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

22:10 Liga NOS – 30. kolejka: FC PORTO – FC FAMALICAO 
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Michał Świerżyński

23:00 Magazyn THE LEGENDS Z TOMASZEM ĆWIĄKAŁĄ 



20:00 Gala Boksu Zawodowego, Londyn, Wielka Brytania: MORUTI MTHALANE – SUNNY EDWARDS 

Komentarz: Andrzej Kostyra – Krzysztof Kosedowski


17:00 Mistrzostwa Świata Kobiet, Calgary, Kanada – faza grupowa: SZWAJCARIA – KOREA POŁUDNIOWA

Komentarz: Adam Sterczewski – Maciej Cesarz

22:00 Mistrzostwa Świata Kobiet, Calgary, Kanada – faza grupowa: KANADA – SZWECJA 

Komentarz: Adam Sterczewski – Maciej Cesarz


17:30 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 12 

Komentarz: Tomasz „Romocki” Malinowski


19:00 PGA European Tour – Tenerife Open, Teneryfa, Hiszpania: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – Valspar Championship, Palm Harbor, USA: II RUNDA na żywo
Ipla
Komentarz: Jacek Person


15:30 Tour de Romandie, Szwajcaria: ETAP 3

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


03:00 NBA: DENVER NUGGETS – TORONTO RAPTORS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Hubert Radke

15:00 Basketball Super League – 29. kolejka: OGM ORMANSPOR – PINAR KARŞIYAKA

Komentarz: Jakub Ryś

17:25 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


18:30 Liga ACB – 34. kolejka: RETABET BILBAO BASKET – HERBALIFE GRAN CANARIA 

Komentarz: Radosław Spiak

20:30 easyCredit BBL – 31. kolejka: BROSE BAMBERG – MHP RIESEN LUDWIGSBURG 

Komentarz: Radosław Spiak

22:40
LNB Pro A – 33. kolejka: ASVEL LYON-VILLEURBANNE – ÉLAN CHALON 

Komentarz: Jacek Łączyński

00:00 (pt/sb) Turkish Airlines Euroleague – play-off, 1/4 finału: ZENIT SANKT PETERSBURG – FC BARCELONA

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Rafał Juć


09:00 Główne Mistrzostwa Polski, Lublin: DZIEŃ 3 – ELIMINACJE 


17:00 Główne Mistrzostwa Polski, Lublin: DZIEŃ 3 – FINAŁY 


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Marek Magiera – Joanna Mirek, Adam Gorol


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania – półfinał: STUART BINGHAM — MARK SELBY

Komentarz: Rafał Jewtuch – Grzegorz Biernadski

15:15 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania – półfinał: KYREN WILSON — SHAUN MURPHY

Komentarz: Michał Ebert – Jarosław Kowalski

19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania – półfinał: STUART BINGHAM — MARK SELBY

Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


19:00 Walkę Mamy We Krwi, Powidz: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Jagiełło – Mateusz Kurzejewski, Mateusz Masternak (z Powidza)

19:10 Walkę Mamy We Krwi, Powidz: GALA na żywo

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Daniel Dziubicki (z Powidza)
Reporter: Piotr Jagiełło

19:30 Babilon MMA 21: PAWEŁ PAWLAK – SERGEY GUZEV na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD oraz Super Polsat HD)
IplaPolsat Sport HD
Komentarz: Dominik Durniat – Łukasz Jurkowski
Studio: Artur Łukaszewski – Tomasz Babiloński


14:00 Mistrzostwa Polski, Bydgoszcz: DZIEŃ 3 

Komentarz: Zbigniew Pakleza – Piotr Brodowski

18:45 Chess Champions Tour – New in Chess Classic: PÓŁFINAŁY – DZIEŃ 2 


11:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: ARYNA SABALENKA – VERA ZVONAREVA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

11:30 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/4 finału: CAMERON NORRIE – CRISTIAN GARIN na żywo
Ipla

Komentarz: Dawid Olejniczak

13:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: MAGDA LINETTE – SAISAI ZHENG na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

13:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: MISAKI DOI – NAOMI OSAKA na żywo


14:00 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/4 finału: MARIN CILIC – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla

Komentarz: Dawid Olejniczak

15:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: SARA SORRIBES TORMO – SIMONA HALEP na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Dawid Celt

15:45 ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1/4 finału: ALEXANDER ZVEREV – ILYA IVASHKA na żywo
Ipla

Komentarz: Tomasz Lorek

17:00 ATP World Tour 250, Monachium, Niemcy – 1/4 finału: JOHN MILLMAN – CASPER RUUD na żywo
Ipla

Komentarz: Tomasz Lorek

17:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: KAROLINA PLISKOVA – CORI GAUFF na żywo


19:00 ATP World Tour 250, Estoril, Portugalia – 1/4 finału: UGO HUMBERT – ALEJANDRO DAVIDOVICH FOKINA na żywo
Ipla

Komentarz: Katarzyna Nowak
19:00 WTA Tour 1000, Madryt, Hiszpania – 1. runda: VENUS WILLIAMS – JENNIFER BRADY na żywo


09:00 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

09:55 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:50 MotoE – Grand Prix Hiszpanii: I SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:15 Moto3 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:10 MotoGP – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 Moto2 – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:50 MotoE – Grand Prix Hiszpanii: II SESJA TRENINGOWA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


12:00 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: STUDIO na żywo
*(również o 13:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Filip Kapica, Michał Gąsiorowski (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Algarve)


12:25 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

15:20 Porsche Carrera Cup Germany, Spa, Belgia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Szymon Tworz

15:30 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: STUDIO na żywo
*(również o 17:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Sokół (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Algarve)


15:55 Formuła 1 – Grand Prix Portugalii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

18:10 FIA World Endurance Championship – 6 Hours of Spa-Francorchamps: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Eurosport Player


17:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Krystian Plech
Reporter: Mikołaj Kruk

18:00 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: EWINNER APATOR TORUŃ – ZOOLESCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ
Ipla
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki

20:15 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Anita Mazur – Grzegorz Walasek
Reporter: Marcin Musiał

20:30 PGE Ekstraliga – 4. kolejka: MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – MOTOR LUBLIN 
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz – Maciej Markowski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:20 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie