Sport w TV: piątek – 30 października 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
02:55
(czw/pt)
Major League Soccer – 1. runda play-off: PORTLAND TIMBERS – SPORTING KANSAS CITY na żywo

Eurosport HD

17:45 Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo

Eurosport 2 HD

17:55 Ekstraklasa – 14. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – GÓRNIK ZABRZE na-żywo
Eurosport 2 HD

19:30
Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200

CANAL+ Sport HD

20:00
Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski


20:00
Bundesliga: ZAPOWIEDŹ KOLEJKI premiera.200
Eurosport 2 HD


20:10
Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU na-żywo

nSport+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Łęcznej)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Piotr Laboga


20:25
Ekstraklasa – 14. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – CRACOVIA na-żywo

nSport+ HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Łęcznej)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Piotr Laboga


20:25 1. Liga – 15. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS KATOWICE na-żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Głogowa)
Reporter;: Leszek Bartnicki


20:25 Ekstraklasa – 14. kolejka: WISŁA KRAKÓW – RUCH CHORZÓW na-żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Tomasz Smokowski – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik


20:25 Bundesliga – 11. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BAYERN MONACHIUM  na-żywo
Eurosport HD Eurosport 2 HD

20:25
Ligue 1 – 12. kolejka: STADE RENNES – PARIS SAINT GERMAIN na-żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Stefan Białas


20:25 Liga BBVA – 10. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATLETICO MADRYT na-żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała


21:25
Primeira Liga – 9. kolejka: TONDELA – SL BENFICA na-żywo
Sportklub


22:30
1. Liga – 15. kolejka: ZORIA ŁUGAŃSK – SZACHTAR DONIECK premiera.200

Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Kleitz


22:30 Magazyn SUPER PIĄTEK na-żywo

CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Maciej Murawski, Andrzej Zamilski


23:00 Magazyn LIGI MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Lektor: Filip Adamus

boks
22:30 Gala w Newport, USA: BENKI MWAKALEBELA – CRAIG KENNEDY na-żywo
Eurosport HD

futbol amerykański
01:25 Liga NFL – 8. kolejka: NEW ENGLAND PATRIOTS – MIAMI DOLPHINS na-żywo
Eleven Sports

futsal
17:55 Ekstraklasa – 7. kolejka: FC TORUŃ – REKORD BIELSKO-BIAŁA na-żywo
Orange sport
golf
10:00
European Tour, Turkish Airlines Open – 2. runda: TURNIEJ
na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

13:00 European Tour, Turkish Airlines Open – 2. runda: TURNIEJ
na-żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

koszykówka mężczyzn
19:35 Turkish Airlnes Euroliga – grupa C: STELMET BS ZIELONA GÓRA – LOKOMOTIV KUBAŃ na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Michał Łopaciński, Joanna Cedrych


23:55 NBA – Konferencja Wschodnia: CLEVELAND CAVALIERS – MIAMI HEAT na-żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Hubert Radke

piłka ręczna kobiet
17:50 EHF Liga Mistrzyń – grupa D: MKS SELGROS LUBLIN – IK SAEVEHOF na-żywo
nSport+ HDEleven Sports
Komentarz w nSport+: Tomasz Dryła – Iwona Nabożna (z Lublina)
Reporter w nSport+: Piotr Karpiński
Komentarz w Eleven Sports: Kacper Merk

rugby
21:00
Puchar Świata – mecz o 3. miejsce: RPA – ARGENTYNA na-żywo

Polsat Sport News

siatkówka mężczyzn
17:55
Plus Liga – 1. kolejka: AZS CZĘSTOCHOWA – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na-żywo

Polsat Sport HD

22:35 Klubowe Mistrzostwa Świata, Betim, Brazylia – półfinał: ??? – ??? na-żywo

Polsat Sport HD
snooker
07:30 International Championship, Daqing, Chiny – półfinał: ??? – ??? na-żywo
Eurosport HD

12:30 International Championship, Daqing, Chiny – półfinał: ??? – ??? na-żywo

Eurosport HD

tenis stołowy
18:30 Champions League: KST ENERGA-MANEKIN TORUŃ – AS PONTOISE CERGY na żywo
Sportklub

wyścigi samochodowe
17:00
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HD

21:00 Formuła 1, Grand Prix Meksyku: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Extra HD

tenis
07:00 WTA Finals, Singapur – faza grupowa: GARBIÑE MUGURUZA – PETRA KVITOVA na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD

09:00 WTA Finals, Singapur – faza grupowa: ANGELIQUE KERBER – LUCIE SAFAROVA  na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plSupertennis HD

14:00
ATP World Tour, Basel, Szwajcaria -1/4 Finału: RICHARD GASQUET – IVO KARLOVIĆ na żywo
Polsat Sport NewsSupertennis HD


16:00 ATP World Tour, Basel, Szwajcaria -1/4 Finału: DONALD YOUNG- JACK SOCK na żywo
Polsat Sport NewsSupertennis HD

18:00
ATP World Tour, Basel, Szwajcaria – 1/4 Finału:
MARIN CILIĆ – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport NewsSupertennis HD


20:00
ATP World Tour, Basel, Szwajcaria – 1/4 Finału:
ROGER FEDERER – DAVID GOFFIN na żywo
Supertennis HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adrian Wojdyło, Krzysztof Sokólski, Piotr Barwaśny