Sport w TV: piątek – 14 lipca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW


08:00 CONCACAF Gold Cup 2017, Denver, USA – grupa C: MEKSYK – JAMAJKA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:30 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

17:55 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: WISŁA PŁOCK – LECHIA GDAŃSK na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski

20:25 Lotto Ekstraklasa – 1. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski (ze Szczecina)

22:30 
Magazyn SUPERPIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (ze Szczecina)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Mariusz Wróblewski


11:30 PGA European Tour – AAM Scotish Open, Troon, Wielka Brytania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

22:00 PGA Tour – John Deere Classic, Silvis, USA: II RUNDA na żywo
Ipla


12:00 Liga Światowa Kobiet – I runda, grupa C: JAPONIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:30 Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45 Tour de France: ETAP 11 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30 
Magazyn TOUR DE FRANCE EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


10:00 Mistrzostwa Europy U23, Bydgoszcz, Polska: DZIEŃ 2  – SESJA PORANNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:50 
Mistrzostwa Europy U23, Bydgoszcz, Polska: DZIEŃ 2  – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(o 22:00 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:45 
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata IAAF, Nairobi, Kenia: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:00
IAAF World Challenge, Madryt, Hiszpania: MITYNG na żywo
*(o 21:25 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


08:30 World Grand Prix – grupa 1: BRAZYLIA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

09:50 
World Grand Prix – grupa 1: USA – TURCJA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Krzysztof Ignaczak

12:00
 World Grand Prix – grupa 1: JAPONIA – TAJLANDIA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Krzysztof Ignaczak

14:00 
World Grand Prix – grupa 1: CHINY – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

16:30 
World Grand Prix – grupa 1: HOLANDIA – BELGIA na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Kadziewicz – Krzysztof Ignaczak

17:15 
World Grand Prix – grupa 2: ARGENTYNA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz

19:00 
World Grand Prix – grupa 1: ROSJA – DOMINIKANA na żywo
Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Łukasz Kadziewicz

20:15 
World Grand Prix – grupa 2: POLSKA – PERU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Wójtowicz


11:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: TRAMPOLINA 1M – ELIMINACJE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


17:20 Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

17:30 Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
*(o 23:10 premiera.200 w TVP Sport HD, o 20:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD )
sport.tvp.plTVP Sport HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


12:45 Magazyn KRONIKA WIMBLEDONU premiera.200
Polsat Sport HD
Ipla

13:45
Magazyn STUDIO WIMBLEDON – ZAPOWIEDŹ DNIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Prowadzi: Justyna Kostyra   

14:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: SAM QUERREY – MARIN CILIC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

14:00 
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: GROENEFELD/PESCHKE MAKAROVA/VESNINA na żywo
Ipla

Komentarz: Justyna Kostyra                                                                                                    
16:30
Magazyn STUDIO WIMBLEDON na żywo
Polsat Sport HDIpla
Prowadzi: Justyna Kostyra

16:30
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: CHAN/NICULESCU – NINOMIYA/VORACOVA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

16:45
Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania – 1/2 Finału: ROGER FEDERER – TOMAS BERDYCH na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Lorek – Tomasz Tomaszewski

19:30
Magazyn STUDIO WIMBLEDON na żywo
Polsat Sport HDIpla

Prowadzi: Justyna Kostyra


22:00 Magazyn FIGHTING SPIRIT WRESTLING premiera.200


09:30 Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO premiera.200
Ipla

09:55 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:30 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: STUDIO premiera.200
Ipla


13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Wielkiej Brytanii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

19:15 
Magazyn FORMUŁA E premiera.200
Sportklub

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo
 


20:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie