Sport w TV: poniedziałek – 10 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami
dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa G: POLSKA – IZRAEL


17:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Paryż, Francja – grupa D: ARGENTYNA – JAPONIA na żywo
*(11 czerwca o 06:05  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Tomasz Jasina

18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
*(od 18:30 również w TVP Sport HD, od 20:30 także w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Tomasz Smokowski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński (z Warszawy)
Studio w TVP: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Reporterzy w Polsacie Sport: Marcin Feddek, Justyna Kostyra
Reporterzy w TVP: Mariusz Jankowski, Jacek Kurowski, Hubert Bugaj, Maciej Adamiak
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/TT w Polsacie Sport: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Ciekawostki w Polsacie Sport: Przemysław Iwańczyk

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa G: POLSKA – IZRAEL na żywo
TVP Sport HDPolsat Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Warszawy)
Komentarz w Polsacie Sport: Mateusz Borek – Andrzej Niedzielan (z Warszawy)

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa F: HISZPANIA – SZWECJA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa G: MACEDONIA PÓŁNOCNA – AUSTRIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lach

20:55 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Montpellier, Francja – grupa D: KANADA – KAMERUN na żywo
*(11 czerwca o 08:10  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

22:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa G: STUDIO na żywo
TVP Sport HDPolsat Sport HDsport.tvp.plIpla
Studio w Polsacie Sport: Tomasz Smokowski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański, Adam Matysek, Tomasz Hajto, Cezary Kowalski, Tomasz Łapiński (z Warszawy)
Studio w TVP: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Tomasz Kłos, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow (z Warszawy)
Reporterzy w Polsacie Sport: Marcin Feddek, Justyna Kostyra
Reporterzy w TVP: Mariusz Jankowski, Jacek Kurowski, Hubert Bugaj, Maciej Adamiak
Analiza w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Dariusz Wdowczyk
Przegląd Prasy/TT w Polsacie Sport: Aleksandra Szutenberg
Porównania/Ciekawostki w Polsacie Sport: Przemysław Iwańczyk

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa A: CZECHY – CZARNOGÓRA 
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

22:50 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 4. kolejka, grupa D: DANIA – GRUZJA 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HDIpla


01:35 NHL – Finał Pucharu Stanleya: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Adrian Kowal, Michał Ruszel

01:55 NHL – Finał Pucharu Stanleya: ST. LOUIS BLUES – BOSTON BRUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek


15:05 Critérium du Dauphiné, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:40 Lega A – Finał: UMANA REYER VENEZIA – BANCO DI SARDEGNA SASSARI na żywo
Eurosport Player

21:00 Liga ACB – 1/2 Finału: VALENCIA BC – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Mateusz Warianka


11:00 Riga Masters, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


20:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME 
Ipla


19:00 
PSA World Tour, Cairo, Egipt: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player


19:00 French Open, Paryż, Francja: BEST OF 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:40 ITU World Triathlon Series, Leeds, Wielka Brytania: WYŚCIG KOBIET 
Ipla


17:00 Magazyn F1: GRAND PRIX KANADY 
Polsat Sport HDIpla

21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie