Sport w TV: poniedziałek – 12 czerwca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:15 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: MACEDONIA – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport HDIpla

00:15 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: KOSOWO – TURCJA premiera.200
Ipla

14:20 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: MOŁDAWIA – GRUZJA premiera.200
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

20:15
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30 
Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Bilardowa Ekstraklasa – 3. kolejka: LIPIŃSKI DACHY TOMASZ MAZ. – ERG BIERUŃ FOLIE premiera.200
Sportklub


01:50 NHL – Finał: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

02:05
NHL – Finał (6. mecz): NASHVILLE PREDATORS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Mariusz Czerkawski


15:45 Tour de Suisse: ETAP 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


20:30 Lega A – Finał: UMANA WENECJA – AQUILA TRENTO BASKET na żywo


08:30 Montreaux Volley Masters – 1/2 Finału: ARGENTYNA – NIEMCY premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski 

10:40 
Montreaux Volley Masters – 1/2 Finału: BRAZYLIA – CHINY premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski 

15:30 
Montreaux Volley Masters – mecz o 3 miejsce: ARGENTYNA – CHINY premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

17:40
 Montreaux Volley Masters – Finał: NIEMCY – BRAZYLIA premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur


02:30 Liga Światowa – grupa 1: BRAZYLIA – BUŁGARIA premiera.200
Polsat Sport HDIpla

02:30 
Liga Światowa – grupa 1: SERBIA – BELGIA premiera.200
Ipla

03:00 
Liga Światowa – grupa 1: WŁOCHY – ROSJA premiera.200
Ipla

18:20 
Liga Światowa – grupa 1: FRANCJA – USA premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański 

21:00 
Liga Światowa – grupa 1: IRAN – ARGENTYNA premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański 


20:00 Mistrzostwa Świata Rallycross, Norwegia: ZAWODY premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

sporty walki
21:30 Magazyn PUNCHER premiera.200
Polsat Sport HDIpla

22:00 Hard Knocks Fighting: OUT OF THE CAGE 2017 premiera.200
Fightklub


11:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: I RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30
ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: I RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30
French Open 2017: BEST OF premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Euroformuła Open, Le Castellet, Francja: I WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Krystian Sobierajski, Maurycy Kochański 

19:00 Euroformuła Open, Le Castellet, Francja: II WYŚCIG premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Krystian Sobierajski, Maurycy Kochański 


09:30 Tahiti Pearl Regata, Polinezja Francuska: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:00 Louis Vuitton America’s Cup: CHALLENGER – FINAŁ na żywo


21:30 Magazyn CZARNY CHARAKTER premiera.200

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie