Sport w TV: poniedziałek – 12 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

HIT DNIA Piłka ręczna: Mistrzostwa Europy kobiet

piłka nożna
11:15 LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE 1/8 FINAŁU na żywo
CANAL+ Sport HDnSport+ HDEurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DETRT Spor HDitalia 1
Komentarz w nc+: Bartosz Gleń

13:00
Liga Europy UEFA: LOSOWANIE 1/16 FINAŁU na żywo
CANAL+ Sport HDnSport+ HDEurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DETRT Spor HDČT Sport
Komentarz w nc+: Żelisław Żyżyński

13:30 
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WISŁA PŁOCK – RUCH CHORZÓW premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:00
Liga Młodzieżowa UEFA: LOSOWANIE 1/8 FINAŁU na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Domagała

16:00
Magazyn SERIE A premiera.200
Eleven

16:30 
TFF 1.Lig – 14. kolejka: MERSIN IDMANYURDU – GIRESUNSPOR na żywo
TRT Spor HD

17:00
Magazyn LIGUE 1 premiera.200
Eleven

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: ARKA GDYNIA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:00
 
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Eleven

18:00
Magazyn NETBUSTERS premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00 
Pari-Match League – 18. kolejka: DYNAMO KIJÓW – SZACHTAR DONIECK na żywo
2+21+1 International

18:30
Magazyn LIGA MISTRZÓW UEFA premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:55 
Serie A – 16. kolejka: AC FIORENTINA – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Eleven

19:00
Magazyn PREMIER LEAGUE premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
2.Bundesliga – 16. kolejka: VFB STUTTGART – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerSport 1 Germany

20:00
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Frankowski

20:00
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

20:40 
La Liga Santander – 14. kolejka: VILLARREAL CF – ATLETICO MADRYT na żywo
Eleven SportsIdman TV

20:55 
Serie A – 16. kolejka: AS ROMA – AC MILAN na żywo
Eleven

20:40
Lega Pro – Grupa A – 18. kolejka: CREMONESE – LIVORNO  na żywo
Rai sport 1Rai sport 2

21:30
Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

bilard
19:00 Ekstraklasa – 8. kolejka: GNT ALLINONE MIKOŁOW – FRAME ŁÓDŹ premiera.200
Sportklub

futbol amerykański
02:25 NFL – 14. kolejka: NEW YORK GIANTS – DALLAS COWBOYS na żywo
*(o 17:00 emisja z polskim komentarzem)
Eleven Sports

golf
05:30 PGA European Tour – UBS Hong Kong Open, Hong Kong: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
01:00 NBA: MINNESOTA TIMBERWOLVES – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

17:00
Super Ligi – 10. kolejka: ISTAMBUŁ BBSK – GALATASARAY ODEBANK na żywo
SportklubNTV Spor
Komentarz w Sportklub: Jacek Łączyński

20:10
NBL – 15. kolejka: ORLI PROSTEJOV – NH OSTRAVA na żywo
ČT Sport

piłka ręczna kobiet
16:05 Mistrzostwa Europy – grupa 1: NIEMCY  – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSport 1 Germany

18:20
 Mistrzostwa Europy – grupa 1: SERBIA – HOLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
Mistrzostwa Europy – grupa 1: SZWECJA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

pływanie
00:25 Mistrzostwa Świata, Windsor, Kanada: DZIEŃ 6 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

piłka ręczna mężczyzn
21:00 Magazyn PGNiG SUPERLIGApremiera.200
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online

poker
22:45 Magazyn EUROPEAN POKER TOUR premiera.200
Eleven Sports

siatkówka kobiet
18:00 Orlenliga – 9. kolejka: KSZO OSTROWIEC – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka mężczyzn
17:55 Extraliga – 10. kolejka: VK CESKE BUDEJOVICE – VSC FATRA ZLIN na żywo
ČT Sport

snooker
11:00 Scottish Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

14:00 Scottish Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:40 Scottish Open: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty walki
20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport NewsIpla

22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:00
Magazyn ECHA STADIONÓW premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie