Sport w TV: poniedziałek – 12 września 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:15 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

12:30 LOTTO Ekstraklasa – 8. kolejka: KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:55 LOTTO Ekstraklasa – 8. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ŁĘCZNA premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:40 LOTTO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 8. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – RUCH CHORZÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


20:00
 2. Bundesliga – 4. kolejka: FC NURNBERG – TSV 1860 MUNICH na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH premiera.200
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Włodarczyk

20:15 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:40
Serie A – 3. kolejka: FC EMPOLI – CROTONE na żywo
Jedenaście
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:50
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

20:55 Premier League – 4. kolejka: SUNDERLAND AFC – EVERTON FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

21:00
Magazyn I LIGA premiera.200
Polsat Sport NewsIpla
Redakcja: Szymon Rojek, Tomasz Włodarczyk

23:00
Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

futbol amerykański
02:25 NFL – 1. kolejka: ARIZONA CARDINALS – NEW ENGLAND PATRIOTS na żywo
Eleven Sports

futsal
08:30 Mistrzostwa Świata – grupa C: PARAGWAJ – WŁOCHY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

jeździectwo
22:10 Rolex Grand Slam, Spruce Meadows, Kanada: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD 1Eurosport gracza

lekkoatletyka
22:30 Igrzyska Paraolimpijskie 2016: ELIMINACJE I FINAŁY  na żywo
*(fragmenty od 23:10 w TVP 1 HD)
sport.tvp.plTVP 1 HD
Komentarz: Marek Jóźwik – Krzysztof Smorszczewski
piłka ręczna mężczyzn
19:30
PGNiG Superliga: MAGAZYN PODSUMOWANIE KOLEJKI na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online

poker
22:30 Magazyn EUROPEAN POKER TOUR premiera.200
Eleven Sports

Snooker
17:00 Magazyn CHAMPION OF CHAMPIONS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport NewsIpla

22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

tenis
01:30 Magazyn GEM, SET I MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

żużel
20:25 Elite League: BELLE VUE ACES – POOLE PIRATES na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:00 Magazyn ECHA STADIONÓW premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie