Sport w TV: poniedziałek – 13 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 4. kolejka: EVERTON FC – BURNLEY FC


16:30 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Artur Kwiatkowski

17:40 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)

Reporterzy: Remigiusz Kula, Cezary Olbrycht

17:55 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – WISŁA PŁOCK

Komentarz w Canal+: Piotr Glamowski – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając


19:00 Magazyn HOLA LA LIGA 

Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

19:55 LaLiga Santander – 4. kolejka: GETAFE CF – ELCHE CF

Komentarz: Michał Mitrut – Leszek Orłowski

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Radosław Majdan (z Radomia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:00 Magazyn EREDIVISIE 


20:25 PKO Ekstraklasa – 7. kolejka: RADOMIAK RADOM – POGOŃ SZCZECIN

Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Michał Żewłakow (z Radomia)
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch


20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 

Studio: Marcin Feddek – Marcin Kaczmarek, Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński

20:40 Serie A – 3. kolejka: BOLOGNA FC – HELLAS WERONA

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 4. kolejka: EVERTON FC – BURNLEY FC

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

21:15 Magazyn GOL 

Studio: Maciej Adamiak, Rafał Patyra

21:55 LaLiga Santander – 4. kolejka: GRANADA CF – REAL BETIS BALOMPIE


Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

23:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:00 dogrywka)

Studio: Andrzej Twarowski – Kamil Kosowski

23:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 7. KOLEJKA 
*(o 00:00 w Canal+ Sport HD)

Redakcja: Piotr Kwiatkowski


09:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa C: IRLANDIA – BELGIA


11:20 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa B: GRECJA – ANGLIA


12:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa D: GRUZJA – TURCJA


14:20 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa C: ROSJA – NIEMCY


15:50 Mistrzostwa Europy, Kraków – grupa A: IZRAEL – HISZPANIA


16:00 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 1 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński


22:00 US Open Pool Championship, Atlantic City, USA: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz w Sportklubie: Grzegorz Kędzierski – Marcin Krzemiński



16:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa C: MAROKO – WYSPY SALOMONA na żywo


16:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa D: PANAMA – CZECHY na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kowno, Litwa – grupa C: TAJLANDIA – PORTUGALIA na żywo


18:55 Mistrzostwa Świata, Kłajpeda, Litwa – grupa D: WIETNAM – BRAZYLIA na żywo


15:50 Mistrzostwa Europy, Ostrawa, Czechy – 1/8 finału: SŁOWENIA – CHORWACJA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

18:50 Mistrzostwa Europy, Ostrawa, Czechy – 1/8 finału: FRANCJA – CZECHY na żywo

Komentarz: Adam Romański – Ireneusz Mazur


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Michał Gąsiorowski – Aldona Marciniak, Mikołaj Sokół

21:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SKRÓT WYŚCIGU

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


17:30 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Gniezno: STUDIO na żywo
*(również o 20:00)

Studio: Sebastian Parfjanowicz – Adam Skórnicki (z Gniezna)
Reporter: Mateusz Karkoszka

17:35 Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Gniezno: ZAWODY na żywo

Komentarz: Hubert Malinowski- Mirosław Kowalik (z Gniezna)

20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGI na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie