Sport w TV: poniedziałek – 14 października 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


16:30 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO
sport.tvp.pl

16:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – HOLANDIA
sport.tvp.pl

18:55 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO
sport.tvp.pl

19:00 Mecz Towarzyski: CZECHY – IRLANDIA PÓŁNOCNA


19:15 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa H: FRANCJA – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa A: BUŁGARIA – ANGLIA na żywo


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa B: UKRAINA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

22:50 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 
Polsat Sport HDIpla

23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020 na żywo
Polsat Sport HD


18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 1 DZIEŃ
sport.tvp.pl


20:00 Futsal Ekstraklasa – 6. kolejka: GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – RED DRAGONS PNIEWY na żywo



23:00 NHL – sezon zasadniczy: WASHINGTON CAPITALS – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


19:10 Turniej Wielkiego Szlema, Brasilia, Brazylia: SKRÓT 



17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: RADOMKA RADOM – BKS STAL BIELSKO-BIAŁA
Polsat Sport HD


03:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: USA – ROSJA


05:05 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
sport.tvp.pl

05:20 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: POLSKA – KANADA
Polsat Sport HD

06:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: ARGENTYNA – EGIPT


07:20 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: STUDIO 
Polsat Sport HD

07:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: WŁOCHY – IRAN
Polsat Sport HD

09:50 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: TUNEZJA – AUSTRALIA


12:10 Puchar Świata, Hiroshima, Japonia: JAPONIA – BRAZYLIA
Polsat Sport HD


13:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 1


19:45 Home Nations Series – English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 1



10:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1. runda: ??? – ??? na żywo



19:20 Formuła 1 – Grand Prix Japonii: PODSUMOWANIE 


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie