Sport w TV: poniedziałek – 15 czerwca 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 28. kolejka: UD LEVANTE – SEVILLA FC


10:00 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: CRACOVIA – WISŁA PŁOCK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski
Reporter: Tomasz Lipiński

12:15 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Maciej Murawski
Reporter: Adam Westfal

14:30 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
Reporter: Cezary Olbrycht

16:45 PKO BP Ekstraklasa – 30. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ŁKS ŁÓDŹ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Kazimierz Węgrzyn
Reporter: Piotr Bugajny

17:00 Magazyn BUNDESLIGA 
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

18:00 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski

19:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

19:05 Magazyn LIGAPL 

Studio: Łukasz Trałka – Michał Żewłakow, Jakub Wawrzyniak

19:25 LaLiga Santander – 28. kolejka: UD LEVANTE – SEVILLA FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Jakub Ostrowski

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 

Studio: Filip Surma – Marcin Baszczyński, Paulina Bojarska

20:05 Magazyn GOL


20:25 2. Bundesliga – 28. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – DYNAMO DREZNO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

20:40 Magazyn FORTUNA 1. LIGI na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 30. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Wójcik

21:00 
Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE: 1998/99 ARSENAL – LEICESTER 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

21:30 
Magazyn KLASYKA PREMIER LEAGUE: 1998/99 NEWCASTLE – LIVERPOOL

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

21:55 LaLiga Santander – 28. kolejka: REAL BETIS BALOMPIÉ – GRANADA CF na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała


16:30 easyCredit BBL – runda finałowa, grupa B: BROSE BAMBERG – RASTA VECHTA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki 

20:30 easyCredit BBL – runda finałowa, grupa B: ALBA BERLIN – MHP RIESEN LUDWIGSBURG na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


19:00 Magazyn #ELEVENF1 
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


20:00 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Studio: Marcelina Rutkowska – Rafał Dobrucki
Reporter: Mikołaj Kruk


20:30 PGE Ekstraliga – 1. kolejka: ELTROX WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Olkowicz, Michał Mitrut

22:30 Magazyn PGE EKSTRALIGI 
Ipla
Studio: Anita Mazur


07:00 Magazyn PORANEK Z POLSATEM SPORT na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie