Sport w TV: poniedziałek – 16 maja 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Serie A TIM – 37. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO 16:00 Mistrzostwa Europy U17, Ramat Gan, Izrael – grupa B: STUDIO  Studio: Mariusz Jankowski – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Serie A TIM – 37. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO


16:00 Mistrzostwa Europy U17, Ramat Gan, Izrael – grupa B: STUDIO 

Studio: Mariusz Jankowski – Sebastian Mila, Adam Delimat
Reporter: Marcin Wojtasik

16:00 Magazyn LALIGA SMARTBANK


16:25 Mistrzostwa Europy U17, Ramat Gan, Izrael – grupa B: FRANCJA – POLSKA 

Komentarz: Michał Zawacki – Marcin Żewłakow

16:25 Mistrzostwa Europy U17, Ness Syjona, Izrael – grupa A: WŁOCHY – NIEMCY 


17:00 Magazyn LIGUE1 UBER EATS 


17:50 Fortuna 1. liga – 33. kolejka: GÓRNIK POLKOWICE – APKLAN RESOVIA RZESZÓW na żywo

Komentarz w Polsat Box GO: Grzegorz Michalewski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Polkowic)


18:00 Magazyn LIGUE1 REVIEW 

Redakcja: Paweł Grabowski

18:00 Magazyn SERIE A TIM 


18:25 Serie A TIM – 37. kolejka: UC SAMPDORIA – ACF FIORENTINA na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:55 Mistrzostwa Europy U17, Lod, Izrael – grupa B: BUŁGARIA – HOLANDIA 

Komentarz: Tomasz Jasina – Bartosz Jurkowski

18:55 Mistrzostwa Europy U17, Riszon le-Cijjon, Izrael – grupa A: IZREAL – LUKSEMBURG 


19:00 Magazyn HOLA LALIGA na żywo

Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

19:00 Magazyn LALIGA SANTANDER 


20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo

Studio: Filip Surma – Radosław Majdan
Redakcja: Szymon Przedpełski

20:40 Serie A TIM – 37. kolejka: JUVENTUS FC – SS LAZIO

Komentarz: Julian Kowalski – Marcin Nowomiejski

20:40
SKY Bet Championship – play-off, 1/2 finału: HUDDERSFIELD TOWN FC – LUTON TOWN FC 

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:55 Premier League – 37. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch

20:55 LaLiga Smartbank – 40. kolejka: REAL OVIEDO – REAL SARAGOSSA na żywo


21:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 


21:10 Magazyn GOL 

Studio: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch – Sebastian Mila, Marek Wasiluk

22:15 Magazyn EKSTRAPAKA – 33. KOLEJKA 


22:30 Magazyn EREDIVISIE

Redakcja: Tomasz Włodarczyk

23:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:00 dogrywka)

Studio: Andrzej Twarowski – Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski

23:00 Magazyn ELEVEN GOL



18:50 OBOS Damallsvenskan – 9. kolejka: FC ROSENGÅRD – KIF ÖREBRO DFF


18:50 
OBOS Damallsvenskan – 9. kolejka: LINKÖPINGS FC – DJURGÅRDENS IF


18:50 
OBOS Damallsvenskan – 9. kolejka: BK HÄCKEN FF – IFK KALMAR 


18:50 
OBOS Damallsvenskan – 9. kolejka: AIK FOTBALL – IF BROMMAPOJKARNA 


18:50 
OBOS Damallsvenskan – 9. kolejka: HAMMARBY IF – KRISTIANSTAD FC


01:00 Major League Baseball: ST. LOUIS CARDINALS – SAN FRANCISCO GIANTS 


13:00 Mistrzostwa Świata kobiet, Stambuł, Turcja: DZIEŃ 8 – SESJA POPOŁUDNIOWA 

Komentarz w Fightklub: Jacek Adamczyk
Komentarz w TVP Sport: Janusz Pindera, Piotr Jagiełło

17:00 Mistrzostwa Świata kobiet, Stambuł, Turcja: DZIEŃ 8 – SESJA WIECZORNA 

Komentarz w Fightklub: Piotr Momot


01:00 NHL – play-off, 1/8 finału: NEW YORK RANGERS – PITTSBURGH PENGUINS 

Komentarz: Patryk Rokicki – Krzysztof Girgiel

03:35 NHL – play-off, 1/8 finału: CALGARY FLAMES – DALLAS STARS 


12:00 Magazyn NHL TONIGHT na żywo


15:15 
Mistrzostwa świata elity, Helsinki, Finlandia – grupa A: SŁOWACJA – KANADA 
*(1. tercja w TVP Sport)

Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


17:00 Liga BSL – play-off, 1/4 finału: DARÜŞŞAFAKA TEKFEN – GAZIANTEP BASKETBOL na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

17:45 Magazyn BASKET+ 

Redakcja: Artur Kwiatkowski, Robert Malinowski

19:30 Liga BSL – play-off, 1/4 finału: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – GALATASARAY NEF na żywo

Komentarz: Jakub Ryś


10:00 Roland Garros, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
*(wszystkie korty)


20:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Michał Gąsiorowski


20:30 Premiership: IPSWICH WITCHES – SHEFFIELD TIGERS na żywo

Komentarz: Jakub Pieczatowski


17:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:30 i 22:00)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie