Sport w TV: poniedziałek – 17 czerwca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: NIEMCY – DANIA


17:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Le Havre, Francja – grupa B: CHINY – HISZPANIA na żywo
*(o 23:55  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Aleksander Roj

17:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Montpellier, Francja – grupa B: RPA – NIEMCY na żywo
sport.tvp.pl

18:05 Mistrzostwa Europy U21, Triest, Włochy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Sebastian Mila

18:20 
Mistrzostwa Europy U21, Triest, Włochy – grupa B: SERBIA – AUSTRIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Robert Podoliński

20:40 Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Adamiak – Tomasz Kłos

20:50 
Mistrzostwa Europy U21, Udine, Włochy – grupa B: NIEMCY – DANIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau


20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Rennes, Francja – grupa A: NIGERIA – FRANCJA na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Mistrzostwa Świata Kobiet, Reims, Francja – grupa A: KOREA POŁUDNIOWA – NORWEGIA na żywo
sport.tvp.pl


13:15 Mont Ventoux Denivele Challenge, Francja: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


15:50 Tour de Suisse, Szwajcaria: ETAP 3 na żywo
Ipla


19:00 Tahincioglu Basketball Super League – Finał: ANADOLU EFES – FENERBAHCE BEKO na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:00 Energa Basket Liga: GALA na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 Liga ACB – Finał: REAL MADRYT – BARCA LASSA na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki


18:00 Mistrzostwa Świata U20, Rosario, Argentyna – 1/2 finału: ARGENTYNA – AUSTRALIA na żywo
Ipla

20:30 Mistrzostwa Świata U20, Rosario, Argentyna – 1/2 finału: RPA – FRANCJA na żywo
Ipla


00:00 Liga Narodów FIVB, Cannes, Francja – 9. kolejka: FRANCJA – USA 
Ipla

00:30 
Liga Narodów FIVB, Warna, Bułgaria – 9. kolejka: JAPONIA – AUSTRALIA
Ipla

02:30 Liga Narodów FIVB, Cannes, Francja – 9. kolejka: ARGENTYNA – NIEMCY 
Ipla

03:00 
Liga Narodów FIVB, Gondomar, Portugalia – 9. kolejka: CHINY – SERBIA 
Ipla


10:30 
International Championship, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


20:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME 
Ipla


17:50 Mistrzostwa Europy, Düsseldorf, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: STEVE JOHNSON – PHILIPP KOHLSCHAREIBER na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: ELINA SVITOLINA – MARGARITA GASPARYAN na żywo
sport.tvp.pl

13:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: FERNANDO VERDASCO – DANIIL MEDVEDEV na żywo
Ipla

14:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: PIERRE-HUGUES HERBERT – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: ARYNA SABALENKA – SU-WEI HSIEH na żywo
sport.tvp.pl

15:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: MARIN CILIC – CRISTIAN GARIN na żywo
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: DAMIR DZUMHUR – KAREN KHACHANOV na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: ANETT KONTAVEIT – JOHANNA KONTA na żywo
sport.tvp.pl

17:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: CAMERON NORRIE – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – 1. runda: ROBIN HAASE – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:30 
WTA Tour, Birmingham, Wielka Brytania – 1. runda: MIHAELA BUZARNESCU – KAROLIN PLISKOVA na żywo
sport.tvp.pl

19:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – 1. runda: GILLES SIMON – JAMES WARD na żywo
Ipla


12:07 ITU World Triathlon Series, Nottingham, Wielka Brytania: SZTAFETA MIESZNA 
Ipla


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie