Sport w TV: poniedziałek – 19 czerwca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA UEFA Euro U21, Lublin, Polska – grupa A: POLSKA – SZWECJA 16:30 Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa A: STUDIO  Studio: Przemysław Babiarz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA UEFA Euro U21, Lublin, Polska – grupa A: POLSKA – SZWECJA


16:30 Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan

16:50 Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa B: AUSTRALIA – NIEMCY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski – Radosław Gilewicz

17:50 Mistrzostwa Europy U-21 – grupa A: SŁOWACJA – ANGLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz w Polsat Sport HD: Piotr Przybysz – Czesław Michniewicz (z Kielc)
Reporter w Polsat Sport HD: Tomasz Włodarczyk


18:55 
Puchar Konfederacji, Sochi, Rosja – grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Przemysław Babiarz – Jan Tomaszewski, Andrzej Niedzielan

19:00 Mistrzostwa Europy U-21: STUDIO na żywo
*(do 20:00; od 20:00 w Polsacie Sport HD i Polsacie HD)
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński (z Lublina)
Reporterzy: Marcin Feddek, Marcin Lepa, Adam Sławiński

19:30 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
UEFA Euro U21, Lublin, Polska – grupa A: POLSKA – SZWECJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport HD: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Lublina)

22:00
 
Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:45 Mistrzostwa Europy U-21: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Dariusz Dziekanowski, Andrzej Iwan, Tomasz Łapiński (z Lublina)
Reporterzy: Marcin Feddek, Marcin Lepa, Adam Sławiński


18:00 Bilardowa Ekstraklasa – 4 kolejka: NOSAN KIELCE – LIPIŃSKI DACHY TOMASZ MAZ. premiera.200
Sportklub


02:00 PGA European Tour – US Open, Erin, USA: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


12:25 Eurobasket – grupa A: HISZPANIA – UKRAINA na żywo


15:00 Eurobasket – grupa B: BIAŁORUŚ – TURCJA  na żywo


20:20 Eurobasket – grupa C: FRANCJA – GRECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

sporty walki
17:00 Magazyn PUNCHER premiera.200
Polsat Sport HDIpla

22:00 Hard Knocks Fighting: OUT OF THE CAGE 2017 premiera.200
Fightklub


12:00 ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – I runda: ADRIAN MANNARINO – JO WILFRIED TSONGA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

12:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – I runda: JOAO SOUSA – PHILIPP KOHLSCHREBIER na żywo
Ipla

14:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – I runda: GRIGOR DIMITROW – RYAN HARRISON na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

15:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – I runda: DUSTIN BROWN – VASEK POSPISIL na żywo
Ipla

16:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – I runda: DONALD YOUNG – NICK KYRGIOS na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

17:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy  – I runda: GAEL MONFILS – RICHARD GASQUET na żywo
Ipla

18:00
ATP World Tour 500, Londyn, Wielka Brytania – I runda: KYLE EDMUND – DENIS SHAPOVALOV na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

19:00
ATP World Tour 500, Halle, Niemcy – I runda: MAXIMILIAN MARTERER – DOMINIC THIEM na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie