Sport w TV: poniedziałek – 2 maja 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
14:30 Puchar Polski – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Jarosław Araszkiewicz, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Jacek Magiera (z Warszawy)
Reporterzy: Marcin Feddek, Sebastian Staszewski, Marcin Lepa

15:30 Sky BET Championship – 45. kolejka: BRIGHTON&HOVE ALBION FC – DERBY COUNTRY FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz

15:50 Puchar Polski – Finał: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HDPolsat HD Ipla
Komentarz: Mateusz Borek – Waldemar Prusik (z Warszawy)

17:00 Mecz Legend: ANGLIA – NIEMCY na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Święcicki

17:45 Sky BET Championship – 45. kolejka: BURNLEY FC – QUEENS PARK RANGERS  na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Mitrut

18:00 Puchar Polski – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Jerzy Mielewski – Jarosław Araszkiewicz, Dariusz Dziekanowski, Roman Kołtoń, Jacek Magiera (z Warszawy)
Reporterzy: Marcin Feddek, Sebastian Staszewski, Marcin Lepa

18:30 2.Bundesliga – 32. kolejka: KARLSRUHER SC- SANDHAUSEN na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player

19:00 Serie A – 36. kolejka: GENOA CFC – AS ROMA na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Tomasz Frankowski

20:20 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl

20:25 Bundesliga – 32. kolejka: WERDER BREMA – VFB STUTTGART na żywo
Eurosport 2 HD Eurosport Player

20:30 Liga BBVA – 36. kolejka: MALAGA CF – UD LEVANTE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Dominik Guziak

20:30 Magazyn EREDIVISIE premiera.200
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Redakcja: Tomasz Włodarczyk

20:55 Premier League – 36. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD CANAL+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

21:00 Magazyn I LIGA premiera.200
Polsat Sport NewsIpla
Redakcja: Leszek Bartnicki, Mateusz Majak

21:00 Serie A – 36. kolejka: SSC NAPOLI – ATALANTA BC na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

koszykówka
17:40 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

koszykówka mężczyzn
13:07 Beko BBL – 33. kolejka: MITTELDEUTSCHER BC – MEDI BAYREUTH premiera.200
Polsat Sport NewsIpla

17:55 Magazyn ONE DEVOTION premiera.200
CANAL+ Sport HD

siatkówka kobiet
18:00 OrlenLiga – mecz o 3 miejsce: IMPEL WROCŁAW – TAURON MKS DĄBROWA GÓRNICZA na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla

20:30 OrlenLiga – Finał: CHEMIK POLICE – PGE ATOM TREFL SOPOT na żywo
Polsat Sport HDIpla

snooker
15:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

sporty walki
20:00 Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo
Iplapolsatsport.pl

22:00 Magazyn HARD KNOCKS FIGHTING premiera.200
Fightklub

tenis
12:00 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: LEONARDO MAYER – FELICIANO LOPEZ  na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak

12:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: KAROLINA PLISKOVA – CHRISTINA MCHALE na żywo
sport.tvp.pl Supertennis HD

14:00 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: MILOS RAONIC – THOMAS BELUCCI  na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Krzysztof Wanio

14:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: JELENA WIESNINA – PETRA KVITOVA na żywo
sport.tvp.pl Supertennis HD

16:00 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: RICHARD GASQUET – ROBERTO CARBALLES BAENA  na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: WIKTORIA AZARENKA – ALIZE CORNET na żywo
sport.tvp.pl Supertennis HD

18:00 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: LUCAS POUILLE – DAVID GOFFIN na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

18:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: LOUISA CHIRICO – ANA IVANOVIC na żywo
sport.tvp.pl Supertennis HD

20:00 
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: IRINA-CAMELIA BEGU – GARBINE MUGURUZA na żywo
sport.tvp.pl Supertennis HD

21:00 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: GUILLERMO GARCIA- LOPEZ – DAVID FERRER na żywo
polsat-sport-extra-hd.120Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

zapasy
08:30 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich, Mongolia: ZAWODY  premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
20:00 Magazyn CWANY GAPA premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie