Sport w TV: poniedziałek – 21 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


01:00
 Major League Soccer – 12. kolejka: ATLANTA UNITED FC – NEW YORK RED BULLS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:30
Regional Cup 2018: FINAŁY na żywo


13:30
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN premiera.200
Eurosport PlayerIpla

14:00
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla

14:30
Regional Cup 2018: FINAŁY na żywo


15:45 
Lotto Ekstraklasa – grupa spadkowa, 37. kolejka: LECHIA GDAŃSK – SANDECJA NOWY SĄCZ premiera.200
Eurosport PlayerIpla

16:00 Magazyn LIGUE 1 CONFORAMA premiera.200
Ipla

17:30
Regional Cup 2018: FINAŁY na żywo


17:00 
Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla

18:00
 Magazyn BUNDESLIGA premiera.200
Ipla

18:00 
Magazyn EKSTRAPAKA – 37. KOLEJKA premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00
 Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00 
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla

19:00
Magazyn LIGI EUROPY premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki

20:00
Lotto Ekstraklasa: GALA EKSTRAKLASY na żywo

Prowadzenie: Krzysztof Marciniak
Studio: Daria Kabała-Malarz – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma


20:25
Bundesliga – mecz barażowy: HOLSTEIN KIEL – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:30 Mecz Towarzyski: POŻEGNANIE ANDREI PIRLO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj – Andrzej Strejlau

20:30
Magazyn NICE 1. LIGI na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 
Major League Soccer – 12. kolejka: MONTREAL IMPACT – LOS ANGELES GALAXY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Ekstraklasa – runda zwycięzców, 4. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA na żywo


17:00 KBSL – Finał: FENERBAHCE – YAKINDOGU UNIV. na żywo


02:00 NBA – Finał Konferencji Zachodniej: GOLDEN STATE WARRIORS – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:30
Energa Basket Liga – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:40
Energa Basket Liga – 1/2 finału: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo
Ipla

17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:00
Die BBL – 1/2 Finału: ALBA BERLIN – MHP RIESEN LUDWIGSBURG na żywo


18:00
NBL – Finał: CEZ BASKETBALL NYMBURG – BK OPAVA na żywo


21:00 Magazyn KONTRATAK PGNIG SUPERLIGA na żywo

Studio: Piotr Karpiński, Iwona Niedźwiedź
Reporterzy: Łukasz Lasia, Szymon Ratajczak


17:30 Mecz Towarzyski, Opole: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
Mecz Towarzyski, Opole: POLSKA – KANADA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
Mecz Towarzyski, Opole: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


09:30 French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

17:30
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


08:30 
FIA World Touring Car Cup, Zandvoort, Holandia: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:00 
FIA World Touring Car Cup, Zandvoort, Holandia: II WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00 
FIA World Touring Car Cup, Zandvoort, Holandia: III WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 PGE Ekstraliga – 6. kolejka: GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ premiera.200

Komentarz: Grzegorz Milko

inne
08:00
Studio TVP Sport: MELDUNEK Z JURATY na żywo
*(również o 10:10, 12:30, 15:35)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Mariusz Jankowski (z Juraty)

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:45 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie