Sport w TV: poniedziałek – 26 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Serie A – 5. kolejka: AC MILAN – AS ROMA


16:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

17:40 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Grodziska Wielkopolskiego)
Reporterzy: Żelisław Żyżyński, Mariusz Wróblewski

17:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WARTA POZNAŃ – GÓRNIK ZABRZE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Wojciech Jagoda (z Grodziska Wielkopolskiego)
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch

18:25 Premier League – 6. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo

Komentarz: Piotr Domgała – Rafał Nahorny

19:00 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Paweł Wilkowicz

20:00 Magazyn GOL 

Studio: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Michał Kołodziejczyk

20:15 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 

Studio: Marcin Feddek – Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński

20:25 Bundesliga – 5. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – FC AUGSBURG 
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Dominik Guziak

20:40 Serie A – 5. kolejka: AC MILAN – AS ROMA 
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Piotr Dumanowski
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski

20:55 Premier League – 6. kolejka: BURNLEY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Przedpełski – Kamil Aleksandrowicz


20:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: UD LEVANTE – CELTA VIGO 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Łukasz Wiśniowski

21:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 8. KOLEJKA 

Redakcja: Krzysztof Wójcik

21:10 Liga NOS – 5. kolejka: SL BENFICA – CF OS BELENENSES 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Sebastian Chabiniak

22:00 Magazyn EREDIVISIE 


23:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:00 dogrywka)
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski – Przemysław Pełka, Michał Gutka, Kamil Kosowski


17:30 Energa Basket Liga – 8. kolejka: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – WKS ŚLĄSK WROCŁAW 
Ipla


17:30 Tauron Liga – 6. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański

20:30 Tauron Liga – 6. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HD


13:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(do 17:40)

Komentarz: Jacek Laskowski

18:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
*(o 22:45  w TVP Sport HD)

Komentarz: Marek Zubrzycki


14:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: DENNIS NOVAK – KEVIN ANDERSON 
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: GAEL MONFILS – PABLO CARRENO BUSTA 
Ipla

18:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: ANDREY RUBLEV – NORBERT GOMBOS 
Ipla

20:00 ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: JURIJ RODIONIOV – DENIS SHAPOVALOV 
Ipla


20:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 21:55)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie