Sport w TV: poniedziałek – 22 listopada 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PlusLiga – 8. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW


17:40 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Gabriel Rogaczewski

17:55 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – RADOMIAK RADOM 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Lubina)

18:25 Serie A TIM – 13. kolejka: HELLAS WERONA – FC EMPOLI 

Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

19:00 Magazyn HOLA LALIGA 

Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

19:00 Magazyn EREDIVISIE 


20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Radosław Majdan (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht

20:00 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:25 PKO Ekstraklasa – 15. kolejka: CRACOVIA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Komentarz w Radio Gol 1: Eryk Szpruch, Piotr Szymczuk


20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI

Studio: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Marcin Kaczmarek

20:40 
Serie A TIM – 13. kolejka: TORINO FC – UDINESE CALCIO

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 LaLiga Santander – 14. kolejka: RAYO VALLECANO – RCD MALLORCA na żywo

Komentarz: Marcin Gazda – Michał Świerżyński

21:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 22:00 dogrywka)

Studio: Andrzej Twarowski – Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski

21:15 Magazyn GOL 

Studio: Rafał Patyra, Maciej Iwański – Robert Podoliński

23:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 15. KOLEJKA 


06:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. ŚLIZG CZWÓREK MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


01:00 Mistrzostwa Europy, Lillehammer, Norwegia – faza grupowa mężczyzn: DANIA – NORWEGIA 

Komentarz: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz

03:30 Mistrzostwa Europy, Lillehammer, Norwegia – faza grupowa kobiet: SZWECJA – SZKOCJA 

Komentarz: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz

08:00 Mistrzostwa Europy, Lillehammer, Norwegia – faza grupowa kobiet: ROSJA – SZWAJCARIA na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Burlewicz
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz

12:00 Mistrzostwa Europy, Lillehammer, Norwegia – faza grupowa mężczyzn: SZWECJA – SZWAJCARIA na żywo

Komentarz: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz

16:00 Mistrzostwa Europy, Lillehammer, Norwegia – faza grupowa kobiet: SZWAJCARIA – SZWECJA na żywo

Komentarz: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz

20:00 Mistrzostwa Europy, Lillehammer, Norwegia – faza grupowa mężczyzn: NORWEGIA – SZWECJA na żywo

Komentarz: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz


00:05 NHL: NEW YORK RANGERS – BUFFALO SABRES na żywo


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – CALGARY FLAMES na żywo


01:35 NHL: NEW YORK ISLANDERS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo


02:05 NHL: VANCOUVER CANUCKS – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo


03:05 NHL: SEATTLE KRAKEN – WASHINGTON CAPITALS na żywo


04:05 NHL: LOS ANGELES KINGS – ARIZONA COYOTES na żywo


19:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


17:30 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Dominik Woźniak


17:30 Tauron Liga – 9. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – UNI OPOLE 


20:30
PlusLiga – 8. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 

Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski (z Bełchatowa)
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo


22:50
Formuła 1 – Grand Prix Kataru: SKRÓT WYŚCIGU 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 20:00)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie