Sport w TV: poniedziałek – 22 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


09:00 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – ARKA GDYNIA 
Ipla

11:15 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA PŁOCK 
Ipla

17:00 Lotto Ekstraklasa – 11. kolejka: PODSUMOWANIE KOLEJKI 
Eurosport 1 HDIpla

17:00 
Magazyn SERIE A 
Ipla

17:30 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDIpla

17:55
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: CRACOVIA – GÓRNIK ZABRZE na żywo
Eurosport 1 HDIpla

18:00
Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:00
Magazyn BUNDESLIGA 
Ipla

19:00
Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00
Magazyn LA LIGA SANTANDER 
Ipla

20:00
 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Frankowski, Paulina Bojarska

20:25
Serie A – 9. kolejka: UC SAMPDORIA – US SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla

20:25
2. Bundesliga – 10. kolejka: MSV DUISBURG – FC SANKT PAULI na żywo
Ipla

20:30 
Magazyn FORTUNA 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Redakcja: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba

20:30 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:55
Premier League – 9. kolejka: ARSENAL FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

20:55
La Liga Santander – 9. kolejka: REAL SOCIEDAD – GIRONA FC na żywo
Ipla

21:00 
1. Liga – 12. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK MLADA BOLESLAV 
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

22:05 
Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 Magazyn EREDEVISIE 
Ipla
Redakcja: Piotr Przybysz

23:15
Magazyn EKSTRAPAKA – 12. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Krzysztof Wójcik


20:00 
Ekstraklasa – 4. kolejka: FC TORUŃ – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

22:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 3. kolejka: DARUSSAFAKA TEKFEN – BAHCESEHIR KOLEJI 

Komentarz: Jakub Ryś


18:00 PlusLiga – 3. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla


22:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME
Polsat Sport HDIpla


13:00
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: MARTON FUCSOVICS – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:30
WTA Finals, Singapur – grupa czerwona: NAOMI OSAKA – SLOANE STEPHENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:30
WTA Finals, Singapur – grupa czerwona: ANGELIQUE KERBER – KIKI BERTENS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: BORNA CORIC – ALBERT RAMOS-VINOLAS na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – KEVIN ANDERSON na żywo
Ipla

19:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: DENIS SHAPOVALOV – MARIN CILIC na żywo
Ipla

19:00 
ATP World Tour 500, Wiedeń, Austria – 1. runda: MILOS RAONIC – JURGEN MELZER na żywo
Ipla

19:00
WTA Finals, Singapur – grupa czerwona: PODSUMOWANIE DNIA 
TVP Sport HD

21:00 
ATP World Tour 500, Bazylea, Szwajcaria – 1. runda: MARCO CECCHINATO – HENRI LAAKSONEN na żywo
Ipla


22:45 Magazyn #ELEVENF1 
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


21:35 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie