Sport w TV: poniedziałek – 23 listopada 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – LECHIA GDAŃSK


15:30 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski

16:30 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Artur Kwiatkowski

17:40 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Gliwic)
Reporterzy: Szymon Ratajczak, Piotr Bugajny

17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: PIAST GLIWICE – LECHIA GDAŃSK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Maciej Murawski (z Gliwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

18:25 Premier League – 9. kolejka: BURNLEY FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Michał Gutka

19:25 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

20:15 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 
Ipla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Dariusz Dudek

20:25 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport: Cezary Olbrycht – Radosław Majdan (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza – Kamil Aleksandrowicz (z Białegostoku)
Reporterzy w Canal+ Sport: Maja Strzelczyk, Filip Surma

20:25 2. Bundesliga – 8. kolejka: VFL OSNABRUCK – FC NORYMBERGA 
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

20:55 Premier League – 9. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 2: Erych Szpruch

20:55 LaLiga Santander – 10. kolejka: ATHLETIC BILBAO – REAL BETIS BALOMPIE 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

21:05 Magazyn GOL 


22:00 Magazyn EREDIVISIE 
Ipla

23:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 10. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Stachowicz

23:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:00 dogrywka)

Studio: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny, Przemysław Pełka, Kamil Kosowski


19:30 Turkish Airlines Euroleague – 3. kolejka: TD SYSTEMS BASKONIA – ZENIT PETERSBURG



17:25 PGNiG Superliga – 10. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – ENERGA MKS KALISZ 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Robert Lis


17:30 Tauron Liga – 10. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – BKS STAL BIELSKO-BIAŁA 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron Liga – 10. kolejka: JOKER ŚWIECIE – #VOLLEYWROCŁAW 
Polsat Sport HD


10:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 13:30)


15:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 19:00)


20:00 UK Championship, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 
*(do 00:00)



14:30 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: FINAŁ BOULDERINGU na żywo

Komentarz: Oswald Rodrigo Pereira – Dariusz Urbanowicz


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla

Studio: Maciej Jermakow


19:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 00:00)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie