Sport w TV: niedziela – 23 sierpnia 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
00:40 Eredivisie – 3. kolejka: SC HERENVEEN – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


13:55 Ligue 1 – 3. kolejka: LILLE OSC – GIRONDINS BORDEAUX na żywo
Eleven
Komentarz: Marcin Pawłowski – Radosław Majdan

14:25 Premier League – 3. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – CHELSEA FC na żywo

CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineAzTV
Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:25 Eredivisie – 3. kolejka: NEC NIJMEGEN – AFC AJAX na żywo

Polsat Sport News
Komentarz: Cezary Kowalski

14:25 Jupiler Pro League – 5. kolejka: RSC ANDERLECHT – KSC LOKEREN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Zawacki – Michel Thiry

15:10 Ekstraklasa: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewsk
i

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HD

15:25 Ekstraklasa – 6. kolejka: LECH POZNAŃ – PIAST GLIWICE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Przemysław Pełka – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Sonia Śledź, Mariusz Wróblewsk
i

15:25 Bundesliga – 2. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – BORUSSIA DORTMUNDna żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak – Tomasz Hajto


16:45 Eredivisie – 3. kolejka: FEYENORD ROTTERDAM – VITESSE ARNHEM na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


16:55 Premier League – 2. kolejka: EVERTON FC – MANCHESTER CITYna żywo

CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport OnlineIdman TV
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 3. kolejka: FC LORIENT – AS SAINT-ÉTIENNE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

17:25 Bundesliga – 2. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – FSV MAINZ na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Andrzej Janisz – Radosław Gilewicz


17:35 Ekstraklasa – 6. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Michał Wodziński (z Warszawy)
Reporter: Paulina Czarnota-Bojarska

17:55 Ekstraklasa – 6. kolejka: LEGIA WARSZAWA – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Czarnota-Bojarska, Michał Wodziński


17:55 Serie A – 1. kolejka: JUVENTUS FC – UDINESE CALCIO na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

17:55 Primeira Liga – 2. kolejka: VITORIA GUIMARAES – OS BELENENSES na żywo

Sportklub

18:25
Liga BBVA – 1. kolejka: ATHLETIC BILBAO – FC BARCELONA na żywo
Duhok TVAzTV

19:30 Bundesliga: PODSUMOWANIE KOLEJKI premiera.200

Eurosport 2 HD
Komentarz: Julian Kowalski


20:00 Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Krzysztof Marciniak, Rafał Dębiński Kamil Biliński, Grzegorz Mielcarski, Sławomir Stempniewski

20:00 
PTT 1. Lig – 2. kolejka: SAMSUNSPOR – ADANA DEMIRSPOR na żywo
TRT 1 HD

20:10 Primeira Liga – 2. kolejka: FC AROUCA – SL BENFICA na żywo

Sportklub RTP Internacional

20:25
Liga BBVA – 1. kolejka: SPORTING GIJON – REAL MADRYT na żywo
Duhok TV

20:40
Serie A – 1. kolejka: ACF FIORENTINA – AC MILAN na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:55
Ligue 1 – 3. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – TROYES AC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Patryk Mirosławski – Piotr Świerczewski


20:55
Major League Soccer – 25. kolejka: LOS ANGELES GALAXY– NEW YORK CITY FC na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Tomasz Lach

20:55 
PTT 1. Lig – 2. kolejka: ADANASPOR – GOZTEPE na żywo
TRT 3 Spor

22:25 Liga BBVA – 1. kolejka: BETIS SEVILLA – VILLAREAL FC na żywo
Idman TV

boks
18:40 Gala, Jałta, Rosja: DMITRY CHUDINOV – ADRIAN LUNA FLORES na żywo
Rossiya 2

e-sport
17:00 Esport: LEAGUE OF LEGENDS CHAMPIONSHIP SERIES na żywo
Polsat Sport News
Studio: Filip „Testree” Mątowski – Jakub „Creaton” Grzegorzewski, Fryderyk „Veggie” Kozioł
Komentarz: Michał „Avahir” Kudliński, Arkadiusz „Radjo_log” Popiel

golf
12:30 PGA Europena Tour, Made in Denmark, Himmerland, Dania: FINAŁY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Jacek Person, Andrzej Person

hokej na trawie
21:30 EuroHockey Championship – Grupa B: IRLANDIA – NIEMCY na żywo
Sport 1 Germany

jeździectwo
16:00 
Mistrzostwa Europy, Aachen, Niemcy: 1. RUNDA SKOKÓW INDYWIDUALNYCH – FINAŁ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plRai sport 2BBC Two HD
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi

17:05 Dzień na wyścigach: NAGRODA EUROPY W WARSZAWIE na żywo
TVP-Sport-HD sport.tvp.pl


17:30 Mistrzostwa Europy, Aachen, Niemcy: 2 RUNDA SKOKÓW INDYWIDUALNYCH – FINAŁ na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.plRai sport 2BBC Two HD
Komentarz w TVP: Jarosław Idzi

kajakarstwo
10:00
 Mistrzostwa Świata, Mediolan, Włochy: ZAWODY na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 2ČT Sport
Komentarz w Polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Bogdan Chruścicki

kolarstwo górskie
12:00
Puchar Świata,Val di Sole, Francja: XCO KOBIET premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa

14:00 Puchar Świata,Val di Sole, Francja: XCO MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

kolarstwo szosowe
15:45 Vattenfall Cyclassics, Hamburg, Niemcy: WYŚCIG na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HD


16:30 Vuelta a Espana: ETAP 2 na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w Polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w Polskim Eurosporcie: Tomasz Jaroński, Adam Probosz

22:00
USA Pro Cycling Challenge: ETAP 7 na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Igor Błachut, Adam Probosz

koszykówka mężczyzn
22:00 Mecz Towarzyski: POLSKA – ŁOTWA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Tomas Jankowski

lekkoatletyka
02:30 Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA na żywo
*(od 02:50 w TVP Sport HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDČT SportFrance 2 HD

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Marek Rudziński (z Pekinu)
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk, Paweł Ulbrych


12:00
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

12:15 
Mistrzostwa Świata, Pekin, Chiny: DZIEŃ 2 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(od 13:40 w TVP 1 HD, od 14:00 w France 2 HD, 12:55 w France 3)
TVP 1 HDTVP 2 HDTVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HDEurosport DEDas Erste HDRai sport 1Rossiya 2BBC Two HDČT SportFrance 2 HDFrance 3
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz (z Pekinu)
Studio w TVP: Maciej Kurzajewski – Sebastian Chmara
Reporter w TVP: Aleksander Dzięciołowski
Komentarz w Eurosporcie: Marcin Rosengarten, Janusz Rozum


13:10
Magazyn ATLECI premiera.200
Polsat Sport Extra HD

15:30
Magazyn GREEN LIGHT na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Paweł Ulbrych, Janusz Rozum

piłka nożna plażowa
03:00 Europejska Liga Beach Soccera Superfinal, Parnawa, Estonia: ROSJA – FRANCJA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak

09:50 
Europejska Liga Beach Soccera Superfinal, Parnawa, Estonia: WŁOCHY – UKRAINA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki 

11:00 
Europejska Liga Beach Soccera Superfinal, Parnawa, Estonia: BIAŁORUŚ – HISZPANIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marek Górecki 

piłka ręczna mężczyzn
15:00 Handball-Bundesliga – 1. kolejka: VFL GUMMERSBACH – THW KIEL na-żywo
SportklubSport 1 Germany

rajdy samochodowe
00:00 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski


12:00
WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Niemiec: OS21 DRONTHAL 2 – POWER STAGE na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

siatkówka kobiet
05:00 Puchar Świata: KENIA – DOMINIKANA na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz

05:00 Puchar Świata: KOREA POŁUDNIOWA – PERU na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Damian Decewicz – Łukasz Kadziewicz

08:00 Puchar Świata: CHINY – ALGIERIA na-żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański – Andrzej Niemczyk 

08:00 Puchar Świata: ARGENTYNA – KUBA na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Łukasz Kadziewicz 

22:00 Puchar Świata: SERBIA – USA premiera.200
polsat-sport-hd.120

siatkówka mężczyzn
17:00
 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: JAPONIA – FRANCJA na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Tomasz Wójtowicz (z Torunia)

19:00 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski (z Torunia)

19:30 Memoriał Huberta Jerzego Wagnera: POLSKA – IRAN na-żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Torunia)

21:30 Memoriał Huberta Jer
zego Wagnera: STUDIO na-żywo
polsat-sport-hd.120
Studio: Jerzy Mielewski (z Torunia)

siatkówka plażowa kobiet
01:00 Grand Slam, Long Beach, USA: PÓŁFINAŁ na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio 

02:00 
Grand Slam, Long Beach, USA: PÓŁFINAŁ premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio 

siatkówka plażowa mężczyzn
07:07 Grand Slam, Long Beach, USA: PÓŁFINAŁ premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio 

10:07 
Grand Slam, Long Beach, USA: PÓŁFINAŁ premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio 

22:30
 Grand Slam, Long Beach, USA: MECZ O 3 MIEJSCE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio 

23:55
 Grand Slam, Long Beach, USA: FINAŁ na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio 

sporty ekstremalne
10:30 Magazyn WORLD OF  FREESPORTS 2015 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00
Magazyn WORLD COMBAT GAMES premiera.200
Fightklub

tenis
01:00 
WTA 1000, Cincinnati, USA – 1/2 FinałuSERENA WILLIAMS – ELINA SWITOLINA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Grzegorz Mędrzejewski

03:00 
WTA 1000, Cincinnati, USA – 1/2 Finału: SIMONA HALEP – JELENA JANKOVIĆ na żywo
 sport.tvp.plSupertennis HD

19:00 
ATP 1000, Cincinnati, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak 

21:00 WTA 1000, Cincinnati, USA – Finał: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl Supertennis HD
Komentarz: Michał Lewandowski

wyścigi motocyklowe
13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Mantova, Włochy: WYŚCIG I  na żywo
Eurosport 2 HD

14:00
Mistrzostwa Świata Motocross, Mantova, Włochy:
WYŚCIG II  na żywo
Eurosport 2 HD

wyścigi samochodowe
09:25
GP 3, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG II na żywo
(w Eurosporcie od 09.30)
Eurosport HDEurosport DE
Polsat Sport HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

10:35
GP 2, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG II na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsat Sport: Krystian Sobierajski, Grzegorz Jędrzejewski

11:45
Porsche Supercup, Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD   Polsat Sport News
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Gac
Komentarz w Polsat Sport News: Andrzej Borowczyk


13:00 
Formuła 1, Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

14:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport HDBBC One HDRossiya 2RTLIdman TV
Komentarz w Polsat Sport: Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski

16:00 Formuła 1, Grand Prix Belgii: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD

żużel
13:15
Nice Polska Liga: STUDIO na-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Studio: Paweł Pezdan (z Krakowa)
Reporter: Marcin Rams

13:40 
Nice Polska Liga – 14. kolejka: SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW – ORZEŁ ŁÓDŹna-żywo
TVP Regionalnasport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Krakowa)
Reporter: Marcin Rams

16:30 
PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Marcin Majewski, Robert Wardzała (z Torunia)
Reporterzy: Filip Adamus, Robert Sitnicki

16:55 PGE Ekstraliga – 14. kolejka: KS TORUŃ – UNIA TARNÓW na-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński (z Torunia)
Reporterzy: Filip Adamus, Robert Sitnicki

19:00 PGE Ekstraliga: STUDIO na-żywo
nSport+ HD
Studio: Gabriel Waliszko, Jacek Ziółkowski (z Rzeszowa)
Reporterzy: Łukasz Benz, Jakub Zborowski

19:25
PGE Ekstraliga – 14. kolejka PGE STAL RZESZÓW – MONEYmakesMONEY.PL STAL GORZÓW WIELKOPOLSKIna-żywo
nSport+ HD
Komentarz: Piotr Olkowicz, Krzysztof Ciegielski (z Rzeszowa)
Reporterzy: Łukasz Benz, Krzysztof Zborowski

21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA na-żywo
nSport+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Michał Korościel, Robert Kościecha

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Jakub Zegarowski, Radosław Kępys, Bartosz Mierzwa, Sebastian Muraszewski, Piotr Barwaśny, Zygmunt Wiśniewski