Sport w TV: poniedziałek – 25 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: CRACOVIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN


15:20 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

16:25 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

17:40 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal

17:55 PKO Ekstraklasa – 16. kolejka: CRACOVIA – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

17:55 Liga Czeska – 17. kolejka: 1. FC SLOVACKO – FK JABLONEC na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:55
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo


20:00
Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Radosław Majdan, Paulina Bojarska

20:00 Magazyn EREDIVISIE 

Redakcja: Paweł Ślęzak

20:05 Magazyn GOL EKSTRA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:25 2. Bundesliga – 14. kolejka: HANNOVER 96 – SV DARMSTADT na żywo

Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

20:40 Serie A – 13. kolejka: SPAL – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:55 Premier League – 12. kolejka: ASTON VILLA – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

21:45 Magazyn EKSTRAPAKA – 16. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja:

23:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 
Polsat Sport HD


20:00 Futsal Ekstraklasa – 10. kolejka: CONSTRACT LUBAWA – REKORD BIELSKO-BIAŁA na żywo



17:25 VTB United League: LOKOMOTIV KUBAŃ – STELMET ZIELONA GÓRA na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:30 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


00:50 Mistrzostwa Świata – 2. kolejka, grupa D, Luque, Paragwaj: BRAZYLIA – PORTUGALIA 
 TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:10 Mistrzostwa Świata – 3. kolejka, grupa B, Luque, Paragwaj: MEKSYK – WŁOCHY 
 sport.tvp.pl

21:45 Mistrzostwa Świata – 3. kolejka, grupa A, Luque, Paragwaj: JAPONIA – SZWAJCARIA 
 sport.tvp.pl

23:20 Mistrzostwa Świata – 3. kolejka, grupa B, Luque, Paragwaj: TAHITI – URUGWAJ 
 TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:30 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – CHEMIK POLICE na żywo
Polsat Sport HD

20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 6. kolejka: #VOLLEY WROCŁAW – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HD


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie