Sport w TV: poniedziałek – 28 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


00:00
 (nd/pon) Major League Soccer – 13. kolejka: SPORTING KANSAS CITY – COLUMBUS CREW SC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:55
League Two – mecz barażowy: COVENTRY CITY FC – EXETER CITY FC na żywo
Ipla

16:55
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa C: TURCJA – JAPONIA na żywo
Ipla

18:05 
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:25
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa C: PORTUGALIA – KANADA na żywo
Ipla

20:10
Mecz Towarzyski: TURCJA – IRAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Robert Zieliński

20:30
Magazyn NICE 1. LIGI na żywo
Ipla
Studio: Szymon Rojek – Tomasz Łapiński, Andrzej Iwan

20:40
Mecz Towarzyski: WŁOCHY – ARABIA SAUDYJSKA na żywo


20:55
Mecz Towarzyski: FRANCJA – IRLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsat Sport HD: Cezary Kowalski – Jacek Ziober

22:30 
Magazyn LIGI MISTRZÓW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki


19:00
 Bilardowa Ekstraklasa – 1. runda: ??? – ??? premiera.200


20:45 Serie A – Finał: LUPARENSE – ACQUA E SAPONE na żywo

Komentarz: Mateusz Warianka


02:30 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: BOSTON CELTICS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:30
Energa Basket Liga – Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

17:55 
Energa Basket Liga – Finał: BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:30
 Lega A – 1/2 Finału: EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN – BASKET BRESCIA LEONESSA na żywo


11:00 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: KATERINA SINIAKOVA – VIKTORIA AZARENKA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: GUILLERMO GARCIA-LOPEZ – STAN WAWRINKA na żywo
Eurosport PlayerIpla

12:55 
French Open, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo


13:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ROGERIO DUTRA SILVA – NOVAK DJOKOVIC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: DOMINIC THIEM – ILYA IVASHKA na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:55 
French Open, Paryż, Francja: I RUNDA na żywo


15:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: DANIELLE COLLINS – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ANDREAS SEPPI – RICHARD GASQUET na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: RAFAEL NADAL – SIMONE BOLLELI na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: MARIA SHARAPOVA – RICHEL HOGENKAMP na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00
 French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:25 SGB Premiership – 9. kolejka: RYE HOUSE ROCKETS – KING’S LYNN STARS na żywo
Ipla

22:00 PGE Ekstraliga – 7. kolejka: FOGO UNIA LESZNO – GRUPA AZOTY UNIA TARNÓW premiera.200

Komentarz: Piotr Stefański

22:30 
PGE Ekstraliga – 7. kolejka: BETARD SPARTA WROCŁAW – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ premiera.200

Komentarz: Edward Durda

inne
07:55 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
*(również o 11:40, 15:10, 16:30, 21:50)
TVP Sport HD

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:45
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie