Sport w TV: poniedziałek – 6 czerwca 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:55 (nd/pn) Copa America, Stany Zjednoczone – grupa C: MEKSYK – URUGWAJ na żywo
TVP 3TVP-Sport-HDsport.tvp.pl Kabel Eins
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Mirosław Trzeciak


16:00 Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
*(od 17:20 w TVP Sport, od 17:40 w TVP 1)
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla

Studio w TVP: Maciej Iwański – Jerzy Engel, Tomasz Rząsa (z Krakowa)
Reporterzy w TVP: Rafał Patyra, Mariusz Jankowski
Studio w Polsat Sport z Warszawy: Przemysław Iwańczyk – Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Jacek Magiera
Studio w Polsat Sport ze stadionu: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan (z Krakowa)
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Feddek


17:50 
Mecz Towarzyski: POLSKA – LITWA na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow (z Krakowa)
Komentarz w Polsat Sport: Mateusz Borek – Tomasz Hajto (z Krakowa)

20:00 
Mecz Towarzyski: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.plPolsat Sport HDIpla
Studio w TVP: Maciej Iwański – Jerzy Engel, Tomasz Rząsa (z Krakowa)
Reporterzy w TVP: Rafał Patyra, Mariusz Jankowski
Studio w Polsat Sport z Warszawy: Przemysław Iwańczyk – Jacek Gmoch, Dariusz Dziekanowski, Wojciech Kowalczyk, Jacek Magiera
Studio w Polsat Sport ze stadionu: Jerzy Mielewski – Roman Kołtoń, Andrzej Strejlau, Andrzej Iwan (z Krakowa)
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Feddek


20:55 
Magazyn JEDZIEMY DO FRANCJI na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl

kolarstwo szosowe
16:00 Criterium du Dauphine, Francja: ETAP 1  na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – Finał: GOLDEN STATE WARRIORS – CLEVELAND CAVALIERS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

19:40
Tauron Basket Liga – Finał: STELMET ZIELONA GÓRA – ROSA RADOM na żywo
Polsat Sport NewsIpla

lekkoatletyka
18:30 Josef Odlozil Momoriał 2016, Praga, Czechy: MITYNG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

rzutki
17:00 Magazyn GRAND SLAM OF DARTS 2015 premiera.200
Sportklub

siatkówka kobiet
02:00 World Grand Prix – grupa 2: ARGENTYNA – BUŁGARIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

sporty walki
20:00 RXF 23: RUMUNIA – WIELKA BRYTANIA na żywo
Fightklub

tenis
11:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: I RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: I RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:00 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: I RUNDA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:15 ATP World Tour 250, Stuttgart, Niemcy: I RUNDA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:30 French Open, Paryż, Francja: BEST OF premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

inne
20:00 Magazyn CWANY GAPA premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie