Sport w TV: poniedziałek – 8 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:10 Major League Soccer: SAN JOSE EARTHQUAKES – FC DALLAS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Julian Kowalski

12:15 Magazyn EUROGOLE premiera.200
Eurosport HD

18:00 Magazyn SERIE A – PODSUMOWANIE SEZONU premiera.200
Orange sport

18:45 Magazyn 1. LIGA RAPORT premiera.200
Orange sport


19:40 Gala T-Mobile Ekstraklasy: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Marcin Baszczyński (z Warszawy)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Krzysztof Marciniak


20:00 Gala T-Mobile Ekstraklasy: PODSUMOWANIE SEZONU na żywo
CANAL+ HD
Prowadzenie: Tomasz Smokowski, Magdalena Mołek

21:30
Magazyn ŚWIAT KOBIET premiera.200
Eurosport HD

21:50
Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa D: SZWECJA – NIGERIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport HD

Komentarz w TVP: Tomasz Jasina

boks
20:00
Magazyn PUNCHER na żywo
Polsat Sport News

21:00
Magazyn PUNCHER EXTRA TIME na żywo
Iplapolsatsport.pl

kolarstwo szosowe
13:15 Magazyn KOLARSTWO WEDŁUG LEMONDA premiera.200
Eurosport HD


13:30 Criterium du Dauphine: ETAP 2 na żywo
Eurosport HD

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA: GOLDEN STATE WARRIORS  – CLEVELAND CAVALIERS (II MECZ) na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz

łucznictwo
08:30 Puchar Świata, Antalya, Turcja: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

poker
20:30 European Poker Tour, Londyn, Wlk. Brytania: SUPER HIGH ROLLER premiera.200
Sportklub

rzutki
17:00
Magazyn WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2015 premiera.200
Sportklub

siatkówka plażowa mężczyzn
01:00 Major Series, Porec, Chorwacja: FINAŁ premiera.200
Polsat Sport Extra HD

tenis
11:00 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1. runda: COCO VANDEWEGHE – ANDREEA MITU na żywo
Supertennis HD

12:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1. runda: BLAZ KAVCIC- ROBIN HAASE na żywo
Supertennis HD

13:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1. runda: DUSTIN BROWN – MICHAEL BERRER na żywo
Eurosport 2 HD


14:30 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1. runda: OCEANE DODIN – MICHAELLA KRAJICEK na żywo
Supertennis HD


15:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1. runda: ALEXANDR DOLGOPOLOV – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Eurosport HD


16:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, 1. runda: VASEK POSPISIL- MARINKO MATOSEVIC na żywo
Supertennis HD

17:00 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport HD

18:45 
French Open, Paryż, Francja: BEST OF premiera.200
Eurosport HD

19:00 
ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy, 1. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD


20:15
Magazyn MATS POINT premiera.200
Eurosport HD

wyścigi samochodowe
18:00 Blancpain Sprint Series , Zolder, Belgia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport 2 HD


21:00 Magazyn LE MANS 24 MINUTY premiera.200
Eurosport HD

żużel
20:10 
Drużynowy Puchar Świata, King’s Lynn, Wlk. Brytania – 1/2 finału: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Marcin Majewski
Reporter
: Filip Adamus

20:30 
Drużynowy Puchar Świata, King’s Lynn, Wlk. Brytania – 1/2 finału
: ZAWODY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda (z King’s Lynn)
Reporter
: Filip Adamus

inne
20:00
Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Sportklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny