Sport w TV: poniedziałek – 8 listopada 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Tauron Liga – 7. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ


13:45 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA 


18:00 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

19:00 Magazyn HOLA LALIGA 
CANAL+ Sport HD
Studio: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Maciej Murawski

20:00 Magazyn EREDIVISIE 

Redakcja: Piotr Przybysz

20:15 Magazyn GOL 

Studio: Jacek Kurowski, Maciej Iwański – Janusz Michallik, Jakub Wawrzyniak

20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI

Studio: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński, Janusz Kudyba, Marcin Kaczmarek

20:55
LaLiga SmartBank – 15. kolejka: CD TENERIFE – GIRONA FC na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

21:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 22:00 dogrywka)
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki, Michał Gutka, Kamil Kosowski

23:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 14. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Froelich


00:05 NHL: DETROIT RED WINGS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS na żywo


01:05 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – NASHVILLE PREDATORS na żywo


02:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – ST. LOUIS BLUES na żywo


02:05 NHL: MINNESOTA WILD – NEW YORK ISLANDERS na żywo


04:05 NHL: VANCOUVER CANUCKS – DALLAS STARS na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:25 Liga Mistrzów FIBA – faza grupowa, grupa A: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – MHP RIESEN LUDWIGSBURG na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk


17:30 Tauron Liga – 7. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 

Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek

20:30 Tauron Liga – 7. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Dorota Świeniewicz


17:45
Tauron 1. Liga – 8. kolejka: CHEMEKO-SYSTEM GWARDIA WROCŁAW – EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA

Komentarz: Dariusz Nowakowski (z Wrocławia)


01:00
Breeders’ Cup, Del Mar, USA: ZAWODY

Komentarz: Robert Zieliński – Annamaria Sobierajska


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak, Robert Smoczyński (z Meksyku)

22:50
Formuła 1 – Grand Prix Meksyku: SKRÓT WYŚCIGU 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:50)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie