Sport w TV: poniedziałek – 8 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 22. kolejka: ATLETICO MADRYT – CELTA VIGO


15:30 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Rafał Dębiński

16:30
Magazyn LALIGA HIGHLIGHTS SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

17:30 Magazyn 4-4-2 

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Paweł Wilkowicz, Piotr Żelazny

18:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Al Rayyan, Katar – 1/2 finału: STUDIO
TVP Sport HD
Studio: Jacek Kurowski – Robert Podoliński, Sebastian Mila

18:55 Klubowe Mistrzostwa Świata, Al Rayyan, Katar – 1/2 finału: AL-AHLI KAIR – FC BAYERN MONACHIUM
*(2. połowa również w TVP 1 HD)
TVP Sport HD
Komentarz w TVP: Dariusz Szpakowski, Jacek Magiera
Komentarz w Radio Gol 3: Maciej Piotrowski – Wojciech Anyszek


19:55 Liga NOS – 18. kolejka: SL BENFICA – FC FAMALICAO
Ipla

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Domagała – Marcin Baszczyński

20:00 Magazyn EREDIVISIE 
Ipla

20:25 2. Bundesliga – 20. kolejka: FORTUNA DÜSSELDORF – HOLSTEN KIEL na żywo
Ipla

20:55 Premier League – 23. kolejka: LEEDS UNITED FC – CRYSTAL PALACE FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

20:55 LaLiga Santander – 22. kolejka: ATLETICO MADRYT – CELTA VIGO na żywo

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Bartłomiej Płonka – Mateusz Stóf


21:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 16. KOLEJKA 
*(o 23:00 w Canal+ Sport 2 HD)

Redakcja: Marcin Froelich

21:10 Magazyn GOL 

Studio: Rafał Patyra, Maciej Iwański – Maciej Szczęsny, Sebastian Mila

23:00 Magazyn JEJ WYSOKOŚĆ PREMIER LEAGUE na żywo
*(o 00:00 dogrywka)
CANAL+ Sport HD
Studio: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny, Kamil Kosowski


17:25 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Michał Łopaciński

17:30 Energa Basket Liga – 25. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – HYDROTRUCK RADOM


20:30 Tauron Liga – 19. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – #VOLLEYWROCŁAW
Polsat Sport HD


17:30
PlusLiga – 24. kolejka: CUPRUM LUBIN – MKS BĘDZIN
Polsat Sport HD


13:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 7 na żywo
*(również o 19:00)
sport.tvp.pl


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA – NAOMI OSAKA 

Komentarz: Lech Sidor

01:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: KRISTEN FLIPKENS – VENUS WILLIAMS 

Komentarz: Michał Lewandowski

01:00 Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 1 
*(wszystkie korty)


03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: IGA ŚWIĄTEK – ARANTXA RUS 


03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: LAURA SIEGEMUND – SERENA WILLIAMS 


05:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MIOMIR KECMANOVIĆ – KAMIL MAJCHRZAK 


05:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DOMINIC THIEM – MIKHAIL KUKUSZKIN 


07:30
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: MARCOS GIRON – ALEXANDER ZVEREV 


07:30
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: GRIGOR DIMITROW – MARIN ĆILIĆ


09:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: LIZETTE CABRERA – SIMONA HALEP 


09:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: GREET MINNEN – PETRA KVITOVÁ


11:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: NOVAK DJOKOVIĆ – JÉRÉMY CHARDY 


11:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 1. runda: DENIS SHAPOVALOV – JANNIK SINNER 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie