Sport w TV: poniedziałek – 8 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LOTTO Ekstraklasa – 2. kolejka grupy spadkowej: CRACOVIA – ARKA GDYNIA


10:45 Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka grupy spadkowej: ŚLĄSK WROCŁAW – RUCH CHORZÓW premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:00
Lotto Ekstraklasa – 2. kolejka grupy spadkowej: GÓRNIK ŁĘCZNA – WISŁA PŁOCK premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


13:45
Mistrzostwa Europy Kobiet U17 – grupa A: NIEMCY – CZECHY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:30
TFF 1.Lig – 32. kolejka: ALTINORDU – ELAZIGSPOR na żywo


16:00 Magazyn SERIE A premiera.200
Ipla


17:00
Magazyn LIGUE 1 premiera.200
Ipla


17:30
TFF 1.Lig – 32. kolejka: BALIKESIRSPOR – MANISASPOR na żywo


17:45 
LOTTO Ekstraklasa – 2. kolejka grupy spadkowej: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 2. kolejka grupy spadkowej: CRACOVIA – ARKA GDYNIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
TFF 1.Lig – 32. kolejka: ADANA DEMIRSPOR – YENI MALATYASPOR na żywo


18:00
Magazyn LA LIGA SANTANDER premiera.200
Ipla


19:00
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
2.Bundesliga – 32. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – FC UNION BERLIN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

20:00
Magazyn EREDIVISIE premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Redakcja: Piotr Przybysz

20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak – Piotr Włodarczyk, Paulina Bojarska

20:30 Magazyn NICE 1. LIGA na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Marcin Feddek
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Szymon Rojek

20:40 
La Liga Santander – 36. kolejka: CD LEGANES – REAL BETIS na żywo
Ipla

20:55 
Premier League – 36. kolejka: CHELSEA FC – MIDDLESBORUGH FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny

21:00 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

21:30
Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 Magazyn EKSTRAPAKA premiera.200
CANAL+ Sport HD


16:10 Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – grupa A: NIEMCY – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak

20:10
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – grupa B: FINLANDIA – CZECHY na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

sporty walki
21:30 Magazyn PUNCHER premiera.200
Polsat Sport HDIpla

22:00 Hard Knocks Fighting: OUT OF THE CAGE 2017 premiera.200
Fightklub


12:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: ANASTAZJA SEWASTOWA – KAROLINA PLISKOWA na żywo
 sport.tvp.pl 

12:00
ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: GRIGOR DIMITROW – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: ANGELIQUE KERBER – KATERINA SINIAKOWA na żywo
sport.tvp.pl 


14:00
ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: GAEL MONFILS – GILLES SIMON na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:30
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: ALISON RISKE – SWIETŁANA KUZNIECOWA na żywo
sport.tvp.pl 

16:00 ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: DAVID FERRER – MICHAIŁ KUKUSZKIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: BARBORA STRYCOWA – LARA ARRUBARRENA na żywo
sport.tvp.pl 

18:00
ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: ANDRIEJ KUZNIECOW – JO WILFRIED TSONGA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: EUGENIE BOUCHARD – MARIA SZARAPOWA na żywo
sport.tvp.pl 


20:30
ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – I runda: ERNESTO ESCOBEDO – FELICIANO LOPEZ na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

21:30
WTA Tour, Madryt, Hiszpania – II runda: CARLA SUAREZ NAVARRO – CAROLINE WOZNIACKI na żywo
sport.tvp.pl 

inne
00:05 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
sport.tvp.pl

17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:05 Magazyn SPORT na żywo


20:10
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

23:00
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie