Sport w TV: sobota – 10 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 30. kolejka: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA 09:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło, Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 30. kolejka: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA


09:30 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Krzysztof Rot, Jakub Kręcidło, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:30 Fortuna 1. Liga – 24. kolejka: KORONA KIELCE – GKS TYCHY 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Mariusz Feddek – Janusz Kudyba (z Kielc)
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


12:55 2. Bundesliga – 28. kolejka: SC PADERBORN 07 – VFL BOCHUM na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

13:25 Premier League – 31. kolejka: MANCHESTER CITY FC – LEEDS UNITED FC na żywo

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 2: Jan Micygiewicz

13:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: GETAFE CF – CADIZ CF na żywo

Komentarz: Adam Zakrzewski – Tomasz Lipiński

14:40 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adrian Olek – Remigiusz Jezierski
Reporterzy: Maciej Klimek, Michał Szurgociński

14:55 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – WISŁA PŁOCK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Remigiusz Jezierski
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

14:55 Serie A – 30. kolejka: SPEZIA CALCIO – FC CROTONE 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Fortuna 1. Liga – 24. kolejka: APKLAN RESOVIA – ŁKS ŁÓDŹ 
Ipla

15:00 Bundesliga – 28. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 17:30)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Tomasz Urban, Maciej Kruk

15:25 Bundesliga – 28. kolejka: HERTHA BSC – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

15:25 Bundesliga – 28. kolejka: FC BAYERN MONACHIUM – 1. FC UNION BERLIN na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski


15:25 Bundesliga – 28. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – VFL WOLFSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

15:55 Premier League – 31. kolejka: LIVERPOOL FC – ASTON VILLA FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55 Fortuna 1. Liga – 24. kolejka: GKS BEŁCHATÓW – STOMIL OLSZTYN 
Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga – 24. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – GÓRNIK ŁĘCZNA 
Ipla

15:55 Fortuna 1. Liga – 24. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 30. kolejka: ATHLETIC BILBAO – CD ALAVES na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

16:55 Ligue 1 – 32. kolejka: RC STRASBOURG – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz w Canal+: Krzysztof Bandych – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

17:10 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda
Reporterzy: Remigiusz Kula, Piotr Bugajny

17:25 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: WARTA POZNAŃ – PGE FKS STAL MIELEC 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Wojciech Jagoda
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

17:55 Serie A – 30. kolejka: PARMA CALCIO – AC MILAN 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:00 LaLiga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)
Ipla
Studio: Łukasz Wiśniowski – Paweł Wilkowicz, Piotr Urban, Marcin Gazda (z Warszawy)
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk (z Madrytu)


18:25 Premier League – 31. kolejka: CRYSTAL PALACE FC – CHELSEA FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

18:25 Bundesliga – 28. kolejka: VFB STUTTGART – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula


18:25 1. liga czeska – 26. kolejka: 1. FC SLOVACKO – FC SLOVAN LIBEREC 

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

18:55 Liga NOS – 26. kolejka: CD TONDELA – FC PORTO 
Ipla
Komentarz: Tomasz Zieliński

19:30 LaLiga Santander – 30. kolejka: STUDIO na żywo
*(również o 23:00)

Studio: Maja Strzelczyk, Piotr Domagała – Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała, Cezary Wilk (z Warszawy)
Studio: Piotr Laboga – Jan Urban (z Madrytu)
Analiza: Filip Surma – Kamil Kosowski

19:40 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Szymon Ratajczak

19:55 PKO Ekstraklasa – 24. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – LECHIA GDAŃSK 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Jędrzejak

20:40 Serie A – 30. kolejka: UDINESE CALCIO – TORINO FC 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 30. kolejka: REAL MADRYT CF – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Wojciech Anyszek

20:55 Ligue 1 – 32. kolejka: MONTPELLIER HSC – OLYMPIQUE MARSYLIA 
Ipla
Komentarz w nSport+: Tomasz Smokowski – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

21:25 Liga NOS – 26. kolejka: PACOS DE FERREIRA – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Michał Wodziński

22:30 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:15 Magazyn BUNDESLIGA+ 


00:00 (sb/nd) Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla


19:00 Challengers Boxing Night 1, Warszawa: KAMIL GARDZIELIK – TOMAS ANDRES REYNOSO 
*(od 21:05 w TVP Sport HD, również o 22:40)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Jagiełło – Grzegorz Proksa (z Warszawy)

20:55 Challengers Boxing Night 1, Warszawa: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Maciej Miszkiń (z Warszawy)
Reporter: Maciej Barszczak 


03:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – baraż: KANADA – SZKOCJA 
Ipla
Komentarz: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz

17:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – baraż: SZWAJCARIA – USA 

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Cesarz

23:00 Mistrzostwa Świata, Calgary, Kanada – 1/2 finału: ??? – ??? 

Komentarz w Polsacie Sport Extra: Krystian Sobierajski – Maciej Cesarz
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Burlewicz


21:00 Masters Tournament, Augusta, USA: III RUNDA 

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


15:30 Wyścig Dookoła Kraju Basków, Hiszpania: ETAP 6 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


02:00 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – PHILADELPHIA 76ERS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Szymon Szewczyk

09:30
CBA – 55. kolejka: JILIN NORTHEAST TIGERS – GUANGZHOU LOONG LIONS 

Komentarz: Piotr Wesołowicz

12:00 Basketball Super League – 28. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – LOKMAN HEKIM FETHIYE BELEDIYESPOR 

Komentarz: Jakub Lipczik

14:15 Basketball Super League – 28. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – GALATASARAY DOGA SIGORTA 

Komentarz: Jacek Łączyński

20:45 Liga ACB – 30. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – BAXI MANRESA 

Komentarz: Radosław Spiak


13:50 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: VIPERS KRISTIANSAND – ROSTOV-DON 


14:10
PGNiG Superliga – 21. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – MKS PERŁA LUBLIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź

15:50 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: METZ HANDBALL – BREST BRETAGNE HANDBALL 


17:50 Liga Mistrzyń EHF – play-off, 1/4 finału: GYORI AUDI ETO KC – BUDUCNOST PODGORICA 


18:55 PGNiG Superliga – 19. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:55 i 20:50)
sport.tvp.pl
Studio: Antoni Cichy – Artur Siódmiak, Sławomir Donosewicz (z Opola)

19:15 PGNiG Superliga – 19. kolejka: KPR GWARDIA OPOLE – ŁOMŻA VIVE KIELCE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Kacper Śnigórski – Artur Siódmiak (z Opola)

23:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – THW KIEL 

Komentarz: Kamil Gapiński


10:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MĘŻCZYŹNI W KATEGORII DO 102 KG 

Komentarz: Grzegorz Pajda

16:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: MĘŻCZYŹNI W KATEGORII DO 109 KG 
*(o 18:00  w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Sebastian Szczęsny – Robert Dołęga
Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda

19:00 Mistrzostwa Europy, Moskwa, Rosja: KOBIETY W KATEGORII DO 87 KG 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Grzegorz Pajda
Komentarz w TVP Sport: Sebastian Szczęsny – Robert Dołęga


13:50 Ekstraliga Rugby – 12. kolejka: MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ – AWENTA POGOŃ SIEDLCE

Komentarz: Robert Grzędowski – Kamil Zieliński


14:45 Tauron Liga – play-off, finał: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Rzeszowa)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski (z Rzeszowa)

17:30 Tauron Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

Komentarz: Adam Romański – Milena Sadurek


10:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE 
*(również o 15:30 i 20:30)


19:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: WALKI KARTY WSTĘPNEJ na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Marciniak – Łukasz Jurkowski

20:30 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: KEVIN HOLLAND – MARVIN VETTORI na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Marciniak – Łukasz Jurkowski


01:00 WTA Tour 500, Charleston, USA – 1/4 finału: VERONIKA KUDERMETOVA – SLOANE STEPHENS na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

12:00
ATP World Tour 250, Cagliari, Włochy – 1/2 finału: LORENZO SONEGO – TAYLOR FRITZ na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

14:30 ATP World Tour 250, Cagliari, Włochy – 1/2 finału: LASLO DJERE – NIKOLOZ BASILASHVILI na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

17:00 WTA Tour 250, Bogota, Kolumbia – 1/2 finału: VIKTORIYA TOMOVA – TAMARA ZIDANSEK na żywo


19:00 WTA Tour 500, Charleston, USA – 1/2 finału: DANKA KOVINIC – ONS JABEUR na żywo

Komentarz: Tomasz Wiktorowski – Joanna Sakowicz-Kostecka

19:00 WTA Tour 250, Bogota, Kolumbia – 1/2 finału: MARIA CAMILA OSORIO SERRANO – HARMONY TAN na żywo


20:30 WTA Tour 500, Charleston, USA – 1/2 finału: PAULA BADOSA – VERONIKA KUDERMETOVA na żywo

Komentarz: Dawid Celt – Joanna Sakowicz-Kostecka

20:30 ATP World Tour 250, Marbella, Hiszpania – 1/2 finału: PABLO CARENO BUSTA – ALBERT RAMOS-VINOLAS
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak


02:00 NASCAR Xfinity Series, Martinsville, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek

07:55 Formuła E – Rome ePrix: I SESJA TRENINGOWA na żywo


10:10 Formuła E – Rome ePrix: II SESJA TRENINGOWA na żywo


11:45 Formuła E – Rome ePrix: KWALIFIKACJE na żywo
*(o 15:00  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Gac

15:20 Ferrari Challenge Europe Coppa Shell, Monza: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Michał Budziak – Krzysztof Woźniak

15:30 Formula E – Rome E-Prix: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Gac

16:35 Ferrari Challenge Europe Trofeo Pirelli, Monza: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Michał Budziak – Krzysztof Woźniak


18:10 eWinner 1. liga żużlowa – 2. kolejka: STUDIO 

Studio: Karolina Wieszczycka – Krzysztof Cegielski (z Łodzi)
Reporterzy: Kinga Sylwestrzak, Łukasz Benz


18:30 eWinner 1. liga żużlowa – 2. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – UNIA TARNÓW 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Mateusz Dziopa (z Łodzi)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki