Sport w TV: sobota – 13 maja 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Żużlowe Grand Prix Polski


11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

13:25 Premier League – 37. kolejka: MANCHESTER CITY – LEICESTER CITY na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25
Premier Liga – 28. kolejka: AMKAR PERM – SPARTAK MOSKWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:00 LOTTO Ekstraklasa – 3. kolejka grupy mistrzowskiej: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Moderator: Michał Wodziński (z Białegostoku)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Filip Surma

15:25 LOTTO Ekstraklasa – 3. kolejka grupy mistrzowskiej: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: RB LEIZPIG – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – FC KOELN na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: FC SCHALKE 04 – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: FSV MAINZ 05 – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: VFL WOLFSBURG – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: FC AUGSBURG – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: WERDER BREMA – TSG HOFFENHEIM na żywo
Eurosport Player

15:25 
Bundesliga – 33. kolejka: SC FREIBURG – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Eurosport Player

15:45
II Liga – 30. kolejka: ODRA OPOLE – BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI na żywo
sport.tvp.pl

15:55 
Premier League – 37. kolejka: SUNDERLAND AFC – SWANSEA CITY na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

15:55
La Liga Santander – 37. kolejka: CA OSASUNA – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

15:55
Tipico Bundesliga – 33. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – SK RAPID WIEDEŃ na żywo
Sportklub
Komentarz: Adam Kotleszka

17:00
FA Women’s Cup – Finał: BIRMINGHAM CITY – MANCHESTER CITY na żywo


17:30
Mistrzostwa Europy U17 – 1/4 Finału: NIEMCY – HOLANDIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:30
NICE 1. Liga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)
Reporter: Szymon Rojek

17:40
NICE 1. Liga – 30. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – GKS TYCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Andrzej Iwan (z Bielska-Białej)

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 3. kolejka grupy mistrzowskiej: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Reporterzy: Tomasz Lipiński, Mariusz Wróblewski

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 3. kolejka grupy spadkowej: ŚLĄSK WROCŁAW – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

17:55
Serie A – 36. kolejka: AC FIORENTINA – SS LAZIO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

18:00
Jupiler League – 8. kolejka grupy mistrzowskiej: ZULTE WEREGEM – OOSTENDE na żywo


18:25
Premier League – 37. kolejka: STOKE CITY – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
SkyBet Championship – play-off: FULHAM FC – READING FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

18:25
La Liga Santander – 37. kolejka: CA OSASUNA – GRANADA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25
Tipico Bundesliga – 33. kolejka: FK AUSTRIA WIEDEŃ – SV GUNTAMATIC RIED na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

18:30
Pari-Match League – 29. kolejka: CZARNOMOREC ODESSA – SZACHTAR DONIECK na żywo


18:40
1.Liga – 28. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FK DUKLA LIBEREC na żywo


19:55
 
III Liga – 30. kolejka: KSZO OSTROWIEC – MOTOR LUBLIN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Maciej Sierpień

20:00 Serie A: STUDIO na żywo
Ipla

20:10
Magazyn GOL na żywo


20:10 
LOTTO Ekstraklasa – 3. kolejka grupy spadkowej: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Adam Westfal

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 3. kolejka grupy spadkowej: WISŁA PŁOCK – CRACOVIA  na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda (z Płocka)

20:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY  na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak – Maciej Murawski

20:40 
Serie A – 36. kolejka: ATALANTA BC – AC MILAN na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

20:55
Serie A – 1. kolejka: CR FLAMENGO – ATLETICO MINEIRO na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Michał Świerżyński

21:00 
Premier League – 37. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – BURNLEY FC premiera.200

Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

21:00
Major League Soccer – 11. kolejka: TORONTO FC – MINNESOTA UNITED na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE  na żywo
Ipla

22:45
Tipico Bundesliga – 33. kolejka: FC ADMIRA WACKER MODLING – RZ PELLETS WAC premiera.200
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

23:00
Major League Soccer – 11. kolejka: MONTREAL IMPACT – COLUMBUS CREW na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

23:45
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55
Serie A – 1. kolejka: SC CORINTHIANS – AF CHAPECOENSE na żywo
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda


19:15 Gala Boksu, Częstochowa, Polska: EWA BRODNICKA – IRMA BALIJAGIC ADLER na żywo
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk


11:00 Legands Football League: CHICAGO BLISS – DENVER DREAM premiera.200
Polsat Sport HDIpla


20:00 PGA Tour – The Players Championship, Ponte Vedra Beach, USA: III RUNDA na żywo
*(od 22:45 w CT Sport 
Ipla


03:00 NHL – Finał Konferencji Wschodniej: ANAHEIM DUCKS – NASHVILLE PREDATORS na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski – Patryk Rokicki

12:00
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – grupa A: ŁOTWA – USA na żywo


16:10
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – grupa A: ROSJA – SŁOWACJA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Grzegorz Mędrzejewski – Patryk Rokicki

20:00
Mistrzostwa Świata Elity, Kolonia, Niemcy – grupa A: NIEMCY – ŁOTWA na żywo


20:10
Mistrzostwa Świata Elity, Paryż, Francja – grupa B: KANADA – SZWAJCARIA na żywo
*(od 21:00 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport HD: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


12:20 Giro d’Italia: START DO ETAPU na żywo


12:30 Giro d’Italia: ETAP 8 na żywo
*(od 13:15 w Eurosport 1 HD, od 14:15 w Rai 2)
Eurosport PlayerEurosport 1 HDIpla

13:00 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:45 Cztery dni Dunkierki: ETAP 5 na żywo
Eurosport Player

17:15 
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00 Seria A FIPIC – Finał: GSD PORTO TORRES – UNIPOLSAI BRIANTEA84 CANTU na żywo


02:00 NBA – play-off: WASHINGTON WIZARDS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Radosław Hyży

18:30
Die BBL – 1/4 Finału: RATIOPHARM ULM – MHP RIESEN LUDWIGSBURG na żywo


13:00 Diamentowa Liga, Szanghaj, Chiny: MITYNG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka


14:05 PGNiG Superliga – 31. kolejka: MKS SELGROS LUBLIN – VISTAL GDYNIA na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina (z Lublina)
Reporter: Sylwia Michałowska


12:45 PGNiG Superliga – 1/2 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kwidzyna)
Reporter: Piotr Bugajny

12:55
PGNiG Superliga – 1/2 Finału: MMTS KWIDZYN – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kwidzyna)


15:30 Challenge Cup Rugby League – 1/8 Finału: CASTLEFORD TIGERS – ST HELENS na żywo


18:00 European Rugby Champions Cup – Finał: ASM CLERMONT AUVERGNE – SARACENS RUGBY na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Robert Małolepszy – Andrzej Kopyt

21:00
Pro D2 – 1/2 Finału: US MONTAUBAN – MONT DE MARSAN na żywo
Eurosport Player


13:00 Magazyn POLSKA 2017 premiera.200
Polsat Sport HDIpla


19:00 WTA Tour, Madryt, Hiszpania – finał: SIMONA HALEP – SWIETŁANA KUZNIECOWA/KRISTINA MLADENOVIĆ na żywo
sport.tvp.pl 
Komentarz: Jacek Jońca – Joanna Sakowicz-Kostecka

16:00
ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: RAFAEL NADAL – NOVAK DJOKOVIĆna żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:30
ATP World Tour Masters 1000, Madryt, Hiszpania – 1/2 finału: PABLO CUEVAS – BORNA CORIĆ/DOMINIC THIEM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak


06:00 ITU World Series, Jokohama, Japonia: WYŚCIG MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski


14:30 ITV Racing, Ascot, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30
Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: SUPERPOLE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


13:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

14:00
Mistrzostwa Świata Superbike, Imola, Włochy: SUPERSPORT na żywo
Eurosport Player


08:00 Formuła E – Grand ePrix Monako: TRENING na żywo
Eurosport Player

09:00 FIA WTCC, Hungaroring, Włochy: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

10:30
Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO premiera.200
Ipla
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Barcelony)

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

11:30 FIA WTCC, Hungaroring, Włochy: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

12:00 Formuła E – Grand ePrix Monako: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Barcelony)

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: KWALIFIKACJE na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

14:00
FIA WTCC, Hungaroring, Włochy: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:00
FIA WTCC, Hungaroring, Włochy: MAC 3 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

15:30 Formuła 1 – Grand Prix Hiszpanii: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Patryk Mirosławski – Filip Kapica (z Barcelony)

15:40
Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Krystian Sobierajski

16:00
Formuła E – Grand ePrix Monako: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

17:20
GP 3, Grand Prix Hiszpanii: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

17:30
Drift Masters, Nurburgring, Niemcy: ZAWODY na żywo

Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Nurburgring)
Studio: Wojciech Zawioła (z Nurburgring)
Reporter: Wiktoria Ozga

18:15
Porsche SuperCup, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


22:00
Formuła E: FIA Championship, Monako: WYŚCIG premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:00
Grand Prix Polski: STUDIO na żywo
CANAL+ HD
Studio: Marcin Majewski – Marek Zengota, Jarosław Hampel (z Warszawy)
Studio analiz: Gabriel Waliszko
Reporterzy: Michał Łopaciński, Łukasz Benz, Joanna Cedrych

19:00
Grand Prix Polski: ZAWODY na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Warszawy)

inne
17:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:05 
Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie