Sport w TV: sobota – 17 kwietnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA FA Cup – 1/2 finału: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY FC 11:15 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Piotr Włodarczyk, Maciej Wąsowski, Mateusz […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA FA Cup – 1/2 finału: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY FC


11:15 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Piotr Włodarczyk, Maciej Wąsowski, Mateusz Rokuszewski, Wojciech Kowalczyk

11:45 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 


12:10
Ekstraliga kobiet – 16. kolejka: CZARNI SOSNOWIEC – MEDYK KONIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska (z Sosnowca)

12:30 Fortuna 1. Liga – 25. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Radio Gol 1: Bartłomiej Płonka

13:25 Premier League – 32. kolejka: NEWCASTLE UNITED FC – WEST HAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Rafał Nahorny

14:40 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Żewłakow
Reporterzy: Maciej Klimek, Bartosz Ignacik

14:55 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: LECHIA GDAŃSK – PIAST GLIWICE 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Michał Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 1: Jan Micygiewicz


14:55 Serie A – 31. kolejka: UC SAMPDORIA – HELLAS WERONA 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

14:55 Fortuna 1. Liga – 25. kolejka: APKLAN RESOVIA – STOMIL OLSZTYN 
Ipla

15:25 Bundesliga – 29. kolejka: VFL WOLFSBURG – FC BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski


15:25 Bundesliga – 29. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 Fortuna 1. Liga – 25. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – WIDZEW ŁÓDŹ 
Ipla

16:45 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Sylwia Dekiert – Sebastian Mila, Marek Citko
Reporter: Kacper Tomczyk

16:55 Ligue 1 – 33. kolejka: OLYMPIQUE MARSYLIA – FC LORIENT 
Ipla
Komentarz w Canal+ Family: Krzysztof Bandych – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven Sports 2: Dominik Guziak – Kuba Ostrowski

17:00 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD

Studio: Cezary Olbracht – Kamil Kosowski
Reporterzy: Filip Surma, Szymon Ratajczak

17:00 FA Cup: ZAPOWIEDŹ MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH
Ipla

17:25 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA – LECH POZNAŃ 
CANAL+ Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski
Komentarz w TVP Sport: Maciej Iwńański – Bartosz Jurkowski
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Zając

17:55 Serie A – 31. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – ACF FIORENTINA 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

18:00 FA Cup – 1/2 finału: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Michał Zachodny, Adam Targowski

18:25 Bundesliga – 29. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1. FC KÖLN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Kaczmarczyk

18:25 FA Cup – 1/2 finału: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY FC na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Jakub Balcerski


18:55 Liga NOS – 27. kolejka: CD NACIONAL FUNCHAL – FC PORTO 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

19:40 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski
Reporterzy: Michał Wodziński, Maja Strzelczyk

19:55 PKO Ekstraklasa – 25. kolejka: WISŁA KRAKÓW – WARTA POZNAŃ 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł


20:25 Serie A – 31. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk – Piotr Czachowski

20:40
Puchar Hiszpanii – finał: STUDIO 
*(również o 22:15 i 23:25)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow

20:40 Serie A – 31. kolejka: CAGLIARI CALCIO – PARMA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

21:10 Premier League – 32. kolejka: WOLVERHAMPTON WANDERERS FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Michał Gutka

21:25 Puchar Hiszpanii – finał: FC BARCELONA – ATHLETIC BILBAO 
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP 1: Jacek Laskowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski


21:25 Liga NOS – 27. kolejka: RIO AVE FC – SC BRAGA 
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Sebastian Chabiniak

22:00 Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Rafał Dębiński

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mikołaj Kruk

23:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:45 Magazyn BUNDESLIGA+ 


14:00 Młodzieżowe Mistrzostwa Świata, Kielce: DZIEŃ 4 


15:00 Europejska Liga World of Tanks: DZIEŃ 6 


19:00 
ePuchar Polski FIFA 21: MECZ FINAŁOWY 
*(o 23:55  w TVP Sport HD)
TVP Sport HD
Komentarz: 
Jarosław „RDK” Radzio, Krzysztof „Mr.Cogito” Lenarczyk


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 29. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – RED DRAGONS PNIEWY 

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda


14:00 PGA European Tour – Austrian Golf Open, Wiedeń, Austria: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – RBC Heritage, Hilton Head, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


12:00 Tour of Turkey, Turcja: ETAP 7 

Komentarz: Adam Probosz, Igor Błachut

14:00 Wyścig dookoła Walencji, Hiszpania: ETAP 4 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


17:50 Energa Basket Liga – play-off, 1/2 finału: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – LEGIA WARSZAWA 
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Ostrowa Wielkopolskiego)

18:55 Liga ACB – 32. kolejka: BARÇA LASSA – BAXI MANRESA 

Komentarz: Radosław Spiak

21:15 Basketball Super League – 29. kolejka: GALATASARAY – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Jakub Ryś

22:30 NBA: LOS ANGELES LAKERS – UTAH JAZZ 

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


08:10 ISU World Team Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH 
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Magdalena Tascher
Komentarz w Polsacie Sport: Aleksandra Szutenberg – Jacek Tascher

09:50 ISU World Team Trophy, Osaka, Japonia: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK 
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Magdalena Tascher
Komentarz w Polsacie Sport: Agnieszka Iwańska


14:25 PGNiG Superliga – 20. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – ENERGA MKS KALISZ 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski – Michał Matysik

17:40 PGNiG Superliga – 20. kolejka: STUDIO 
*(również o 19:35)
sport.tvp.pl
Studio: Jakub Trzaska – Artur Siódmiak, Sławomir Donosewicz

18:00 PGNiG Superliga – 20. kolejka: SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN – GWARDIA OPOLE 
sport.tvp.pl
Komentarz: Jakub Biel – Artur Siódmiak


14:45 Tauron Liga – play-off, mecz o 3. miejsce: E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM – COMMERCECON ŁKS ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

Komentarz: Damian Dacewicz – Milena Sadurek (z Radomia)

17:30 Tauron Liga – play-off, finał: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska (z Rzeszowa)
Komentarz w Radio Gol 3: Mateusz Wiśniowski (z Rzeszowa)


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 

Komentarz: Rafał Jewtuch, Michał Ebert

14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1


15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 

Komentarz: Przemysław Kruk

18:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1


19:45 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 

Komentarz: Rafał Jewtuch, Michał Ebert

23:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 1


02:55 MMA Bellator 257, Uncasville, USA: VADIM NEMKOV – PHIL DAVIS na żywo

Komentarz: Piotr Jagiełło, Maciej Turski


12:07 Puchar Billie Jean King – Grupa Światowa, Baraż: MAGDALENA FRĘCH – LAURA PIGOSSI na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak
Reporter: Justyna Kostyra


13:30 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: DANIEL EVANS – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

14:05 Puchar Billie Jean King – Grupa Światowa, Baraż: URSZULA RADWAŃSKA – CAROLINA ALVES na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak
Reporter: Justyna Kostyra


15:30 ATP World Tour 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: ANDREY RUBLEV – CASPER RUUD na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 Puchar Billie Jean King – Grupa Światowa, Baraż: FALKOWSKA/KANIA-CHODUŃ – CE/STEFANI na żywo
Ipla
Komentarz: Dawid Olejniczak
Reporter: Justyna Kostyra


10:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

10:55 Moto2 – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

11:55 MotoGP – Grand Prix Portugalii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

13:35 Moto3 – Grand Prix Portugalii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:00 Moto3 – Grand Prix Portugalii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

14:30 MotoGP – Grand Prix Portugalii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:10 MotoGP – Grand Prix Portugalii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

15:35 MotoGP – Grand Prix Portugalii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:10 Moto2 – Grand Prix Portugalii: I SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak

16:35 Moto2 – Grand Prix Portugalii: II SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Adam Badziak


08:05 Repco Supercars Championship, Launceston, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz

10:30
Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 12:10)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Imoli)
10:55 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

12:10 Michelin Le Mans Cup, Montmeló, Hiszpania: KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz: Michał Olszak

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: STUDIO na żywo
*(również o 15:20)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Robert Smoczyński, Michał Gąsiorowski (z Warszawy)
Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Imoli)
13:40 European Le Mans Series, Montmeló, Hiszpania: KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Olszak

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Emilii-Romanii: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Rawa, Mateusz Kirpsza, Jakub Spychała

16:30 Michelin Le Mans Cup, Montmeló, Hiszpania: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Michał Olszak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki