Sport w TV: sobota – 2 maja 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
12:30 Premier Liga – 26. kolejka: SPARTAK MOSKWA – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo
Polsat Sport Extra HDNTV Russia
Komentarz w Polsat Sport Extra: Grzegorz Michalewski

13:40 Premier League  – 35. kolejka: LEICESTER CITY – NEWCASTLE UNITED na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:00
3. Liga – 35. kolejka: ARMINIA BIELEFELD – HOLSTEIN KIEL na żywo
NDR HDWDR HD

14:00 
3. Liga – 35. kolejka: STUTTGART KICKERS – DYNAMO DRESDEN  na żywo
MDR

14:00 
3. Liga – 35. kolejka: UNTERHACHING – ENERGIE COTTBUS na żywo
RBB

14:30
Puchar Polski – Finał: STUDIO na żywo

*(od 15:45 w Polsacie HD)
  Polsat HD   polsat-sport-hd.120
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Roman Kołtoń (z Warszawy)
Reporterzy: Mateusz Majak
, Sebastian Staszewski

15:15 Bundesliga: WSTĘP DO MECZU  na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25
 Bundesliga – 31. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Eurosport 2 HD
Komentarz: Rafał Sak – Sławomir Chałaśkiewicz

15:25 Bundesliga – 31. kolejka: VFL WOLFSBURG – HANNOVER 96 na żywo
TRT 3 Spor

15:50
Puchar Polski – Finał: LECH POZNAŃ – LEGIA WARSZAWA na żywo

  Polsat HD   polsat-sport-hd.120
Komentarz: Mateusz Borek – Wojciech Kowalczyk (z Warszawy)
Reporterzy: Mateusz Majak, Sebastian Staszewski

15:55
Liga BBVA  – 35. kolejka: CORDOBA FC – FC BARCELONA na żywo
Canal+ Family HDDuhok TV
Komentarz w Canal+ Family: Piotr Laboga – Wojciech Jagoda

15:55
Premier League  – 35. kolejka: LIVERPOOL FC – SUNDERLAND AFC na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 Ligue 1 – 35. kolejka: OLYMPIQUE LYON – EVIAN TG na żywo
nSport+ HDTV5 Monde Maghreb Orient

Komentarz w Nsport+: Krzysztof Marciniak – Stefan Białas

17:25
 Bundesliga – 31. kolejka: STUDIO na żywo

Eurosport 2 HD
Studio: Tomasz Lach – Radosław Gilewicz (z Leverkusen)

17:55
Liga BBVA – 35. kolejka: ATLETICO MADRYT – ATHLETIC BILBAO na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

18:00
Puchar Polski – Finał: STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120
Studio: Marcin Feddek – Dariusz Dziekanowski, Tomasz Łapiński, Roman Kołtoń (z Warszawy)
Reporterzy: Mateusz Majak
, Sebastian Staszewski

18:25 Bundesliga – 31. kolejka: BAYER LEVERKUSEN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport 2 HDTRT Haber
Komentarz w Eurosport 2: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz

18:25
Premier League  – 35. kolejka: MANCHESTER UNITED – WEST BROMWICH ALBION na żywo
Canal+ Family HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Family: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:55 
Primeira Liga – 31. kolejka: GIL VICENTE – BENFICA LIZBONA na żywo
SportklubRTP International

19:55 Liga BBVA  – 35. kolejka: SEVILLA FC – REAL MADRYT na żywo
Canal+ Sport HDIdman TVDuhok TV
Komentarz w Canal+ Sport: Rafał Wolski – Krzysztof Przytuła

20:40
Serie A – 33. kolejka: UC SAMPDORIA – JUVENTUS FC na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

21
:15 Primeira Liga – 31. kolejka: SPORTING CP – C.D. NACIONAL na żywo
Sportklub

21:55 
Liga BBVA  – 35. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – VILLARREAL na żywo
Idman TV

22:00 Major League Soccer – 10. kolejka: PHILADELPHIA UNION – TORONTO FC na żywo
Eurosport 2 HD

22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200
Canal+ Family HD


23:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
Canal+ Family HD

boks
18:30 Gala Boksu Zawodowego Sauerlanda: ERICA FARIAS – CLARA SVENSSON na żywo
*(od 22:20 w Polsacie Sport)
polsat-sport-hd.120Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Andrzej Kostyra

20:00
Gala, Rzym, Włochy: GIOVANNI DE CAROLIS – MOUHAMED ALI NDIAYE na żywo
Fightklub

futbol australijski
08:30 
Liga Futbolu Australijskiego – 5. runda: GOLD COAST SUNS – BRISBANE LIONS na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Witold Cebulewski

hokej na lodzie
12:15 
Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – Grupa A: SZWAJCARIA – AUSTRIA na żywo
Sport 1 Germany

12:15 
Mistrzostwa Świata Elity, Ostrawa, Czechy – Grupa B: SŁOWACJA – DANIA na żywo
ČT Sport

16:15 
Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – Grupa A: FRANCJA – NIEMCY na żywo
ČT SportSport 1 Germany

16:15 
Mistrzostwa Świata Elity, Ostrawa, Czechy – Grupa B: BIAŁORUŚ – SŁOWENIA na żywo
Rossiya 2

20:10 Mistrzostwa Świata Elity, Praga, Czechy – Grupa A: ŁOTWA – CZECHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plČT SportRossiya 2Sport 1 Germany
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak

judo
17:00
Grand Prix 2015, Zagrzeb, Chorwacja: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub 

kajakarstwo
09:00 Mistrzostwa Europy, Racice: ZAWODY na żywo
Eurosport HDČT Sport
Komentarz w polskim Eurosporcie: Bogdan Chruścicki

kolarstwo szosowe
11:15 
Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 7 na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Tomasz Jaroński

13:45 
Manchester, Wielka Brytania: HOUR RECORD ATTEMPT na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Dariusz Baranowski, Krzysztof Wyrzykowski

16:15 Tour de Romandie: ETAP 5 na żywo

Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Marcin Lepa

koszykówka mężczyzn
04:00 
Liga NBA – play-off: ??? – ??? na żywo
Canal+ Sport HD

19:30
1. Liga – 1/2 Finału: LEGIA WARSZAWA – BM SLAM STAL OSTRÓW WLKP. (III MECZ) na żywo
Orange sport
Komentarz: Krzysztof Sendecki – Jacek Łączyński (z Warszawy)


23:15 Liga ACB – 31. kolejka: DOMINION BILBAO BASKET – FIATC JOVENTUT premiera.200
Sportklub

piłka ręczna mężczyzn
17:30 Turniej Towarzyski: RUMUNIA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński

19:30 Turniej Towarzyski: STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

20:00 Turniej Towarzyski : POLSKA – EGIPT na żywo

polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Wojciech Nowiński

21:50 Turniej Towarzyski : STUDIO na żywo

polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

22:20
Eliminacje Euro 2016 – Grupa 5: WĘGRY – ROSJA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Paweł Slęzak

rugby
17:55
European Rugby Champions Cup – Finał: CLERMONT-AUVERGNE – TOULON na żywo
France 2 HD

siatkówka kobiet
14:45 OrlenLiga – Finał: CHEMIK POLICE – TREFL SOPOT (II MECZ) na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

siatkówka mężczyzn
16:20
Krispol 1. Liga – 1/2 Finału: TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH – ŚLEPSK SUWAŁKI (III MECZ) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

snooker
11:00
 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HDBBC Two HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

15:30 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport HDBBC Two HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

20:45 
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
 Eurosport HDBBC Two HD

Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch

sporty ekstremalne
17:00
Magazyn GILLETTE WORLD SPORT  premiera.200
Orange sport

sporty walki
22:00 Gwiazdy PLMMA: ADRIAN ZIELIŃSKI premiera.200
Orange sport

wyścigi motocyklowe
09:00 Moto 3, Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA  na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:55
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

10:55 
Moto 2, Grand Prix Hiszpanii: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

12:35 
Moto 3, Grand Prix Hiszpanii: KWALIFIKACJE  na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

13:30 Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: IV SESJA TRENINGOWA na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:10 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: KWALIFIKACJE I na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

22:20 
Moto GP, Grand Prix Hiszpanii: KWALIFIKACJE II premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

23:00 
Moto 2, Grand Prix Hiszpanii: KWALIFIKACJE premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
12:30
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Radomia)
Reporter: Wiktoria Ozga


12:40 
Drift Masters Grand Prix, Radom, Polska: FINAŁ na żywo
nSport+ HD
Komentarz: Tomasz Dryła (z Radomia)
Reporter: Wiktoria Ozga


12:45 Auto GP, Hungaroring, Węgry: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HD
Komentarz: Grzegorz Gac

14:30 FIA WTCC, Hungaroring, Węgry: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac – Andrzej Mielczarek

15:05
 
Drift Masters Grand Prix: STUDIO na żywo
nSport+ HD
Studio: Wojciech Zawioła (z Radomia)
Reporter: Wiktoria Ozga


19:30 Mistrzostwa Świata Endurance, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport HD
Komentarz: Grzegorz Gac

tenis
10:00 ATP World Tour, Monachium, Niemcy, 1/4 Finału: PHILIPP KOHLSCHREIBER -DAVID GOFFIN na żywo
Supertennis HD


12:00 ATP World Tour, Monachium, Niemcy, 1/4 Finału: ANDY MURRAY – LUKAS ROSOL na żywo
Supertennis HD


13:30 ATP World Tour, Monachium, Niemcy, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


12:30 ATP World Tour, Istambuł, Turcja, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


13:30 ATP World Tour, Monachium, Niemcy, 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
Supertennis HD


14:30 ATP World Tour, Istambuł, Turcja, 1/2 Finału: ROGER FEDERER – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
Supertennis HD


15:00 WTA World Tour, Marrakesz, Finał: TIMEA BABOS – ELINA SVITOLINA na żywo
Arriadia
Supertennis HD

16:30 ATP World Tour, Istambuł, Turcja, 1/2 Finału: PABLO CUEVAS – GRIGOR DIMITROV na żywo
Supertennis HD


21:00 ATP World Tour, Estoril, Portugalia, 1/2 Finału: ??? – ??? premiera.200
Eurosport 2 HD

inne
19:15 
Pro Kabaddi League: BENGALURU – VIZAG  premiera.200
Fightklub

22:00 
Pro Kabaddi League: BENGALURU – JAIPURU premiera.200
Fightklub

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Radosław Kępys, Adrian Wojdyło, Adam Zakrzewski, Krzysztof Sokólski