Sport w TV: sobota – 2 września 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Lotto Eurovolley Poland 2017, Kraków, Polska – 1/2 Finału


00:30 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa F: SŁOWACJA – SŁOWENIA premiera.200
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

00:30 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa F: MALTA – ANGLIA premiera.200
Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

12:00
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa C: NORWEGIA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

14:30 Nice 1. Liga – 7. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Opola)
Reporter: Paweł Ślęzak

14:40
 
Nice 1. Liga – 7. kolejka: ODRA OPOLE – CHOJNICZANKA CHOJNICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Opola)

14:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa C: SAN MARINO – IRLANDIA PŁN. premiera.200
Ipla

Komentarz: Robert Zieliński

15:25
Regionalliga Sudwest – 7. kolejka: STUTTGARTER KICKERS – VFB STUTTGART II na żywo


17:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: GRUZJA – IRLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Jacek Ziober

17:50
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: FINLANDIA – ISLANDIA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński – Andrzej Strejlau

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: ALBANIA – LIECHTENSTEIN na żywo
Ipla

17:50 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: SERBIA – MOŁDAWIA na żywo
Ipla

20:00 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Przemysław Iwańczyk – Dariusz Dziekanowski

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: UKRAINA – TURCJA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: HISZPANIA – WŁOCHY na żywo
Ipla
Komentarz w Polsat Sport Extra HD: Cezary Kowalski – Roman Kołtoń

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa I: CHORWACJA – KOSOWO na żywo
*(0 23:00 premiera.200 w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Marcin Kalita

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa G: IZRAEL – MACEDONIA na żywo
Ipla

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018 – grupa D: WALIA – AUSTRIA na żywo
Ipla

22:00 Serie A – 22. kolejka: GREMIO FB – SPORT RECIFE na żywo
Ipla

23:30 
Magazyn ELIMINACJE MISTRZOSTW ŚWIATA 2018 na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk, Cezary Kowalski, Grzegorz Michalewski


18:00 AIBA World Boxing Championships, Hamburg, Niemcy: FINAŁ na żywo
*(od 19:00 w 2+2)
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport Fight: Janusz Pindera


22:00 Gfinity Elite Series: CS:GO na żywo
Ipla


17:30 NCAA – 1. kolejka: CLEMSON TIGERS – KENT STATE GOLDEN FLASHES na żywo


14:00 PGA European Tour – D+D Real Czech Masters, Praga, Czechy: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00
 PGA Tour – FedEx Cup: PLAY-OFF na żywo
Ipla


10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 – MATA 1 na żywo
sport.tvp.pl

10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 – MATA 1 na żywo
sport.tvp.pl

10:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 – MATA 1 na żywo
sport.tvp.pl

16:00 Mistrzostwa Świata, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 6 – FINAŁY I REPASAŻE na żywo
*(od 17:10 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Dominik Jabłecki – Krzysztof Wiłkomirski


14:30 Brussels Cycling Classic: WYŚCIG na żywo
Eurosport Player

14:45 Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
Vuelta a Espańa: ETAP 14 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Tour of Alberta: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player


12:35 Eurobasket 2017, Helsinki, Finlandia – grupa A: POLSKA – ISLANDIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Mirosław Noculak

13:15 
Eurobasket 2017, Stambuł, Turcja – grupa D: ŁOTWA – BELGIA  na żywo


15:20
 
Eurobasket 2017, Helsinki, Finlandia – grupa A: GRECJA – FRANCJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Jacek Łączyński

16:00 
Eurobasket 2017, Stambuł, Turcja – grupa D: ROSJA – SERBIA na żywo


16:45 Eurobasket 2017, Kluż-Napoka, Rumunia – grupa C: CZECHY – HISZPANIA na żywo


18:50 
Eurobasket 2017, Helsinki, Finlandia – grupa A: FINLANDIA – SŁOWENIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Ryszard Łabędź

20:00
 
Eurobasket 2017, Stambuł, Turcja – grupa D: WIELKA BRYTANIA – TURCJA na żywo


01:00 Diamentowa Liga, Bruksela, Belgia: MITYNG premiera.200
Ipla

18:20 
Fly Europe in Berlin, Berlin, Niemcy: MITYNG na żywo


12:30 PGNiG Superliga: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Bandych (z Kalisza)
Reporter: Bartosz Ignacik

12:55
PGNiG Superliga – 1. kolejka: MKS CALISIA KALISZ – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Kalisza)


16:15 Guinness Pro14 – grupa B: NEWPORT GWENT DRAGONS – LEINSTER RUGBY na żywo


16:30 Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

17:15 Lotto Eurovolley Poland 2017, Kraków, Polska – 1/2 Finału: SERBIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

19:30 
Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:15 Lotto Eurovolley Poland 2017, Kraków, Polska – 1/2 Finału: ROSJA – BELGIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

23:00 
Lotto Eurovolley Poland 2017: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:00 Red Bull District Ride, Nurnberg, Niemcy: ZAWODY na żywo


01:00 Magazyn US OPEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

01:15 
US Open, Nowy Jork, USA – DZIEŃ 5: MISCHA ZVEREV – JOHN ISNER na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

03:00 
US Open, Nowy Jork, USA – DZIEŃ 5: SOFIA KENIN – MARIA SZARAPOWA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

05:00 US Open, Nowy Jork, USA: DZIEŃ 5 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 US Open, Nowy Jork, USA – DZIEŃ 6: PLISKOWA – ZHANG, MANNARINO – THIEM, RADWAŃSKA – VANDEWEGHE, OSTAPENKO – KASATKINA na żywo
*(od 18:00 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:00 
Magazyn US OPEN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

21:15 
US Open, Nowy Jork, USA – DZIEŃ 6: NADAL – MAYER, GOFFIN – MONFILS, SWITOLINA – ROGERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


15:15 British Triathlon Mixed Relay Cup, Nottingham, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo


14:30 ITV Racing, Sandown, Wielka Brytania: WYŚCIGI na żywo


10:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO premiera.200
Ipla

10:55 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

13:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

13:55 
Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

15:10 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

16:00
Formuła 2, Monza, Włochy: WYŚCIG 1 na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski

inne
00:10 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie