Sport w TV: sobota – 21 stycznia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV Redakcja: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem

piłka nożna
11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Grzegorz Kaczmarczyk

11:00
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski

11:00
TFF 1.Lig – 18. kolejka: YENI MALATYASPOR – MERSIN na żywo


11:00
TFF 1.Lig – 18. kolejka: ELAZIGSPOR – MANISASPOR na żywo


12:55
La Liga Santander – 19. kolejka: RCD ESPANYOL – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

13:25
Sky BET Championship – 27. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – FULHAM FC na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Piotr Czachowski

13:25 Premier League – 22. kolejka: LIVERPOOL FC – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:30 
Alkass Cup U-17 2017: PSV EINDHOVEN – RAJA CASABLANCA na żywo
Eurosport Player

15:15 
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: WERDER BREMA – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: VFL WOLFSBURG – HAMBURGER SV na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: FC AUGSBURG – TSG 1899 HOFFENHAIM na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 17. kolejka: SV DARMSTADT – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo
Eurosport Player

15:55
Sky BET Championship – 27. kolejka: NEWCASTLE UNITED – ROTHERHAM UNITED FC na żywo

Komentarz: Michał Mitrut

16:10 
La Liga Santander – 19. kolejka: REAL MADRYT – MALAGA CF na żywo

Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:30
TFF 1.Lig – 18. kolejka: GIRESUNSPOR – ALTINORDU  na żywo


16:40 
Alkass Cup U-17 2017: BAYERN MONACHIUM – SC STRASBOURG na żywo
Eurosport Player

16:55
 
Ligue 1 – 21. kolejka: FC NANTES – PARIS SAINT-GERMAIN na żywo

Komentarz w Eleven Sport HD: Dominik Guziak – Mateusz Majak

17:00
Primeira Liga – 18. kolejka: FC PORTO – RIO AVE na żywo


18:00
 Serie A – 21. kolejka: CHIEVO WERONA – AC FIORENTINA na żywo
*(od 18:08 także w Eleven HD)

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:25
Premier League – 22. kolejka: MANCHESTER CITY – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

18:25
Bundesliga – 17. kolejka: RB LEIPZIG – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


18:50
Alkass Cup U-17 2017: ESPERANCE DE TUNIS – EINTRACHT FRANKFURT na żywo
Eurosport Player

19:40
Eredivisie – 18. kolejka: FEYENOORD – WILLEM II na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

19:55
 
Ligue 1 – 21. kolejka: EA GUINGAMP – STADE RENNAIS na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:30
Premier League – 21. kolejka: STOKE CITY – MANCHESTER UNITED premiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

20:40 
La Liga Santander – 19. kolejka: VILLARREAL CF – VALENCIA CF na żywo

Komentarz w Eleven HD: Michał Mitrut – Marcin Gazda

20:40 
Serie A – 21. kolejka: AC MILAN – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

22:20
Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200
CANAL+ Sport HD 


10:00 Grand Prix Gold Series, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


13:20 Puchar Świata, Antholz, Włochy: WYŚCIG KOBIET ZE STARTU WSPÓLNEGO na żywo
*(od 14:30 także w Eurosporcie 1)
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport: Sebastian Krystek

15:05
Puchar Świata, Antholz, Włochy: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport: Sebastian Krystek

biegi narciarskie
08:35
Ski Classics, Sankt Moritz, Szwajcaria: BIEG NA 65 KM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz w TVP: Jarosław Idzi

10:30
Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: 10 KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
*(o 13:00 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport PlayerEurosport 2 HD

13:45
Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja: 15 KM MĘŻCZYZN STYLEM DOWOLNYM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

16:30
CEZ City Cross Sprint, Ostrava, Czechy: ZAWODY na żywo


14:15 Puchar Świata, St. Moritz, Austria: II PRZEJAZD MĘŻCZYZN na żywo


18:00 Denmark Show: DINA THORSLUND – XENIA JORNEAC na żywo

Komentarz: Wojciech Szczęsny


16:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA na żywo
Ipla


09:30 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC golf Championship, Abu Dhabi, ZEA: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

hokej na lodzie
01:00 NHL: BOSTON BRUINS – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


13:30 Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: SKOKI na żywo
*(o 17:45 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD

15:30
Puchar Świata, Chaux-Neuve, Francja: GUNDERSEN – 10 KM na żywo
*(o 18:30 premiera.200 w Eurosport 1 HD)
Eurosport PlayerEurosport 1 HD


13:30 KBSL – 14. kolejka: MERSIN BK – GALATASARAY na żywo

koszykówka mężczyzn
02:00
NBA: HOUSTON ROCKETS – GOLDEN STATE WARRIORS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

14:00
Super Ligi – 15. kolejka: TOFAS – PINAR KARSIYAKA na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

15:00
Super Ligi – 15. kolejka: FENERBAHCE – ANKARA KOLEJLILER na żywo


20:30
BBL – 19. kolejka: WALTER TIGERS TUBINGEN – SCIENCE CITY JENA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Majchrzyk – Rafał Juć

23:00 
NBA: BOSTON CELTICS – PORTLAND TRAIL BLAZERS na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski


10:15
Puchar Świata, Garmisch-Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:30 
Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


19:30 Puchar Świata, Saint-Come, Kanada: JAZDA PO MULDACH na żywo
Eurosport Player


15:50 Mistrzostwa świata – mecz 0 miejsca 17-20: POLSKA – TUNEZJA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

17:50 Mistrzostwa świata – 1/8 Finału: FRANCJA – ISLANDIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

20:35 Mistrzostwa świata – 1/8 Finału: BRAZYLIA – HISZPANIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


14:00 European Rugby Champions Cup – grupa 5: ASM CLERMONT AUVETGNE – EXETER CHIEFS na żywo
Ipla
Komentarz: Mariusz Liedel

16:15 European Rugby Champions Cup – grupa 3: SARACENS RUGBY – RC TOULON na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy

22:30 European Rugby Champions Cup – grupa 1: LEICESTER TIGERS – GLASGOW WARRIORS premiera.200
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy


11:00 Vestel Venus Sultan League – 12. kolejka: GALATASARY STAMBUŁ – VAKIFBANK STAMBUŁ  na żywo


13:00 Super League: TELEKOM BAKU – AZERYOL BAKU na żywo


20:00 Orlenliga – 17. kolejka: POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA ENEA – KSZO OSTROWIEC na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

20:30
Seria A1 – 13. kolejka: VOLEY CONEGLIANO – IL BISONTE FIRENZE na żywo

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 19. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – EFFECTOR KIELCE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur

skoki narciarskie
15:45
 Puchar Świata, Zakopane, Polska: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:45
Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Maciej Jabłoński, Michał Regulski

16:00 Puchar Świata, Zakopane, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)


14:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00 Master, Londyn, Wielka Brytania: 1/2 FINAŁU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


23:00
Puchar Świata, Solitude, Irlandia Północna: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


21:00 Race of Champions 2017, Miami, USA: ZAWODY na żywo

tenis
01:00 Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 6: DOMINIKA CIBULKOVA – JEKATERINA MAKAROWA, NICOLE GIBBS – SERENA WILLIAMS, ALEXANDER ZVEREV – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

01:00
Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 6: BARBORA STRYCOVA – CAROLINE GARCIA, IVO KARLOVIĆ – DAVID GOFFIN, CAROLINE WOZNIACKI – JOHANNA KONTA na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

09:00
Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player


09:15 
Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 6: GAEL MONFILS – PHILIPP KOHLSCHREIBER, GRIGOR DIMITROW – RICHARD GASQUET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:15 
Australian Open, Melbourne, Australia: dzień 6: KAROLINA PLISKOVA – JELENA OSTAPENKO na żywo 
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:15 
Magazyn GEM, SET, MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

żeglarstwo
15:30 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD

inne
18:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:00
 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD

23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie