Sport w TV: sobota – 21 stycznia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Australian Open, Melbourne, Australia: III RUNDA 11:45 Magazyn STAN FUTBOLU Studio: Krzysztof Stanowski – Maciej Wąsowski, Mateusz Janiak, Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Australian Open, Melbourne, Australia: III RUNDA


11:45 Magazyn STAN FUTBOLU

Studio: Krzysztof Stanowski – Maciej Wąsowski, Mateusz Janiak, Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk

12:40 Premier League –  21. kolejka: STUDIO
*(również o 15:40 i 18:15)

Studio: Piotr Domagała – Piotr Żelazny, Michał Zachodny
Reporter: Jakub Krupa


13:25 Premier League –  21. kolejka: LIVERPOOL FC – CHELSEA FC

Komentarz w Viaplay/Canal+:  Przemysław Pełka – Maciej Łuczak (z Liverpoolu)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Menkina


13:25 Sky Bet Championship – 28. kolejka: COVENTRY CITY – NORWICH CITY

Komentarz: Tomasz Górski


13:55 LaLiga Santander – 18. kolejka: RAYO VALLECANO – REAL SOCIEDAD

Komentarz:  – Marcin Gazda


13:55 Serie B – 21. kolejka: BENEVENTO CALCIO – GENOA CFC

Komentarz: Hubert Bugaj – Marcin Długosz

14:55 Serie A TIM- 19. kolejka: HELLAS WERONA – US LECCE

Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

15:20 Bundesliga – 16. kolejka: VFL BOCHUM – HERTHA BERLIN

Komentarz: Adam Drygalski – Mateusz Skwierawski

15:20 Bundesliga – 16. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – SCHALKE 04 GELSENKIRCHEN

Komentarz: Kamil Kania – Radosław Gilewicz

15:20 Bundesliga – 16. kolejka: VFB STUTTGART  – 1. FSV MAINZ 05 

Komentarz: Przemysław Pozowski

15:20 Bundesliga – 16. kolejka: 1. FC UNION BERLIN  – TSG 1899 HOFFENHEIM 

Komentarz: Michał Skiba – Wojciech Górski

15:20 Bundesliga – 16. kolejka: VFL WOLFSBURG  – SC FREIBURG 

Komentarz: Rafał Kędzior – Tomasz Urban

15:55 Premier League –  21. kolejka: MULTILIGA

Moderator: Adrian Olek

15:55 Premier League –  21. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – NOTTINGHAM FOREST

Komentarz: Wojciech Piela

15:55 Premier League –  21. kolejka: LEICESTER CITY – BRIGHTON & HOVE ALBION

Komentarz: Adam Delimat – Jarosław Koliński

15:55 Premier League –  21. kolejka: SOUTHAMPTON FC – ASTON VILLA

Komentarz: Dawid Król – Paweł Grabowski


15:55 Premier League –  21. kolejka: WEST HAM UNITED – EVERTON FC

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Michał Borkowski


15:55 Sky Bet Championship – 28. kolejka: BIRMINGHAM CITY FC – PRESTON NORTH END 

Komentarz: Tomasz Górski

16:10 LaLiga Santander – 18. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL BETIS BALOMPIÉ

Komentarz: Patryk Mirosławski – Adrian Gątarek

17:30 Serie A TIM – 19. kolejka: STUDIO
*(tównież o 20:00 i 22:40)

Studio: Mikołaj Kruk – Mateusz Janiak, Marcin Nowomiejski

17:55 Serie A TIM- 19. kolejka: US SALERNITANA 1919 – SSC NAPOLI

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:20 Bundesliga – 16. kolejka: 1. FC KÖLN – WERDER BREMA

Komentarz: Kamil Kania – Radosław Gilewicz

18:25 Premier League –  21. kolejka:  CRYSTAL PALACE – NEWCASTLE UNITED 

Komentarz: Andrzej Twarowski – Jarosław Koliński


18:25 LaLiga Santander – 18. kolejka: ATLÉTICO MADRYT – REAL VALLADOLID

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała


18:55 Liga Portugal Bwin – 17. kolejka: SANTA CLARA – SL BENFICA

Komentarz: Michał Grzyb – Michał Swierzyński

19:50 Gala Tygodnika „Piłka nożna”: GALA na żywo
*(od 20:00 również w SuperPolsacie)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Łapiński
Prowadzenie: Bożydar Iwanow, Aleksandra Szutenberg
Reporter: Marcin Feddek


19:55 Eredivisie – 17. kolejka: PSV EINDHOVEN – VITESSE ARNHEM

Komentarz
: Paweł Slęzak – Przemysław Łagożny

20:40 Serie A TIM- 19. kolejka: ACF FIORENTINA – TORINO FC

Komentarz: Julian Kowalski -Tomasz Zieliński


20:55 LaLiga Santander – 18. kolejka: SEVILLA FC – CADIZ CF

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński


21:00 LaLiga Smartbank – 24. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – RACING SANTANDER


21:25
 Liga Portugal Bwin – 17. kolejka: VITORIA SC – FC PORTO

Komentarz: Marcin Gazda – Adrian
Gątarek

22:30 Copa del Rey – 1/8 finału: AD CEUTA – FC BARCELONA

Komentarz: Marcin Feddek – Piotr Urban


23:00 Magazyn ELEVEN GOL LIVE

Prowadzenie: Mateusz Janiak


12:25 FA Women’s Super League – 12. kolejka: MANCHESTER CITY – ASTON VILLA

Komentarz: Dawid Szymczak

19:50 Gala Tygodnika „Piłka nożna”: GALA na żywo
*(od 20:00 również w SuperPolsacie)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Tomasz Łapiński
Prowadzenie: Bożydar Iwanow, Aleksandra Szutenberg
Reporter: Marcin Feddek


12:40 Puchar Świata, Anterselva, Włochy: STUDIO
*(również o 14:35)

Studio: Mariusz Jankowski – Sebastian Krystek, Łukasz Sidorowicz
Reporter: Jakub Pobożniak


14:30 Puchar Świata, Anterselva, Włochy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska (z Anterselvy)
Konentarz w Radio Gol 2:  Bartosz Pająk

14:55 Puchar Świata, Anterselva, Włochy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN

Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska (z Anterselvy)
Konentarz w Radio Gol 2:  Bartosz Pająk

19:35 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: BIEG MASOWY MĘŻCZYZN


21:30 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: BIEG MASOWY KOBIET


00:51 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SZTAFETA  KOBIET NA  3×5 KM 
*(od 01:37 również w Eurosporcie 1)

Komentarz: Tomasz Sikora

08:50 Visma Ski Classics, Engadin-La Diagonela, Szwajcaria: BIEG NA 55 KM 

Komentarz: Jarosław Idzi – Piotr Meissner

10:40 Puchar Świata, Livigno, Włochy: KWALIFIKACJE DO SPRINTU STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN


13:05 Puchar Świata, Livigno, Włochy: FINAŁY SPRINTU STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN
*(od 13:15 również w Metro TV)

Komentarz: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


10:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda

11:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG MONOBOBÓW KOBIET

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


14:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 1. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


16:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: 2. ŚLIZG DWÓJEK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Adam Łuczka – Grzegorz Pajda


03:00 Shobox, Bethlehem, USA: SEAN HEMPHILL – DAVID STEVENS

Komentarz: Piotr Momot

19:00 Gala Boksu Zawodowego, Manchester, Anglia:  CHRIS EUBANK JR – LIAM SMITH
*(od 21:05 również w TVP Sport)

Komentarz: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera


01:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA – mecz o 3. miejsce mężczyzn: SZWAJCARIA – KANADA


20:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA – finał mężczyzn: USA – WIELKA BRYTANIA


13:00 Nordic Darts Masters, Kopenhaga, Dania: ĆWIERĆFINAŁY

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon

20:00 Nordic Darts Masters, Kopenhaga, Dania: PÓŁFINAŁY I FINAŁ

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon


01:00 PGA Tour Champions – Hualalai Championship, Ka’upulehu, Hawaje: II RUNDA


08:30 DP World Tour – Abu Dhabi HSBC Golf Championship, Abu Zabi, ZEA: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person

21:00 PGA Tour – American Express, La Quinta, Stany Zjednoczone: III RUNDA

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: PITTSBURGH PENGUINS – OTTAWA SENATORS


04:05 NHL: VANCOUVER CANUCKS – COLORADO AVALANCHE


12:45 Magazyn NHL ON THE FLY


15:30 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA – 1/2 finału: USA – JAPONIA

Komentarz: Jakub Pieczatowski

17:55 Svenska Hockeyligan: RÖGLE BK – MALMÖ REDHAWKS


18:35 NHL: BUFFALO SABRES – ANAHEIM DUCKS


21:05 NHL: CALGARY FLAMES – TAMPA BAY LIGHTNING

Komentarz: Patryk Rokicki – Krzysztof Girgiel


02:00
Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA – 1/2 finału: CZECHY – JAPONIA


23:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA – mecz o 3. miejsce: SŁOWACJA– CZECHY


13:45 Exact Cross, Zonnebeke, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET


15:00 Exact Cross, Zonnebeke, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


03:05 Santos Tour Down Under, Port Willunga-Willunga Township, Australia: ETAP 4.
*(o 18:00 w Eurosport 1)


Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski

19:25 Zwift Academy: DZIEŃ 4.

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


13:30
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: KONKURS SKOKÓW


15:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG NA 10 KM

Komentarz: Paweł Ulbrych


01:30 NBA: DALLAS MAVERICKS – MIAMI HEAT

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Radosław Hyży

11:00 Liga BSL – 16. kolejka: KONYASPOR BASKETBOL – BEŞİKTAŞ

Komentarz: Krzysztof Sendecki

13:30 Liga BSL – 16. kolejka:  MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPORPINAR KARŞIYAKA 

Komentarz: Jakub Ryś

16:00 Liga BSL – 16. kolejka: DARÜŞŞAFAKATÜRK TELEKOM 

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:20 Energa Basket Liga – 17. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – LEGIA WARSZAWA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski (z Wrocławia)
Reporter: Tomasz Krochmal

20:40 Liga ACB – 17. kolejka: LENOVO TENERYFE – REAL BETIS BALONCESTO

Komentarz: Bartosz Tomczak – Szymon Szewczyk

20:45 Liga ACB – 17. kolejka: BAXI MANRESA – UNICAJA MÁLAGA

Komentarz: Radosław Spiak

22:35 Liga BBL – 16. kolejka: TELEKOM BASKETS BONN – EWE BASKETS OLDENBURG

Komentarz: Piotr Wesołowicz

23:00 NBA: TORONTO RAPTORS – BOSTON CELTICS

Komentarz:  Artur Kwiatkowski – Waldemar Kijanowski


09:45
Puchar Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: ZJAZD KOBIET
*(od 10:15 również w Eurosporcie 2)

Komentarz: Rafał Głowacki

11:15 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN 
*(od 11:20 również w Eurosporcie 2)

Komentarz: Sebastian Szczęsny – Marcin Szafrański

15:30 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN


18:30 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN
*(o 23:30 w Eurosporcie 1)


Komentarz: Michał Okniański


12:20 Puchar Świata, Idre, Szwecja:  SKICROSS MĘŻCZYZN I KOBIET
*(22 Stycznia o godz 06:00 w Polsacie Sport Extra)

Komentarz w PSE:  Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka


18:50 Zimowa Uniwersjada, Le Relais, Kanada: SKOKI AKROBATYCZNE MĘŻCZYZN I KOBIET
*(od 19:00 również w Polsacie Sport Premium 2)

Komentarz w PSP 2:  Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka


15:55 Liga Europejska EHF – 3. kolejka, gr. A: ESBF BESANÇON – BORUSSIA DORTMUND 


16:10 PNIG Superliga kobiet – 13. kolejka: PR URBIS GNIEZNO – GAŁYCZANKA LWÓW

Komentarz: Grzeegorz Chodkowski – Joanna Obrusiewiczz
 (z Gniezna)
Reporter: Hubert Malinowski

17:55 Liga Mistrzyń EHF – 12. kolejka, gr. B: METZ HANDBALL – GYŐRI AUDI ETO KC 


19:55 Liga Europejska EHF – 3. kolejka, gr. B: FANA HÅNDBALL – LES NEPTUNES DE NANTES 


15:25 Mistrzostwa Świata, Płock – Puchar Prezydenta, 2. kolejka, gr. 2: ALGIERIA – MAROKO


15:25 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 2. kolejka, gr. 3 : SERBIA – ARGENTYNA


15:25 Mistrzostwa Świata, Malmö, Szwecja – faza zasadnicza, 2. kolejka, gr. 4: BAHRAJN – EGIPT 


17:55 Mistrzostwa Świata, Płock – Puchar Prezydenta, 2. kolejka, gr. 2: MACEDONIA PÓŁNOCNA – TUNEZJA


17:55 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 2. kolejka, gr. 3:  KATAR – NORWEGIA

Komentarz: Piotr Dębowski – Artur Siódmiak

17:55 Mistrzostwa Świata, Malmö, Szwecja – faza zasadnicza, 2. kolejka, gr. 4: CHORWACJA – BELGIA

Komentarz: Tomasz Brzozowski


20:25 Mistrzostwa Świata, Katowice – faza zasadnicza, 2. kolejka, gr. 3: HOLANDIA – NIEMCY na żywo

Komentarz w Viaplay: Mateusz Juza – Maciej Majdziński
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł

20:25 Mistrzostwa Świata, Malmö, Szwecja – faza zasadnicza, 2. kolejka, gr. 4: USA – DANIA

Komentarz: Krzysztof Bandych


08:15 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 9

Komentarz: Grzegorz Gac – Michał Adamiuk

10:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 10

Komentarz: Grzegorz Gac – Michał Adamiuk

12:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 11

Komentarz: Grzegorz Gac – Michał Adamiuk

14:15 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 12

Komentarz: Sławomir Szymczak – Kacper Wróblewski

16:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 13

Komentarz: Sławomir Szymczak – Kacper Wróblewski

18:15 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: ODCINEK SPECJALNY 14 

Komentarz: Sławomir Szymczak – Kacper Wróblewski

21:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: PODSUMOWANIE DNIA

Studio: Sławomir Szymczak – Kacper Wróblewski


00:00 NRX Rallycross Series – NRX of Trois-Rivières, Quebec, Kanada: WYŚCIG 
*(również o 20:00)


16:15 European Rugby Champions Cup – 4. kolejka, gr. A: LEINSTER RUGBY – RACING 92

Komentarz: Robert Małolepszy – Mariusz Liedel


20:55 European Rugby Champions Cup – 4. kolejka, gr. B: ULSTER RUGBY – SALE SHARKS

Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt



18:30
Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: BIEGI NA 1000 M I SZTAFETY KOBIET I MĘŻCZYZN
*(również o 22:00)


20:30 TauronLiga – 12. kolejka: BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA – ENERGA MKS KALISZ 

Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Świeniewicz


14:45 PlusLiga – 21. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – LUK LUBLIN

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Kuba Bednaruk (z Zawiercia)

17:30 PlusLiga – 21. kolejka: BARKOM KAŻANY LWÓW – CUPRUM LUBIN

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

18:00 SuperLega – 16. kolejka: CUCINE LUBE CIVITANOVA – ITAS TRENTINO

Komentarz: Robert Małolepszy

18:00 Tauron 1.Liga – 18. kolejka: MKS BĘDZIN – PSG KPS SIEDLCE

Komentarz: Marcin Rakowski  (z Będzina)


01:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: KONKURS DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN 
*(również o 18:05 w Eurosporcie 1)

Komentarz: Jakub Pieczatowski

06:25 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KWALIFIKACJE

Komentarz: Igor Błachut – Marek Rudziński 


07:30 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO
*(również o 09:45)


Studio: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki, Wojciech Topór
Reporterzy: Kacper Merk – Dominik Formela

07:30 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: STUDIO
*(również o 09:05 i 10:00)


08:00 Puchar Świata, Sapporo, Japonia: KONKURS INDYWIDUALNY

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut – Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Lipiec


19:30 Magazyn KRONIKA
*(również o 19:40 w Metro TV)


19:55 World Grand Prix, Cheltenham, Anglia – 1/2 finału: SHAUN MURPHY – JUDD TRUMP

Komentarz: Przemysław Kruk – Rafał Jewtuch


11:00 Puchar Świata, Bansko, Bułgaria: SLALOM RÓWNOLEGŁY
**(od 12:00 również w Polsacie Sport Extra, od 15:00 również w Eurosporcie 2)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w PSE: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka

13:05 Puchar Świata,  Laax, Szwajcaria: SLOPESTYLE


16:00 Zimowa Uniwersjada, Lake Placid, USA: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY 
*(również o 19:00)


17:20 Puchar Świata, Laax, Szwajcaria: HALFPIPE

Komentarz w Eurosporcie: Bartosz Bilkiewicz
Komentarz w PSE: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka


19:00 KSW 78, Szczecin: MICHAŁ MATERLA – KENDALL GROVE

Komentarz: Maciej Turski – Dominik Durniat (ze Szczecina)


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 6. 
*(wszystkie korty)



01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: WARWARA GRACZOWA KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ na żywo

Komentarz: Witold Domański – Magdalena Rejniak-Romer

01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: NURIA PARRIZAS-DIAZ – DONNA VEKIĆ na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski

02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 4. runda: CAMILA GIORGI – BELINDA BENCIC na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak


02:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ANDRIEJ RUBLOW – DANIEL EVANS na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski


04:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: MULTIKORT na żywo
*(również od 05:56 do 11:32)

Moderator: Tomasz Wolfke

04:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: BENJAMIN BONZI – ALEX DE MINAUR na żywo

Komentarz: Marek Furjan

04:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ARYNA SABALENKA – ELISE MERTENS na żywo

Komentarz: Hubert Błaszczyk

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: GRIGOR DIMITROWNOVAK DJOKOVIĆ na żywo

Komentarz: Dawid Żbik – Radosław Szymanik

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ANDY MURRAY – ROBERTO BAUTISTA-AGUT na żywo

Komentarz: Karol Stopa – Lech Sidor

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: MAGDA LINETTE – JEKATIERINA ALEKSANDROWA na żywo

Komentarz: Witold Domański – Dawid Celt

14:00 Magazyn THE CUBE 


12:05 F1 H2O, Grand Prix Szardży, ZEA: PODSUMOWANIE 


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


20:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom