Sport w TV: sobota 23 – grudnia 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Premier League – 18. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC


05:25 A-League – 9. kolejka: WELLINGTON PHOENIX – WESTERN SYDNEY 


07:25 A-League – 9. kolejka: SYDNEY FC – WESTERN UNITED 


09:40 A-League – 9. kolejka: MELBOURNE CITY – MELBOURNE VICTORY 


12:25 A-League – 9. kolejka: PERTH GLORY – MACARTHUR FC 


12:25 Serie A TIM – 16. kolejka: FROSINONE CALCIO – JUVENTUS  

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

12:55 Premier League – 18. kolejka: STUDIO 
*(również o 15:40 i 18:00)

Studio: Radosław Przybysz –  Michał Zachodny, Adam Targowski

13:25 Sky Bet Championship – 23. kolejka: LEEDS UNITED FC – IPSWICH TOWN 

Komentarz: Bartosz Budnik – Mikołaj Kamiński

13:25 Premier League – 18. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER UNITED 

Komentarz w Viaplay/Canal+: Andrzej Twarowski – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 2: Filip Wilkiewicz
Komentarz w Flashscore: Patryk Popiołek

14:55 Serie A TIM – 16. kolejka: TORINO FC – UDINESE CALCIO 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

14:55 Serie A TIM – 16. kolejka: BOLOGNA FC – ATALANTA BC  

Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

15:25 Indian Super League – 11. kolejka: MOHUN BAGAN SUPER GIANT – FC GOA 
OneFootball logo - Germany | Logo number, Logo design, One logo

15:55 Premier League – 18. kolejka: MULTILIGA 

Moderator: Adrian Olek

15:55 Sky Bet Championship – 23. kolejka: STOKE CITY FC – MILLWALL 

Komentarz: Michał Skiba

15:55 Premier League – 18. kolejka: FULHAM FC – BURNLEY FC 

Komentarz: Adam Delimat – Jarosław Koliński

15:55 Premier League – 18. kolejka: LUTON TOWN – NEWCASTLE UNITED 

Komentarz: Kamil Kania – Wojciech Piela

15:55 Premier League – 18. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – BOURNEMOUTH 

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Michał Borkowski

15:55 Premier League – 18. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – EVERTON 

Komentarz w Viaplay: Mariusz Hawryszczuk – Michał Borkowski
Komentarz w Flashscore: Maciej Skomarowski
Komentarz w Radio Gol 2: Filip Wilkiewicz

16:10 LaLiga EA Sports – 18. kolejka: ATLETICO MADRYT – SEVILLA FC 

Komentarz:  Eryk Szpruch – Marcin Gazda

17:55 Serie A TIM – 16. kolejka: HELLAS WERONA – CAGLIARI CALCIO 

Komentarz: Michał Grzyb – Piotr Czachowski

17:55 Serie A TIM – 16. kolejka: INTER MEDIOLAN – US LECCE  

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25 Premier League – 18. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC 

Komentarz w Viaplay: Przemysław Pełka – Maciej Łuczak
Komentarz w Radio Gol 2: Dominik Stachowiak – Michał Sochalski
Komentarz w Flashscore:  Paweł Krusz

18:55 Roshn Saudi League – 18. kolejka: AL ITTIHAD – AL RAED

Komentarz: Damian Domitrz – Roman Kołtoń 

20:40 Serie A TIM – 16. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI 

Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Marcin Nowomiejski
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szczepanik 


13:30 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia: DZIEŃ 9 –  SESJA POPOŁUDNIOWA
*(do 18:00)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 

20:00 2024 World Darts Championship, Londyn, Anglia: DZIEŃ 9 –  SESJA WIECZORNA
*(do 00:30)

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


01:05 NHL – sezon zasadniczy: DETROIT RED WINGS – PHILADELPHIA FLYERS


01:35 NHL – sezon zasadniczy: NY RANGERS  – EDMONTON OILERS 


02:05 NHL – sezon zasadniczy: WINNIPEG JETS – BOSTON BRUINS


02:35 NHL – sezon zasadniczy: CHICAGO BLACKHAWKS – MONTREAL CANADIENS


17:00 Magazyn NHL ON THE FLY 


20:05 NHL – sezon zasadniczy: NASHVILLE PREDATORS – DALLAS STARS


21:05 NHL – sezon zasadniczy: FLORIDA PANTHERS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek 


13:30 Ethias Cross, Antwerpia, Belgia: WYŚCIG KOBIET 

Komentarz: Karol Dziambor

15:00 Ethias Cross, Antwerpia, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN

Komentarz: Karol Dziambor


02:00 NBA – sezon zasadniczy: MIAMI HEAT – ATLANTA HAWKS

Komentarz: Michał Łopaciński – Mirosław Noculak  

17:20 Orlen Basket Liga – 14. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – TREFL SOPOT 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski 
Reporter: Tomasz Krochmal

18:25 Liga ACB – 15. kolejka: JOVENTUT BADALONA – REAL MADRYT 

Komentarz w Canal+:  Michał Łopaciński – Edward Durda
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak


19:55 Serie A1 – 13. kolejka: ESTRA PISTOIA – VIRTUS SEGAFREDO BOLOGNA 

Komentarz: Adam Romański – Marek Popiołek

21:30 NBA – sezon zasadniczy: LOS ANGELES CLIPPERS – BOSTON CELTICS

Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski  


10:20 Puchar Świata, Bakuriani, Gruzja: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH

Komentarz w Eurosporcie: Paweł Ulbrych
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Szczepan Karpiel-Bułecka  


18:55 LIQUI Moly Handball Bundesliga -19. kolejka: STUTTGART – RHEIN NECKAR LOWEN


15:55 Premiership Rugby – 9. kolejka: EXTER CHIEFS  – LEICESTER TIGERS


15:55 Premiership Rugby – 9. kolejka: BATH  – HARLEQUINS


14:45 TauronLiga – 11. kolejka: PGE RYSICE RZESZÓW – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ 

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Kaczor-Bednarska


17:30 PlusLiga – 13. kolejka: TREFL GDAŃSK – INDYKPOL AZS OLSZTYN

Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: ENEA CZARNI RADOM – PGE GIEK SKRA BEŁCHATÓW

Komentarz w Polsacie: Marek Magiera – Jakub Bednaruk (z Radomia)
Komentarz w Radio Gol 2:  Jakub Kwiatkowski 


13:50 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: GIGANT RÓWNOLEGŁY 

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz/Aleksandra Król
Komentarz w Polsacie: Grzegorz Jędrzejewski – Jacek Milas


19:00 Glory – Glory 90,  Rotterdam, Holandia: ENDY SEMELEER – ANWAR OULED – CHAIB 

Komentarz: Daniel Dziubicki


12:00 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa,  Eagles vs Falcons, debel: ANDREJEWA/KENIN – CIRSTEA/ZVONARIEVA

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi) 

13:00 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa, Eagles vs Falcons, debel: MIEDWIEDIEW/RUBLOW – FRITZ/NAGAL

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi) 

13:35 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa, Eagles vs Falcons: SOFIA KENIN  – SORANA CIRSTEA

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi) 

14:15 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa, Eagles vs Falcons: DANIŁ MIEDWIEDIEW – TAYLOR FRITZ

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi)  

15:10 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa,  Kites vs Hawks, debel: RUUD/HURKACZ – HARRIS/DIMITROV

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi)  

15:50 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa,  Kites vs Hawks, debel: ŚWIĄTEK/GARCIA – BADOSA/SABALENKA

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi)   

16:35 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa,  Kites vs Hawks: IGA ŚWIĄTEK – ARYNA SABALENKA

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi)  

17:15 World Tennis League – Abu Zabi, 3. kolejka, faza grupowa,  Kites vs Hawks: CASPER RUUD – GRIGOR DIMITROV

Komentarz: Maciej Zaręba – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Abu Zabi)  


19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom