Sport w TV: sobota – 23 stycznia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
13:25 Sky BET Championship – 27. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – WOLVERHAMPTON WANDERERS na żywo
Eleven
Komentarz: Tomasz Zieliński

13:40
Premier League – 23. kolejka: NORWICH CITY – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

15:25
 Bundesliga – 18. kolejka: TSG 1899 HOFFENHEIM – BAYER LEVERKUSEN na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:55
 
Premier League – 23. kolejka: MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55
Liga BBVA – 21. kolejka: MALAGA CF – FC BARCELONA na żywo
Eleven
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

16:55 
Ligue 1 – 21. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – ANGERS SCO na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Stefan Białas

18:10
Liga BBVA – 21. kolejka: RCD ESPANYOL – VILLARREAL CF na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

18:25
 
Premier League – 23. kolejka: WEST HAM UNITED – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Krzysztof Przytuła

18:25
 Bundesliga – 18. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BORUSSIA DORTMUND na-żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

19:40
Eredivisie – 18. kolejka: AFC AJAX – VITESSE ARNHEM na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:25 
Liga BBVA – 21. kolejka: GRANADA CF – GETAFE CF na żywo
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski

20:40
Serie A – 21. kolejka: FC EMPOLI – AC MILAN na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Piotr Czachowski

21:40
Primeira Liga – 16. kolejka: PACOS FERREIRA – SPORTING CP na-żywo
Sportklub

22:15
Liga BBVA – 21. kolejka: RAYO VALLECANO – CELTA VIGO na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wilkowicz

biathlon
13:05 Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport NewsIpla

15:05 Puchar Świata, Antholz, Włochy: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player

biegi narciarskie
09:05 Ski Classics – La Diagonela, St. Moritz, Szwajcaria: ZAWODY na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik

12:30 
Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: 10KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:30 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: 15KM MĘŻCZYZN ST. DOWOLNYM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

bobsleje
23:00 Puchar Świata, Whistler, Kanada – kobiety: I PRZEJAZD na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

golf
10:00 PGA European Tour – Abu Dhabi HSBC Championship, Zjednoczone Emiraty Arabskie: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

judo
23:00 Grand Prix, Havana, Kuba: DZIEŃ 2 na żywo
Fightklub

kolarstwo torowe
21:00 Revolution Series, Manchester, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka mężczyzn
02:00 Liga NBA – faza zasadnicza: TORONTO RAPTORS – MIAMI HEAT na żywo
CANAL+ Sport HD

19:45 1.Liga – 19. kolejka: LEGIA WARSZAWA – MIASTO SZKŁA KROSNO na żywo
Orange sport

20:30 Beko BBL – 19. kolejka: GIESSEN 46ERS – FRAPORT SKYLINERS FRANKFURT na żywo
Polsat Sport NewsIpla

21:30
 
Magazyn LIGA ACB premiera.200
Sportklub

narciarstwo alpejskie
10:15 Puchar Świata, Cortina d Ampezzo, Włochy: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

11:45 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

narciarstwo dowolne
13:00 LAAX Open 2016, Szwajcaria: SLOPESTYLE na żywo
Sportklub

23:15 Puchar Świata, Val St. Come, Kanada: MULDY premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
17:15 Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:15 
Mistrzostwa Europy –runda główna: FRANCJA – CHORWACJA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:00
 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

20:20 
Mistrzostwa Europy – runda główna: POLSKA – NORWEGIA na żywo
Polsat HD Polsat Sport HD Ipla


22:30 
Mistrzostwa Europy: STUDIO na żywo
Polsat HDPolsat Sport HDIpla

22:45
Magazyn EHF EURO 2016 na żywo
Polsat Sport HDPolsat Sport NewsIpla

rajdy samochodowe
22:30 WRC Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Monte Carlo: SKRÓT DNIA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

siatkówka mężczyzn
14:45 PlusLiga – 14. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
polsat-sport-hd.120 Polsat Sport News

skeleton
00:25
 Puchar Świata, Whistler, Kanada – kobiety: II PRZEJAZD na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

19:00 
Puchar Świata, Whistler, Kanada – mężczyźni: I PRZEJAZD na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

20:25 Puchar Świata, Whistler, Kanada – mężczyźni: II PRZEJAZD na żywo
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda

skoki narciarskie
15:25 Puchar Świata, Zakopane, Polska: STUDIO na żywo
*(od 15:25 także w TVP Sport HD)
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Maciej Jabłoński, Michał Regulski


16:00 Puchar Świata, Zakopane, Polska: KONKURS DRUŻYNOWY na żywo
TVP 1 HDTVP-Sport-HDsport.tvp.pl
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)
Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut – Adam Małysz (z Zakopanego)

snowboard
14:45 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: CROSS premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

21:15
Puchar Świata, Rogla, Słowenia: SLALOM GIGANT RÓWNOLEGŁY  premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

22:00 Puchar Świata, Mammoth Mountain, USA: SLOPESTYLE na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

tenis
01:00 Australia Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 6 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport 2 HDEurosport Player

21:50 Magazyn ATP WORLD TOUR UNCOVERED premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie