Sport w TV: sobota – 25 września 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 6. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY FC


09:10 Magazyn STAN FUTBOLU 

Studio: Krzysztof Stanowski – Dominik Ebebenge, Michał Pol, Wojciech Kowalczyk, Mateusz Rokuszewski

11:15 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

12:00 Magazyn LALIGA SHOW 

Redakcja: Jakub Kręcidło

12:30 Fortuna 1. liga – 10. kolejka: ODRA OPOLE – GKS KATOWICE 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Opola)
Reporter: Tomasz Krochmal

13:00 Premier League – 6. kolejka: STUDIO 

Studio: Filip Surma – Rafał Nahorny, Kamil Kosowski

13:25 Premier League – 6. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ASTON VILLA FC 

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

13:25 Premier League – 6. kolejka: CHELSEA FC – MANCHESTER CITY FC 

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki (z Londynu)
Komentarz w Radio Gol 3: Marceli Korytek

13:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: CD ALAVES – ATLETICO MADRYT 

Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Leszek Orłowski

14:40 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Cezary Olbrycht

14:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – RADOMIAK RADOM

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Wojciech Jagoda (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Lipiec

14:55 Serie A – 6. kolejka: SPEZIA CALCIO – AC MILAN

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 Bundesliga – 6. kolejka: STUDIO 
*(również o 17:30)

Studio: Szymon Ratajczak – Tomasz Urban, Radosław Gilewicz

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: RB LIPSK – HERTHA BSC 

Komentarz: Mateusz Borek – Marcin Borzęcki

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: 1899 HOFFENHEIM – VFL WOLFSBURG 

Komentarz: Dawid Król

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – ARMINIA BIELEFELD 

Komentarz: Mateusz Juza

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – 1. FSV MAINZ 05 

Komentarz: Dawid Szymczak

15:20 Bundesliga – 6. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – 1. FC KÖLN 

Komentarz: Kamil Kania

15:55 Premier League – 6. kolejka: LEEDS UNITED FC – WEST HAM UNITED FC

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:55 Premier League – 6. kolejka: MULITI PREMIER LEAGUE 

Moderator: Krzysztof Marciniak

15:55 SKY Bet Championship – 9. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – LUTON TOWN FC

Komentarz: Marcin Grzywacz

15:55 Premier League – 6. kolejka: EVERTON FC – NORWICH CITY FC 

Komentarz: Edward Durda

15:55 Premier League – 6. kolejka: LEICESTER CITY FC – BURNLEY FC 

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk

15:55 Premier League – 6. kolejka: WATFORD FC – NEWCASTLE UNITED FC 

Komentarz: Adrian Olek

16:10 LaLiga Santander – 7. kolejka: VALENCIA CF – ATHLETIC BILBAO

Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała

16:25 Eredivisie – 7. kolejka: WILLEM II – PSV EINDHOVEN

Komentarz: Piotr Kobierecki – Piotr Przybysz

17:00 Serie A – 6. kolejka: STUDIO

Studio: Mikołaj Kruk – Marcin Nowomiejski, Mateusz Janiak

17:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Michał Mitrut – Maciej Murawski (z Poznania)
Reporterzy: Maciej Siemiątkowski, Maciej Klimek

17:25 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WARTA POZNAŃ – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN

Komentarz w Canal+: Michał Mitrut – Maciej Murawski (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

17:30 Eliteserien – 20. kolejka: STRØMSGODSET IF – SARPSBORG 08 


17:30 Eliteserien – 20. kolejka: LILLESTRØM SK – TROMSØ IL 


17:55 Serie A – 6. kolejka: INTER MEDIOLAN – ATALANTA BC

Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński

18:00 Fortuna 1. liga – 10. kolejka: ARKA GDYNIA – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 

Komentarz: Grzegorz Michalewski

18:20 Bundesliga – 6. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – BORUSSIA DORTMUND 

Komentarz w Viaplay: Piotr Domagała – Michał Zachodny
Komentarz w Radio Gol 2: Tomasz Stawski

18:25 Premier League – 6. kolejka: BRENTFORD FC – LIVERPOOL FC

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

18:25 LaLiga Santander – 7. kolejka: SEVILLA FC – RCD ESPANYOL

Komentarz: Michał Wszołek – Marcin Gazda

18:40 Eredivisie – 7. kolejka: AFC AJAX – FC GRONINGEN

Komentarz: Cezary Kowalski – Maciej Żurawski

18:55 Ligue 1 – 8. kolejka: RC STRASBOURG – LILLE OSC

Komentarz w nSport+: Edward Durda – Michał Bojanowski
Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Michał Świrkula

18:55 Liga Portugal Bwin – 7. kolejka: VITORIA SC – SL BENFICA

Komentarz: Sebastian Chabiniak – Michał Świerżyński

18:55 1. liga czeska – 9. kolejka: FC FASTAV ŻLIN – AC SPARTA PRAGA

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio

19:15 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: STUDIO

Studio: Jacek Kurowski – Marcin Żewłakow, Jakub Wawrzyniak
Reporter: Hubert Bugaj

19:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Studio: Daria Kabała-Malarz – Marek Jóźwiak (z Warszawy)
Reporterzy: Bartosz Ignacik, Tomasz Lipiński

19:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: LEGIA WARSZAWA – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Warszawy)
Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Warszawy)
Komentarz w Radio Gol 1: Julian Kamieniecki (z Warszawy)

20:00 LaLiga Santander – 7. kolejka: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Daniel Sobis

20:25 2. Bundesliga – 8. kolejka: HANSA ROSTOCK – FC SCHALKE 04 

Komentarz: Kamil Kania – Marcin Borzęcki

20:30 Fortuna 1. liga – 10. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – GKS JASTRZĘBIE ZDRÓJ 

Komentarz: Robert Zieliński

20:40 Serie A – 6. kolejka: GENOA CFC – HELLAS WERONA 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:55 LaLiga Santander – 7. kolejka: REAL MADRYT CF – VILLARREAL CF 

Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
Komentarz w Radio Gol 2: Kamil Aleksandrowicz


20:55 Ligue 1 – 8. kolejka: PARIS SAINT-GERMAIN – MONTPELLIER HSC 

Komentarz w Canal+: Artur Kwiatkowski – Tomasz Wieszczycki
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Kuba Ostrowski

20:55 Ligue 1 – 8. kolejka: OLYMPIQUE LYON – FC LORIENT 

Komentarz: Dominik Guziak

20:55 Eredivisie – 7. kolejka: FEYENOORD – NEC NIJMEGEN 

Komentarz: Krystian Natoński Dariusz Kubicki

22:00 Magazyn LIGA+ 

Studio: Rafał Dębiński – Marcin Baszczyński, Andrzej Juskowiak

23:15 Magazyn ELEVEN GOL 

Studio: Mateusz Majak

23:15 Magazyn PREMIER LEAGUE+ 



10:10
 Ekstraliga – 6. kolejka: TME SMS ŁÓDŹ – CZARNI ANTRANS SOSNOWIEC 

Komentarz: Szymon Borczuch – Joanna Tokarska (z Łodzi)

12:25 FA Women’s Super League – 3. kolejka: EVERTON LFC – BIRMINGHAM CITY LFC 


14:25 Serie A Femminile – 4. kolejka: AC MILAN – SASSUOLO 


04:30 Gala Boksu, Broken Arrow, USA: JARICO O’QUINN – SAUL SANCHEZ na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

19:00
Gala Boksu, Londyn, Anglia: ANTHONY JOSHUA – OLEKSANDR USYK na żywo

Komentarz: Jan Ciosek – Albert Sosnowski


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 3. kolejka: CLEAREX CHORZÓW – FC REITER TORUŃ na żywo

Komentarz: Adrian Olek – Grzegorz Kaczmarczyk


14:00 Ryder Cup, Haven, USA: DZIEŃ 2 na żywo

Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin


17:55 Swedish Hockey League: VÄXJÖ LAKERS HC – RÖGLE BK 



11:50 Mistrzostwa Świata, Bratysława, Słowacja: FINAŁY K1 KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(26 września o 06:30  w TVP Sport)


Komentarz: Jarosław Marendziak – Józef Dyda



16:10 Ethias Cross, Bredene, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


17:20 Ethias Cross, Bredene, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


21:05 USCX Cyclocross, Rochester, USA: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
*(o 23:30 skrót na Eurosporcie 2)

Komentarz: Igor Błachut – Karol Dziambor

22:10 USCX Cyclocross, Rochester, USA: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Igor Błachut – Karol Dziambor


08:15 Mistrzostwa Świata, Flandria, Belgia: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO JUNIOREK na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Karol Dziambor

12:15 Mistrzostwa Świata, Flandria, Belgia: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO ELITY KOBIET na żywo
*(od 14:15 do 15:25 i od 16:15 do 16:30 także w TVP Sport HD)

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz – Stanisław Brzósko
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Bartosz Huzarski

14:05 Mistrzostwa Świata, Flandria, Belgia: STUDIO na żywo
*(również o 17:20)

Studio: Maciej Jabłoński – Kamil Wolnicki


12:00 Basketball Super League – 1. kolejka: TURK TELEKOM – TOFAS 

Komentarz: Radosław Spiak

14:30 Basketball Super League – 1. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE

Komentarz: Jakub Ryś

17:20 Energa Basket Liga – 4. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ na żywo

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

18:00 Liga ACB – 3. kolejka: BARÇA – RÍO BREOGÁN na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:40 Liga ACB – 3. kolejka: UNICAJA MALAGA – HERBALIFE GRAN CANARIA na żywo
*(o 23:00  w Sportklub HD)

Komentarz w Canal+: Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Jakub Lipczik

20:45 Liga ACB – 3. kolejka: CASADEMONT SARAGOSSA – HEREDA SAN PABLO BURGOS na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


17:00 Mistrzostwa Świata, Yankton, USA: ŁUK BLOCZKOWY KOBIET

Komentarz: Paweł Ulbrych


12:15 PGNiG Superliga – 4. kolejka: TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK – GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Tomasz Jasina – Michał Matysik (z Gdańska)
Reporter: Robert Piech


17:50 Ekstraliga Rugby – 5. kolejka: UP FITNESS SKRA WARSZAWA – MASTER PHARM RUGBY ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Robert Grzędowski – Witold Matuszewski (z Warszawy)


14:45 Tauron Liga – 1. kolejka: IŁ CAPITAL LEGIONOVIA LEGIONOWO – #VOLLEYWROCŁAW

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek (z Legionowa)


12:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, Zalasewo – 1/2 finału: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – SIR SAFETY PERUGIA na żywo

Komentarz: Adam Romański – Wojciech Drzyzga

15:30 Memoriał Arkadiusza Gołasia, Zalasewo – 1/2 finału: PROJEKT WARSZAWA – GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz – Wojciech Drzyzga

18:00 Tauron Giganci Siatkówki, Jelcz-Laskowice: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GALATASARAY STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

20:30 Tauron Giganci Siatkówki, Jelcz-Laskowice: PGE SKRA BEŁCHATÓW – FENERBAHCE STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


15:25 Letnie Grand Prix, Hinzenbach, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
*(do 16:15 i od 16:30)

Komentarz: Stanisław Snopek – Mateusz Leleń


11:00 Scottish Open, Barnsley, Anglia: KWALIFIKACJE 
*(do 22:00)



19:00 Superior Challenge 23, Sztokholm, Szwecja: KENNETH BERGH – EDERSON MACEDO 

Komentarz: 
Maciej Turski

19:30 Brave Combat Federation 54, Konin: AMIN AYOUB – AHMED AMIR
*(od 20:00 także w Super Polsat HD)

Komentarz: Tomasz Marciniak – Paweł Wyrobek


01:00 Laver Cup, Boston, USA: ANDREY RUBLEV – DIEGO SCHWARTZMAN 
*(o 09:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Marek Furjan

03:00 Laver Cup, Boston, USA: ZVEREV/BERRETINI – ISNER/SHAPOVALOV 
*(o 10:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Marek Furjan

10:00 ATP World Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/2 finału: ILJA IWASZKA – JAMES DUCKWORTH 

Komentarz: Tomasz Lorek

12:05 ATP World Tour 250, Nur-Sułtan, Kazachstan – 1/2 finału: SOONWOO KWON – ALEXANDER BUBLIK

Komentarz: Tomasz Lorek

14:00 WTA Tour 500, Ostrawa, Czechy – 1/2 finału: IGA ŚWIĄTEK – MARIA SAKKARI na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

14:00 ATP World Tour 250, Metz, Francja – 1/2 finału: HUBERT HURKACZ – PETER GOJOWCZYK

Komentarz: Dawid Olejniczak

16:00 WTA Tour 500, Ostrawa, Czechy – 1/2 finału: ANETT KONTAVEIT – PETRA KVITOVA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

16:00 ATP World Tour 250, Metz, Francja – 1/2 finału: GAEL MONFILS – PABLO CARRENO BUSTA

Komentarz: Katarzyna Nowak

19:00 Laver Cup, Boston, USA: STEFANOS TSITSIPAS – NICK KYRGIOS 

Komentarz: Karol Stopa

21:00 Laver Cup, Boston, USA: ALEXANDER ZVEREV – JOHN ISNER 

Komentarz: Tomasz Wolfke


22:30 Super League Triathlon, Malibu, USA: ZAWODY KOBIET I MĘŻCZYZN 



08:55 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: III SESJA TRENINGOWA na żywo


09:40 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo


10:20 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo


11:00 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: SUPERPOLE na żywo
*(o 13:30  w Eurosport 2 HD)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

11:40 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Oulton Park, Anglia: SESJA KWALIFIKACYJNA 
Eurosport Player

12:30 Mistrzostwa Świata Supersport 300, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo


13:50 Mistrzostwa Świata Superbike, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

14:05 Mistrzostwa Wielkiej Brytanii Superbike, Oulton Park, Anglia: WYŚCIGI 
*(do 19:15)
Eurosport Player

15:00 Mistrzostwa Świata Supersport, Jerez de la Frontera, Hiszpania: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


07:30 Formuła 3 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 1 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

09:25 Formuła 2 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 1 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

10:30 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
*(również o 12:10)

Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Soczi)

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: III SESJA TRENINGOWA na żywo

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Michał Fiałkowski

12:30 Magazyn LE MANS SERIES 

Redakcja: Michał Łopaciński

13:00 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: STUDIO na żywo
*(również o 15:10)

Studio: Patryk Mirosławski – Aldona Marciniak (z Soczi)

13:55 Formuła 1 – Grand Prix Rosji: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo

Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół
Komentarz w Radio Gol 2: Hubert Grabowski, Artur Gołdyn

18:00 IndyCar, Long Beach, USA: II SESJA TRENINGOWA 


21:00 Formuła 2 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 2 

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski

21:00 IndyCar, Long Beach, USA: SESJA KWALIFIKACYJNA 


22:00 Formuła 3 – Grand Prix Rosji: WYŚCIG 2

Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski


19:15
 Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów, Krosno – 2. runda: ZAWODY 

Komentarz: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski
Reporter: Kacper Merk


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:20 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie