Sport w TV: sobota – 26 listopada 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
11:00 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
Jedenaście
Studio: Krzysztof Stanowski

11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200
nSport+ HD
Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki

12:55 La Liga Santander – 13. kolejka: MALAGA CF – DEPORTIVO LA CORUNA  na żywo
Eleven
Komentarz: Michał Mitrut – Maciej Kruk

13:25 Premier League – 13. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

15:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Piotr Salak – Andrzej Juskowiak

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 12. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA DORTMUND na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: KORONA KIELCE – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Kielc)
Reporterzy: Sonia Śledź, Adam Westfal

15:55
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: SV GUNTAMATIC RIED – SKN ST. POLTEN na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:10
La Liga Santander – 13. kolejka: REAL MADYRT – SPORTING GIJON na żywo
Eleven
Komentarz: Mateusz Święcicki – Marcin Gazda

16:55
Ligue 1 – 14. kolejka: AS MONACO – OLYMPIQUE MARSYLIA na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

17:30 
Premier Liga – 15. kolejka: TEREK GROZNY – SPARTAK MOSKWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

17:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Andrzej Juskowiak

17:30
I Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:40
I Liga – 19. kolejka: GKS KATOWICE – CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Szymon Rojek – Andrzej Iwan (z Katowic)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:40
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: RUCH CHORZÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Kamil Kosowski (z Chorzowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Cezary Olbrycht

18:00 
Serie A – 14. kolejka: TORINO FC – AC CHIEVO WERONA na żywo
*(od 18:10 w Eleven HD)
Eleven
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

18:25
Premier League – 13. kolejka: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Krzysztof Przytuła

18:25 
Bundesliga – 12. kolejka: BAYERN MONACHIUM – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25
Tipico Bundesliga – 16. kolejka: SV MATTERSBURG – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

19:45 
Liga Mistrzów UEFA – grupa C: CELTIC FC – FC BARCELONA  premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Piotr Salak – Andrzej Juskowiak

20:10
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:25
LOTTO Ekstraklasa – 17. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:30 
Premier League – 13. kolejka: LIVERPOOL FC – SUNDERLAND AFC premiera.200
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Piotr Domagała

20:40 
Serie A – 14. kolejka: EMPOLI FC – AC MILAN na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Filip Kapica

20:40
La Liga Santander – 13. kolejka: SEVILLA FC – VALENCIA CF na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

22:25
Magazyn BARCA TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:30
Eredivisie – 14. kolejka: PSV EINDHOVEN – ADO DEN HAAG premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

22:30
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Michał Wodziński

biegi narciarskie
12:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 2 HD

12:15 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDTVP 2 HDEurosport Player

boks
12:00
Młodzieżowe Mistrzostwa Świata: FINAŁY na żywo
Fightklub
Komentarz: Piotr Momot

20:00
Gala, Londyn, Wielka Brytania: ANDREA SCARPA – OHARA DAVIES na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00 
Gala, Cardiff, Wielka Brytania: TERRY FLANAGAN – ORLANDO CRUZ na żywo
*(od 22:30 w Canal+ Sport 2 HD) 
nSport+ HDCANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

curling
11:00
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: MECZ FINAŁOWY KOBIET na żywo
*(od 11:30 na żywo w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDTVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

16:00
Mistrzostwa Europy, Glasgow, Szkocja: MECZ FINAŁOWY MĘŻCZYZN na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski

kombinacja norweska
10:45 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS SKOKÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

15:00 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: BIEG NA 10 KM na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

łyżwiarstwo figurowe
06:35 Puchar Świata – NHK Trophy Sapporo: PROGRAM DOWOLNY PAR SPORTOWYCH  na żywo
*(od 10:45 premiera.200 w Eurosport 2 HD)
Eurosport 2 HDTVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl

Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

08:45 Puchar Świata – NHK Trophy Sapporo: PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK na żywo
Eurosport 2 HDTVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

14:10 Puchar Świata – NHK Trophy Sapporo: PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

narciarstwo alpejskie
17:50 
Puchar Świata, Killington, USA – gigant kobiet: I PRZEJAZD premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

18:15 
Puchar Świata, Killington, USA – gigant kobiet: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

piłka ręczna mężczyzn
18:10 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: PICK MOL SZEGED – IFK KRISTIANSTAD na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

19:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: KADETTEN SCHAFFHAUSEN – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport OnlineEleven Extra
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Szafuzy)
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

rugby
20:45 Mecz Towarzyski: FRANCJA – NOWA ZELANDIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

saneczkarstwo
10:00 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

14:15 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 10. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – LOTOS TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
Plusliga – 10. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN na żywo
Polsat Sport NewsPolsat Sport Extra HDIpla

skoki narciarskie
15:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD
Studio: Maciej Kurzajewski – Apoloniusz Tajner
Reporter: Sebastian Szczęsny

15:45 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

16:00 
Puchar Świata, Ruka, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HD
Komentarz w TVP 1: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński (z Ruki)

snooker
20:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

tenis
13:45 Puchar Davisa – Finał: CHORWACJA – ARGENTYNA na żywo
nc+ Sport 38
Komentarz: Bartosz Ignacik – Tomasz Wolfke

wyścigi samochodowe
09:25 Seria GP3, Grand Prix Abu Dhabi: WYŚCIG I na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

10:30 Formuła 1, Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Abu Zabi)

10:55
Formuła 1, Grand Prix Abu Dhabi: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Eleven Sports

Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

13:30
Formuła 1, Grand Prix Abu Dhabi: STUDIO na żywo
Eleven Sports
Studio: Patryk Mirosławski – Mikołaj Sokół (z Abu Zabi)

13:55
Formuła 1, Grand Prix Abu Dhabi: KWALIFIKACJE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica

15:40 
Seria GP2, Grand Prix Abu Dhabi: WYŚCIG I na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla

żeglarstwo
14:45 Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Jakub Zborowski

inne
16:00 Film Dokumentalny: BARCA. PRAWDZIWA HISTORIA FC BARCELONY premiera.200
CANAL+ HD

19:45 Magazyn SPORTY ZIMOWE premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie