Sport w TV: sobota – 3 grudnia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Mistrzostwa Świata 2022, Ar-Rajjan, Katar – 1/8 finału: HOLANDIA – USA 09:05 Magazyn STUDIO KATAR Studio: Hubert Bugaj – Jerzy Brzęczek, Kazimierz Węgrzyn […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Mistrzostwa Świata 2022, Ar-Rajjan, Katar – 1/8 finału: HOLANDIA – USA


09:05 Magazyn STUDIO KATAR

Studio: Hubert Bugaj – Jerzy Brzęczek, Kazimierz Węgrzyn (z Kataru)

12:40 Mistrzostwa Świata 2022, Katar: NAJ, NAJ, FAZY GRUPOWEJ


12:45
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA


13:25
Sky Bet Championship – 9. kolejka: SUNDERLAND AFC – MILLWALL FC

Komentarz: Marcin Pawłowski

15:10 Mistrzostwa Świata 2022, Ar-Rajjan, Katar – 1/8 finału: STUDIO 
*(również o 18:00)

Studio: Kacper Tomczyk

15:50 Mistrzostwa Świata 2022, Ar-Rajjan, Katar – 1/8 finału: HOLANDIA – USA

Komentarz w TVP: Maciej Iwański – Janusz Michallik (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Lipiec, Mateusz Menkina

19:00 Mistrzostwa Świata 2022, Ar-Rajjan, Katar – 1/8 finału: STUDIO 
(od 19:40 również w TVP 1, również o 22:00)

Studio: Maciej Kurzajewski

19:50 Mistrzostwa Świata 2022, Ar-Rajjan, Katar – 1/8 finału: ARGENTYNA – AUSTRALIA

Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński (z Kataru)
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł, Wojciech Nowakowski


22:00 Magazyn STUDIO KATAR 

Studio: Paulina Chylewska – Dariusz Dziekanowski, Dariusz Kubiacki, Tomasz Łapiński, Piotr Urban, Maciej Żurawski, Piotr Czachowski

22:00 Magazyn RADIO KATAR  

Studio: Mateusz Stóf


12:00 Liga F – 11. kolejka: FC BARCELONA – REAL SOCIEDAD


12:55 Frauen-Bundesliga – 9. kolejka: VFL WOLFSBURG – EINTRACHT FRANKFURT 

Komentarz w Viaplay: Arkadiusz Stolarek
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski

13:25
FA Women’s Super League – 9. kolejka: MANCHESTER UNITED WFC – ASTON VILLA WFC

Komentarz: Wojciech Piela

13:25 Gjensidige Kvindeliga – 14. kolejka: FC THY-THISTED Q – BRØNDBY IF


14:25 Serie A Femmimile – 11. kolejka: INTER MEDIOLAN – JUVENTUS FC WOMEN 


15:55 FA Women’s Super League – 9. kolejka: SC FREIBURG – MSV DUISBURG 


18:15 Liga F – 11. kolejka: FC LEVANTE LAS PLANASREAL MADRYT FEMENINO



10:20 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: STUDIO 


10:45 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska

13:15 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: STUDIO 


13:45 Puchar Świata, Kontiolahti, Finlandia: BIEG SPRINTERSKI KOBIET

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska


09:25 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KWALIFIKACJE DO SPRINTU KOBIET I MĘŻCZYZN


12:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEGI SPRINTERSKIE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 

Komentarz: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora


20:00 Mosconi Cup, Las Vegas, USA: DZIEŃ 3


00:00 Puchar Świata, Park City, USA: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda


17:30 Puchar Świata, Park City, USA: 1. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Grzegorz Pajda

19:00 Puchar Świata, Park City, USA: 2. PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET

Komentarz: Grzegorz Pajda

21:30 Puchar Świata, Park City, USA: 1. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda

23:00
Puchar Świata, Park City, USA: 2. PRZEJAZD CZWÓREK MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda


19:00 Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: TYSON FURY – DEREK CHISORA

Komentarz: Andrzej Kostyra

23:00 Juan Francisco Estrada – Roman Gonzalez, Glendale, USA: BEFORE THE BELL 



17:15
CS:GO Polska Liga Esportowa: MECZ FINAŁOWY


04:00 DP World Tour – ISPS Handa Australian Open, Melbourne, Australia: III RUNDA 
(od 10:00 również w Golf Channel)

Komentarz: Jacek Person

19:00 DP World Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: III RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


01:35 NHL: NEW YORK RANGERS – OTTAWA SENATORS 


01:35 NHL: NEW YORK ISLANDERS‎ – NASHVILLE PREDATORS 


02:05 NHL: WINNIPEG JETS – COLUMBUS BLUE JACKETS 


15:10 Svenska hockeyligan: FÄRJESTADS BK – TIMRÅ IK 


20:00 NHL: MINNESOTA WILD‎ – ANAHEIM DUCKS 

Komentarz: Krzysztof Girgiel – Andrzej Kulasek

23:30 Magazyn NHL ON THE FLY 


19:30 Liga Mistrzów, Londyn, Wielka Brytania: 5. RUNDA na żywo

Komentarz: Adam Probosz – Igor Krymski


08:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW

Komentarz: Paweł Ulbrych

10:30 Puchar Świata kobiet, Lillehammer, Norwegia: KONKURS SKOKÓW

Komentarz: Paweł Ulbrych

14:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG KOBIET NA 5 KM


14:40 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEG MĘŻCZYZN NA 10 KM


01:30 NBA: MILWAUKEE BUCKS – LOS ANGELES LAKERS na żywo


10:00 National Basketball League – 9. kolejka: SOUTH EAST MELBOURNE PHOENIX – MELBOURNE UNITED 


13:30 Liga BSL – 9. kolejka: TÜRK TELEKOM – TOFAŞ 


16:00 Liga BSL – 9. kolejka: FRUTTI EXTRA BURSASPOR – ONVO BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 


17:20 Energa Basket Liga – 10. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – POLSKI CUKIER START LUBLIN


18:00 Liga ACB – 10. kolejka: BAXI MANRESA – JOVENTUT BADALONA 


18:30 NBA: NEW YORK KNICKS – DALLAS MAVERICKS na żywo


20:40 Liga ACB – 10. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – BARCA BASKET 


20:45 Liga ACB – 10. kolejka: UNICAJA – CASADEMONT SARAGOSSA 



19:00 Mistrzostwa 4. kontynentów, Quebec, Kanada: ZAWODY – DZIEŃ 2
*(od 20:00 w Polsat Sport Extra)



17:40 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Rafał Głowacki, Sebastian Szczęsny

20:15 Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na żywo

Komentarz: Witold Domański, Sebastian Szczęsny



15:20 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: JAZDA PO MULDACH na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz


20:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 15. kolejka: HC ERLANGEN – FÜCHSE BERLIN



18:25 Premiership Rugby – 9. kolejka: GLOUCESTER RUGBY – NORTHAMPTON SAINTS 


20:55 Premiership Rugby – 9. kolejka: BRISTOL BEARS – LEICESTER TIGERS 


16:00 Tauron Liga – 6. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 


19:00 Tauron Liga – 6. kolejka: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – ENERGA MKS KALISZ

Komentarz: Jarosław Bińczyk



14:45 PlusLiga – 13. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Bełchatowa)


17:30 PlusLiga – 13. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – LUK LUBLIN 
*(od 19:00 w Polsat Sport News)


18:00
SuperLega – 10. kolejka: ITAS TRENTINO – PALLAVOLO PADOVA

Komentarz: Robert Małolepszy

20:30 PlusLiga – 13. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – CUPRUM LUBIN 

Komentarz: Jakub Bednaruk


07:00 World Beach Pro Tour Elite 16, Torquay, Australia: MECZ O 3. MIEJSCE

Komentarz: Adam Romański

08:00 World Beach Pro Tour Elite 16, Torquay, Australia: MECZ FINAŁOWY

Komentarz: Adam Romański


10:00 World Beach Pro Tour Elite 16, Torquay, Australia: MECZ O 3. MIEJSCE

Komentarz: Adam Romański

11:00 World Beach Pro Tour Elite 16, Torquay, Australia: MECZ FINAŁOWY

Komentarz: Adam Romański


1445 Scottish Open, Llandudno, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo

Komentarz: Rafał Jewtuch, Grzegorz Biernadski

19:45 Scottish Open, Llandudno, Wielka Brytania: MECZ PÓŁFINAŁOWY na żywo
(od 22:30 w Eurosport 1, do 23:55)

Komentarz: Przemysław Kruk, Michał Ebert



02:00 One Championship – One on Prime Video 5, Manila, Filipiny: REINIER DE RIDDER – ANATOLY MALYKHIN na żywo
*(od 04:05 również w TVP Sport)


11:30 One Championship – One 164, Manila, Filipiny: JOSHUA PACIO – JARRED BROOKS na żywo
*(od 13:30 również na sport.tvp.pl, o 02:05 w TVP Sport)

Komentarz w TVP: Maciej Turski – Albert Odzimkowski

20:30 Mix Fight, Frankfurt, Niemcy: GALA na żywo



05:25 Repco Supercars Championship, Adelajda, Australia: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn MUNDIALOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:45
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmian

About Jakub Telecki