Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 8
10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Rifu, Japonia – 1/4 finału: HISZPANIA – WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ
Komentarz w Eurosport 2: Szymon Ratajczak
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek
10:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Kashima, Japonia – 1/4 finału: JAPONIA – NOWA ZELANDIA
Komentarz: Julian Kowalski
12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Saitama, Japonia – 1/4 finału: BRAZYLIA – EGIPT
Komentarz: Adam Kotleszka
12:30 FORTUNA 1. liga – 1. kolejka: GKS KATOWICE – APKLAN RESOVIA RZESZÓW
13:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Yokohama, Japonia – 1/4 finału: KOREA POŁUDNIOWA – MEKSYK
Komentarz: Jakub Ostrowski
13:25 Mecz Towarzyski: LEEDS UNITED FC – REAL BETIS BALOMPIE
Komentarz: Tomasz Zieliński – Marcin Gazda
14:30 Premiership – 1. kolejka: RANGERS FC – LIVINGSTON FC
14:40 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Mielca)
Reporterzy: Adam Zakrzewski, Piotr Bugajny
14:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: PGE FKS STAL MIELEC – PIAST GLIWICE
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Mielca)
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Lipiec
16:25 Mecz Towarzyski: FC BAYERN MONACHIUM – SSC NAPOLI
17:10 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Reporterzy: Gabriel Rogaczewski, Cezary Olbrycht
17:25 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: BRUK-BET TERMALICA – WISŁA KRAKÓW
Komentarz w Canal+: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Niecieczy)
Komentarz w Radio Gol 1: Adrian Kozioł
17:50 FORTUNA 1. liga – 1. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE
17:55 Mecz Towarzyski: VFB STUTTGART – FC BARCELONA
19:00 1. liga czeska – 2. kolejka: FC SLOVAN LIBEREC – AC SPARTA PRAGA
19:30 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Studio: Bartosz Ignacik – Tomasz Wieszczycki (z Radomia)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Tomasz Lipiński
19:55 PKO Ekstraklasa – 2. kolejka: RADOMIAK RADOM – LEGIA WARSZAWA
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Radomia)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło (z Radomia)
20:20 FORTUNA 1. liga – 1. kolejka: ARKA GDYNIA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
20:55 Premiership – 1. kolejka: HEART OF MIDLOTHIAN FC – CELTIC FC
22:00 Magazyn LIGA+
Studio: Michał Wodziński – Michał Żewłakow, Andrzej Juskowiak
00:00 (sb/nd) Major League Soccer: NEW YORK RED BULLS – NEW ENGLAND REVOLUTION
01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: PÓŁFINAŁY DEBLA KOBIET
05:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ĆWIERĆFINAŁY SINGLA MĘŻCZYZN
10:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MECZ FINAŁOWE
*(od 13:00 również w Eurosport 3)
Komentarz: Paweł Ulbrych
04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – faza grupowa mężczyzn: JAPONIA – MEKSYK
11:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – faza grupowa mężczyzn: KOREA POŁUDNIOWA – USA
03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KOBIETY W WADZE ŚREDNIEJ I MĘŻCZYŹNI W WADZE MUSZEJ
*(od 05:00 również w TVP 1 HD)
Komentarz w Eurosporcie 1: Janusz Pindera
Komentarz w TVP 1: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
09:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KOBIETY W WADZE ŚREDNIEJ I MĘŻCZYŹNI W WADZE MUSZEJ
*(od 10:15 również w TVP Sport HD)
Komentarz w Eurosporcie 1: Janusz Pindera
Komentarz w TVP Sport: Sebastian Szczęsny, Piotr Jagiełło
00:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: III RUNDA MĘŻCZYZN
*(od 02:55 i 03:00 w TVP Sport HD)
Komentarz w Eurosporcie: Andrzej Person, Jacek Person
Komentarz w TVP Sport: Krzysztof Rawa
02:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: CHINY – NOWA ZELANDIA
02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: JAPONIA – HISZPANIA
04:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: ARGENTYNA – AUSTRALIA
05:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: INDIE – RPA
11:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: NIEMCY – HOLANDIA
13:35 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: IRLANDIA – WIELKA BRYTANIA
01:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: UJEŻDŻENIE – WKKW, DZIEŃ 2
03:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DRUŻYNY MIESZANE – ELIMINACJE
*(od 05:50 również w Eurosport 1 HD)
Komentarz: Edward Durda
09:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DRUŻYNY MIESZANE – WALKI FINAŁOWE
*(o 19:00 w Eurosport 1 HD)
Komentarz: Karol Matuszczak
03:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FREESTYLE PARK KOBIET I MĘŻCZYZN
03:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: IRAN – FRANCJA
Komentarz: Adam Romański
06:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: WŁOCHY – NIGERIA
Komentarz: Radosław Spiak
10:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: AUSTRALIA – NIEMCY
Komentarz: Krzysztof Sendecki
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: USA – CZECHY
Komentarz: Mirosław Noculak
01:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO
01:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA
*(od 02:30 również w Eurosport 1 HD)
Komentarz w TVP 1: Jarosław Idzi – Marcin Urbaś (z Tokio)
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych – Maciej Jałoszyński
Komentarz w Radio Gol 1: Aleksandra Konieczna, Mateusz Orłowski
11:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO
12:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA
*(od 13:00 również w Eurosport 1 HD)
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński – Janusz Rozum
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Marceli Korytek
02:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: 1/8 FINAŁU INDYWIDUALNIE MĘŻCZYZN
07:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: 1/4, 1/2 I FINAŁ INDYWIDUALNY MĘŻCZYZN
01:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: JAPONIA – ANGOLA
Komentarz: Krzysztof Bandych
03:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: CZARNOGÓRA – KOREA POŁUDNIOWA
Komentarz: Michał Wszołek
07:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: ROSJA – FRANCJA
Komentarz: Szymon Ratajczak
09:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: BRAZYLIA – SZWECJA
Komentarz: Michał Świrkula
12:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: WĘGRY – HISZPANIA
Komentarz: Iwona Niedźwiedź
14:15 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: NORWEGIA – HOLANDIA
02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: CZARNOGÓRA – KAZACHSTAN
04:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: AUSTRALIA – HISZPANIA
06:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: USA – WĘGRY
08:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: CHORWACJA – SERBIA
11:10 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: WŁOCHY – JAPONIA
12:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: RPA – GRECJA
03:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY
Komentarz w Eurosporcie 1: Maciej Bonecki – Paweł Marczyński
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz – Otylia Jędrzejczak (z Tokio)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek
04:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MĘŻCZYŹNI DO 81 KG – GRUPA B
04:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MĘŻCZYŹNI DO 96 KG – GRUPA B
08:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MĘŻCZYŹNI DO 81 KG – GRUPA A
12:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: MĘŻCZYŹNI DO 96 KG – GRUPA A
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Robert Dołęga
01:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o 11. miejsce: BRAZYLIA – JAPONIA
02:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o 9. miejsce: KANADA – KENIA
03:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o miejsca 5-8: ROSJA – AUSTRALIA
03:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o miejsca 5-8: USA – CHINY
04:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, 1/2 finału: NOWA ZELANDIA – FIDŻI
04:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, 1/2 finału: WIELKA BRYTANIA – FRANCJA
09:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o 7. miejsce: ROSJA – CHINY
10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o 5. miejsce: AUSTRALIA – USA
10:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, mecz o 3. miejsce: FIDŻI – WIELKA BRYTANIA
11:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – kobiety, finał: NOWA ZELANDIA – FRANCJA
01:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: DOMINIKANA – KENIA
Komentarz: Damian Dacewicz
04:05 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: USA – ROSJA
*(od 05:20 również w Eurosport 1 HD)
Komentarz: Marek Magiera
07:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: ARGENTYNA – TURCJA
Komentarz: Joanna Kaczor-Bednarska
09:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: SERBIA – BRAZYLIA
Komentarz: Joanna Kaczor-Bednarska
12:40 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa A: JAPONIA – KOREA POŁUDNIOWA
Komentarz: Adrian Brzozowski
14:45 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: CHINY – WŁOCHY
*(od 15:00 również w Eurosport 1 HD)
Komentarz: Adrian Brzozowski
02:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa D: ANA PATRICIA/REBECCA – CLAES/SPONCIL
Komentarz w Eurosporcie 2: Grzegorz Pajda
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski (z Tokio)
02:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa D: GRAUDINA/KRAVCENOKA – MAKOKHA/KHADAMBI
09:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – repasaże: ISHII/MURAKAMI – LILIANA/ELSA
10:07 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: JOKER ŚWIECIE – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA
11:30 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: MKS KALISZ – IMPEL #VOLLEYWROCŁAW
12:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – repasaże: STAM/SCHOON – LIDY/LEILA
13:00 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – LOS NOWY DWÓR MAZOWIECKI
14:30 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – UNI OPOLE
16:00 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: ??? – MKS KALISZ
17:30 PreZero Grand Prix PLS, Gdańsk: JOKER ŚWIECIE – ???
03:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa F: GOTTSU/SHIRATORI – THOLE J./WICKLER
07:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: PLAVINS/TOCS – GAXIOLA/RUBIO
08:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: KRASILNIKOV/STOYANOVSKIY – PERUSIC/SCHWEINER
Komentarz: Jakub Pieczatowski
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – repasaże: KANTOR/LOSIAK – HERRERA/GAVIRA
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski (z Tokio)
14:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – repasaże: GRIMALT M./GRIMALT E. – HEIDRICH/GERSON
07:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: TRAMPOLINA 3M KOBIET INDYWIDUALNIE
*(od 08:30 również w Eurosport 4)
Komentarz: Andrzej Wierniuk
06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE I FINAŁ MĘŻCZYZN
*(fragmenty w Eurosporcie 2 HD)
Komentarz: Krzysztof Wilusz
06:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: TRAP MIKSTÓW – FINAŁ
08:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: KARABIN 3 PODSTAWY 50M KOBIET – FINAŁ
02:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE SZABLA DRUŻYNOWA KOBIET
11:25 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁY SZABLA DRUŻYNOWA KOBIET
07:00 ATP World Tour 250, Kitzbühel, Austria – 1/2 finału: CASPER RUUD – ARTHUR RINDERKNECH
07:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o 3. miejsce debla kobiet: KUDERMETOVA/VESNINA – PIGOSSI/STEFANI
08:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o 3. miejsce mężczyzn: NOVAK DJOKOVIC – PABLO CARRENO
BUSTA
*(od 09:30 również w Eurosport 1 HD)
Komentarz w Eurosporcie: Karol Stopa
Komentarz w TVP Sport: Jacek Jońca – Maciej Synówka (z Tokio)
09:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o 3. miejsce miksta: STOJANOVIC/DJOKOVIC – BARTY/PEERS
10:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – mecz o 3. miejsce kobiet: ELENA RYBAKINA – ELINA SVITOLINA
Komentarz w TVP Sport: Maciej Synówka (z Tokio)
12:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – finał kobiet: BELINDA BENCIC – MARKETA VONDROUSOVA
*(o 16:00 w TVP Sport HD, o 18:00 w Eurosport 1 HD)
Komentarz w Eurosporcie: Witold Domański
Komentarz w TVP Sport: Jacek Jońca – Maciej Synówka (z Tokio)
14:00 ATP Challenger Tour, Poznań – 1/2 finału: ALEXANDER SHEVCHENKO – JIRI LEHECKA
16:00 ATP Challenger Tour, Poznań – 1/2 finału: BERNABE ZAPATA MIRALLES – DMITRY POPKO
18:00 ATP Challenger Tour, Poznań – finał debla: KOLAR/LEHECKA – DRZEWIECKI/VUKIC
21:00 ATP World Tour 250, Atlanta, USA – 1/2 finału: BRANDON NAKASHIMA – EMIL RUUSUVUORI
00:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: FINAŁ SZTAFETY MIESZANEJ
Komentarz: Igor Błachut
10:30 Formuła 3 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 1
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski
11:30 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO
*(również o 13:10)
Studio: Aldona Marciniak – Patryk Mirosławski, Robert Smoczyński, Mikołaj Sokół (z Węgier)
11:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: III SESJA TRENINGOWA
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
14:00 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: STUDIO
*(również o 16:20)
Studio: Aldona Marciniak – Patryk Mirosławski, Robert Smoczyński, Mikołaj Sokół (z Węgier)
14:55 Formuła 1 – Grand Prix Węgier: SESJA KWALIFIKACYJNA
Komentarz w Eleven: Michał Gąsiorowski – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Artur Gołdyn
20:30 Formuła 3 – Grand Prix Węgier: WYŚCIG 2
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Krystian Sobierajski
04:50 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DZIEŃ 7 – 49ER MĘŻCZYZN, 49ERFX KOBIET, RS:X KOBIET I MĘŻCZYZN, FINN MĘŻCZYZN, NACRA17 MIESZANA
*(od 07:25 i 08:25 także w TVP 1 HD, od 07:30 również w Eurosporcie 1 HD)
Komentarz w TVP 1: Jarosław Marendziak – Karolina Sołtaniuk
Komentarz w Eurosporcie 1: Waldemar Heflich
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski
07:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STUDIO
*(również o 08:00 i 09:00)
Studio: Jacek Kurowski – Michał Przysiężny, Piotr Kula
11:45 2. liga żużlowa – 11. kolejka: STUDIO
12:00 2. liga żużlowa – 11. kolejka: METALIKA RECYCLING KOLEJARZ RAWICZ – MSC WÖLFE WITTSTOCK
15:40 eWinner 1. liga żużlowa – 13. kolejka: STUDIO
Studio: Mateusz Kędzierski – Robert Wardzała (z Rybnika)
Reporter: Kinga Sylwestrzak
16:00 eWinner 1. liga żużlowa – 13. kolejka: ROW RYBNIK – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
Komentarz: Maciej Noskowicz – Dawid Stachyra (z Rybnika)
18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, 4. runda: STUDIO
Studio: Marcin Majewski – Patryk Dudek, Mirosław Jabłoński (z Wrocławia)
Reporter: Łukasz Benz
19:00 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Polski, 4. runda: ZAWODY
Komentarz w Canal+: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 2: Dawid Ociepa
16:30 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: STREFA MEDALOWA
19:25 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:45 Magazyn SPORT
20:00 Magazyn STUDIO TOKIO
21:30 Magazyn OLIMPIJSKI WIECZÓR
23:00 Magazyn NEWS+
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Piłka ręczna kobiet
12:20 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia – grupa B: WĘGRY – HISZPANIA na żywo Eurosport 8
Komentarz: Iwona Niedźwiedź
Judo
09:55 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: DRUŻYNY MIESZANE – WALKI FINAŁOWE na żywo
*(o 19:00 premiera w Eurosport 1 HD)
Komentarz w Eurosporcie 7: Karol Matuszczak
Skoki na trampolinie
06:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, Tokio, Japonia: ELIMINACJE I FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo Eurosport 4, Eurosport 2 HD
*(fragmenty w Eurosporcie 2 HD)
Komentarz: Krzysztof Wilusz